Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Αποτελέσματα 11 μέχρι 20 από 20
    ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Οκ, ευχαριστώ, μπορει να βαλω hol γιατί τώρα είδα τιμες, και είναι πολύ καλές, αλλά δεν ξέρω αν η tv είναι διαθέσιμη για την περιοχή μου.

ninty Lover paokman Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    06/10/2008
    Παιδιά, ο πάροχος παίζει ελάχιστο ρόλο. Η ταχύτητα και η ποιότητα του διαδικτύου εξαρτάται στο πόσο κοντά βρίσκεσαι στην παροχή του δικτύου του ΟΤΕ, ήτοι στην γεωγραφική περιοχή στην οποία βρίσκεσαι.

ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από paokman Εμφάνιση Μηνύματος
    Παιδιά, ο πάροχος παίζει ελάχιστο ρόλο. Η ταχύτητα και η ποιότητα του διαδικτύου εξαρτάται στο πόσο κοντά βρίσκεσαι στην παροχή του δικτύου του ΟΤΕ, ήτοι στην γεωγραφική περιοχή στην οποία βρίσκεσαι.
    Κανείς λάθος σε αυτό.

VIP Member Dani14 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    24/09/2009
    Στο ίδιο σπίτι παλιά είχα vodafone και με είχε τρελάνει στα προβλήματα, ξεσυνδεόταν συνέχεια, οι ταχύτητες δεν ήταν καθόλου σταθερές, πολλές φορές δεν κλειδωνέ καν το adsl, και συνέχεια αναβόσβηνε. Από τότε που πήρα OTE (μαζί με ΟΤΕ ΤV μέσω ευρυζωνικής σύνδεσης), όλα πάνε ρολόι.

ninty Regular billbig Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    31/03/2009
    Φυσιολογικά όπου και αν βάλεις ΟΤΕ θα είσαι τζέτ αφού είναι δικές τους οι γραμμές κλπ. Εγώ με CYTA εδώ και 1,5 χρόνο περίπου ήμουν γενικά οκ. Μέχρι τις 20 Δεκεμβρίου που πάτησε μια ανελέητη φρίκη και δεν είχα ούτε net ούτε τηλέφωνο όλες τις γιορτές. Σήμερα έστρωσε.

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από blackmore Εμφάνιση Μηνύματος
    Κανείς λάθος σε αυτό.
    Ισχύει και αυτό. Όσο πιο μακριά είσαι από το DSLAM, τόσο μικρότερη η ταχύτητα. Και αυτό λόγω των απωλειών που έχουν τα καλώδια χαλκού. Αν υπάρχει οπτική ίνα στο δίκτυο από το DSLAM μέχρι το KV στη γωνία, τότε τα πράγματα είναι καλύτερα. Αλλά αυτή δεν είναι η συνήθης περίπτωση.

ninty Lover Altair Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    08/11/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από billbig Εμφάνιση Μηνύματος
    Φυσιολογικά όπου και αν βάλεις ΟΤΕ θα είσαι τζέτ αφού είναι δικές τους οι γραμμές κλπ. Εγώ με CYTA εδώ και 1,5 χρόνο περίπου ήμουν γενικά οκ. Μέχρι τις 20 Δεκεμβρίου που πάτησε μια ανελέητη φρίκη και δεν είχα ούτε net ούτε τηλέφωνο όλες τις γιορτές. Σήμερα έστρωσε.
    Είχα Conn-X για αρκετό καιρό 2-3 χρόνια δε θυμάμαι καλά,και συνεχώς υπήρχαν θέματα σταθερότητας στο ίντερνετ.Έβαλα HOL και αν και ήταν πιο αργή στην αρχή,πλέον φτάνει άνετα τα 11mbps και πρόβλημα είχα μόνο μια φορά.Τους πήρα τηλέφωνο,και 2 λεπτά μετά είχε λυθεί το πρόβλημά μου.
    Carpe Diem
    Sic Parvis Magna
    Νothing is true.Everything is permitted.

PSN ID/NNID:NoobShyBot
    XBL GAMERTAG:N00B SHY BOT
    NSW FC: Alucard 8100-8552-3731

ninty Maniac geo2004z Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2008
    Είχα ΟΤΕ connx και πλήρωνα πάρα πολλά για 2 Mbps internet. Πριν από λίγους μήνες επέλεξα HOL και σώθηκα. Όχι μόνο από θέμα internet που πιάνω 10 μέσο όρο στην επαρχία αλλά και από εξυπηρέτηση που στέλνουν τεχνικό μέσα 2 εργάσιμες μέρες μάξιμου. Το μοναδικό μειονέκτημα είναι το κακής ποιότητας ρούτερ που προσφέρουν αλλά αν έχεις ένα αξιόλογο ρούτερ ήδη μπορείς να το αλλάξεις χωρίς καν να το ρυθμίσεις.
    Switch Friend Code: SW-5634-9436-9108

ninty Noob
    Ημ. Εγγραφής
    15/08/2014
    Που μενετε ρε γαμωτο και εχετε 11mbps εδω αττικη εχω με το ζορι 5.86download που μεταφραζεται σε 0.8mb/s το μαξιμουμ

ninty Lover paokman Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    06/10/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από spyrosaras Εμφάνιση Μηνύματος
    Που μενετε ρε γαμωτο και εχετε 11mbps εδω αττικη εχω με το ζορι 5.86download που μεταφραζεται σε 0.8mb/s το μαξιμουμ
    Παίζουν πολλά ρόλο. Περιοχή, καλώδια, εξοπλισμός...

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας