Σελίδα 84 από 136 ΠρώτοΠρώτο ... 347480818283848586878894134 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 831 μέχρι 840 από 1360

Θέμα: The Xbox Thread

ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από mikeus Εμφάνιση Μηνύματος
    Δεν ξέρω αν έχει hackers αυτό, πάντως το framerate του δεν παλεύεται (αν μιλάς για κονσόλα). Έχουν βγει 3 Battlefield σε αυτή την γενιά.
    Στο 360 μια χαρά το έπαιξα, δεν είχα προβλήματα.

- - - Updated - - -

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Alkis Logaras Εμφάνιση Μηνύματος
    4032 είμαι εγώ, όχι ο Altair

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Έχεις δίκιο, μπέρδεψα τα id

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Δοκίμασε Battlefield 4, Ηardline ή 1 σε current-gen κονσόλα και θα δεις ότι δεν ξαναγυρνάς σε 30 fps (αν είναι όντως τόσο)...

ΥΓ: Υποθέτω μιλάμε για online MP, όχι Campaign.
    Online έπαιξα το battlefield 3, το 2 το δοκίμασα λίγο, όπως και το 4 λίγο στο ps3 δεν μου άρεσαν όχι για το λόγο που αναφέρεις, αλλά οι πίστες δεν μου άρεσαν, το battlefield 3 ήταν το παιχνίδι που έπαιξα πρώτη φορά online γενικά σε τέτοιο στιλ παιχνιδιού, και από εκεί ξεκίνησα και έβαζα συνδρομή και αγόρασα και αλλά online games στο Xbox.
    Το Ηardline το έχω στο one, αλλά δεν το δοκίμασα online.

News Poster rockass14 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    24/08/2013
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από TechPriestNS Εμφάνιση Μηνύματος
    Μα το θεό τα battlefield/cod είναι το τελευταίο είδος που θα ασχοληθώ στο Xbox. Αν μπει keyboard&mouse support θα το σκεφτώ.

Έχει τόσα διαμαντάκια η XBOX BC σαν το NBA JAM ή το BloodForge που όσο και απομίμηση (των παλιών) God of War να είναι είμαι ένα κλικ να το πάρω για να βλέπω να ρέουν ποτααααάμια αίματος και πόσα άλλα - κάντε ένα browse από το PC την ενότητα "παιχνίδια συμβατά με προηγούμενες εκδόσεις" έχει πολύ υλικό. Κυριότερα έχει ήδη παιχνιδιών που τείνουν να εκλείψουν ή θα έχουν indy έκδοση στην καλύτερη.

Α ρε MS με τα Live Arcade σου - πολύ μπροστά πάντα...
    Ωραίο αυτό ρε συ, δεν το ήξερα. Φέρνει λίγο το gameplay σε Senua ή είναι ιδέα μου;
    Switch Friend code: rockass14 6414-1280-7823
    NNID: rockas14
    3DS Friend Code: 5472-6849-5709
    Miiverse ID: rockas14

ninty Lover Altair Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    08/11/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από rockass14 Εμφάνιση Μηνύματος
    Ωραίο αυτό ρε συ, δεν το ήξερα. Φέρνει λίγο το gameplay σε Senua ή είναι ιδέα μου;
    Είχα παίξει το ντέμο τότε που βγήκε.ΙΜΟ δεν αξίζει,δεν το αγόρασα καν,και δεν είχα καν PS3 τότε.
    Δοκίμασε το ντέμο αν θες και αποφασίζεις.
    Carpe Diem
    Sic Parvis Magna
    Νothing is true.Everything is permitted.

PSN ID/NNID:NoobShyBot
    XBL GAMERTAG:N00B SHY BOT
    NSW FC: Alucard 8100-8552-3731

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Altair στο Xbox βλέπω ότι σε έχω κάνει add, αλλά από ότι βλέπω εσυ δεν με έκανε, για αυτό δεν με βλέπεις, δοκίμασε με το id μου να με βρεις για να με κανείς add ή δεν αν έχεις κάποια ειδοποίηση ότι σε έκανα εγώ.

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Alkis Logaras Παιχνίδια όπως dragon dogma / dark souls κλπ παίζεις?
    Το halo 4 και τα αλλά τα πήρες?

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Έχω την εντύπωση ότι η παρανόηση έχει δημιουργηθεί γιατί ο ένας έχει 360 και ο άλλος One... έχουν ξεχωριστές friend lists, οπότε θέλει add στην ανάλογη.

Black θα μπεις στο dashboard του 360 από BC game και εκεί θα δεις τι αιτήματα έχεις. Τσάμπα κοιτάς στο One.
    Οι φίλοι φαίνονται και στην δυο κονσόλες αν έγινε add και από τους 2, εγώ το add το έκανα από το iPad, κανονικά θα έπρεπε να φαίνεται στην ειδοποιήσεις. Δεν ξέρω αν παίζει και άλλο, γιατί όταν παίζω online με άλλους, έχω ένα windows τηλέφωνο και από εκεί διαβάζω και στέλνω μηνύματα, αλλά έχω παρατήρηση πως από στο τηλέφωνο υπάρχει υπάρχει πολλές φορές μεγάλη καθυστέρηση να εμφανιστεί ένα μήνυμα που μου έστειλαν, και κάποιες φορές δεν εμφανίζεται ποτέ.

ninty Regular Alkis Logaras Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    10/03/2014
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από blackmore Εμφάνιση Μηνύματος
    Alkis Logaras Παιχνίδια όπως dragon dogma / dark souls κλπ παίζεις?
    Το halo 4 και τα αλλά τα πήρες?
    Έχω παίξει το 1 στο pc και το παράτησα,και ξαναδοκιμασα το 3 στο PS4 και το πήγα μέχρι το πρώτο boss,δλδ 5 λεπτά. Πωλητήριο μετά. Τα halo βγαίνουν στο game pass μεθαύριο,οπότε θα τα έχω

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Alkis Logaras Εμφάνιση Μηνύματος
    Έχω παίξει το 1 στο pc και το παράτησα,και ξαναδοκιμασα το 3 στο PS4 και το πήγα μέχρι το πρώτο boss,δλδ 5 λεπτά. Πωλητήριο μετά. Τα halo βγαίνουν στο game pass μεθαύριο,οπότε θα τα έχω

Το dark souls 2 το βγάζω, γιατί είναι ένα διαφορετικό dark soul, που μετά από 3 προσπάθειες το έπαιξα και τελικά είναι από τα αγαπημένα παιχνίδια που έπαιξα ποτέ.
    Το dark souls 1 είναι λίγο δυσκολότερο σε σχέση με το 3, όχι τόσο στα boss, όσο έτσι όπως έχουν τοποθετήσει τους εχθρούς στις διάφορες περιοχές του παιχνιδιού, το dark souls στα boss είναι όπως το Metroid prime πχ, πρέπει να βρεις το τρόπο που θα το πολεμήσεις, πως θα χτυπάς και που. Το dark souls 3 είναι μια μοναδική εμπειρία που θα σου έμενε αξέχαστη αν το έπαιζες με λίγη προσπάθεια, και αν το είχες τώρα που έχεις gold, με online multiplayer θα σου φαινόταν παιχνιδάκι, όπως όλα τα dark souls, βέβαια μετράει και ποιος θα είναι δίπλα σου. Και αυτό που με έκανε να κολλήσω άσχημα με το 3, είναι πως δεν έχω βρει άλλο παιχνίδι με τέτοια boss.

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από TechPriestNS Εμφάνιση Μηνύματος
    Γιατί δεν κάνεις ένα νήμα Dark Souls? Στην κονσόλα που παίζεις όποια είναι? Δηλαδή εντάξει βαρεθήκαμε να διαβάζουμε για το souls σε ένα νήμα που στην ουσία είναι για νέα για την κονσόλα?

Σιγά το παιχνίδι δηλαδή...
    Λογικό είναι να λες σιγά το παιχνίδι, γιατί αντί να ασχοληθείς με το 3 που πήρες, ασχολήθηκες όσο ασχολήθηκες με το lord of the fallen, που είναι ένα κακό soul clone.
    Και αν δεν σε αφορά κάποιο σχόλιο δεν χρειάζεται να το διαβάσεις, αν δεν γνωρίζεις, τα θέματα δημιουργήθηκαν πολύ πριν εγγραφής, όποτε όπως τα παλιότερα μηνύματα, ετσι και τα νεότερα, δεν αφορούν εσένα, ξέρεις ο κόσμος δεν είναι γύρο σου, εσυ είσαι γύρο από το κόσμο.

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας