Σελίδα 101 από 190 ΠρώτοΠρώτο ... 5191979899100101102103104105111151 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1,001 μέχρι 1,010 από 1898
    ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Γιατί δεν έχουν την χαζομάρα της Nintendo, πέρα από αυτό, οι ήρωες στις άλλες εταιρίες μιλάνε, δεν μουγκρίζουν ;)

Moderator agilebeast Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    16/01/2010
    Πάντως τα επιτυχημένα καυστικά σχόλια γίνονται κάπως έτσι!!

Έλα μωρέ το AssCreed, αντιγραφή του Prince of Persia ήταν!! Η Ubisoft βρήκε τη κότα με τα χρυσά αυγά και σκότωσε το Prince of Persia για να ξεχαστεί το franchise βέβαια που να ξέρετε για όλα αυτά μιας και θέλει πτυχίο για να καταλάβετε το άπταιστο level design το οποίο μαγνητίζει τον παίχτη μεταφέροντας σε έναν πραγματικό κόσμο αλλά παραλληλά και μαγικό.

Παίδες παίξτε ότι γουστάρετε και ότι σας γεμίζει, τα γούστα σας δεν πρέπει να ταιριάζουν 100% με του αλλουνού. Μην ισοπεδώνετε τα πάντα ( εκτός αν πιάσετε το Bayonetta στο στόμα σας).
    In the end you played with the Megadrive too
    "people need to stop saying bad controls when they actually mean the controls are different to what they're used to or are expecting, have a lot of depth and they can't be bothered learning
    just admit you're too lazy to learn in depth game systems"

ninty Lover Altair Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    08/11/2008
    Agilebeast άστα να πάνε κι εγώ έχω σοβαρό θέμα χώρου όπως βλέπεις. Πχ τις συλλεκτικές των Persona 5 & Tekken 7 τις έχω σε σπίτι φίλου όπως και το 50% των amiibo που έχω.
    Κρατάω και τις συσκευασίες παναθεμα με.

Edit: Βασικά το Assassin's Creed σαν Prince of Persia sequel/reboot ξεκίνησε και τελικά εξελίχθηκε σε κάτι πολύ μεγαλύτερο. Το να το πεις αντιγραφή του όταν είναι από τους ίδιους δημιουργούς το λες και άτοπο. Πάντως τα Prince of Persia είναι παιχνιδαρες και μου λείπουν να σου πω την αλήθεια. Θα ήθελα πχ ενα διάλλειμα στα Assassin's Creed για ένα νέο Prince of Persia αλλά δυστυχώς δεν το βλέπω.
    Κατά τ'άλλα κάτσε να κραξω Bayonetta. Cheesy σενάριο...οκ αυτό δεν έχω άλλα αρνητικά για εδώ.
    Τελευταία επεξεργασία από Altair; 25-01-2018 στις 20:54
    Carpe Diem
    Sic Parvis Magna
    Νothing is true.Everything is permitted.

PSN ID/NNID:NoobShyBot
    XBL GAMERTAG:N00B SHY BOT
    NSW FC: Alucard 8100-8552-3731

Ημ. Εγγραφής
    16/01/2010
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Altair Εμφάνιση Μηνύματος
    Agilebeast άστα να πάνε κι εγώ έχω σοβαρό θέμα χώρου όπως βλέπεις. Πχ τις συλλεκτικές των Persona 5 & Tekken 7 τις έχω σε σπίτι φίλου όπως και το 50% των amiibo που έχω.
    Κρατάω και τις συσκευασίες παναθεμα με.

Edit: Βασικά το Assassin's Creed σαν Prince of Persia sequel/reboot ξεκίνησε και τελικά εξελίχθηκε σε κάτι πολύ μεγαλύτερο. Το να το πεις αντιγραφή του όταν είναι από τους ίδιους δημιουργούς το λες και άτοπο. Πάντως τα Prince of Persia είναι παιχνιδαρες και μου λείπουν να σου πω την αλήθεια. Θα ήθελα πχ ενα διάλλειμα στα Assassin's Creed για ένα νέο Prince of Persia αλλά δυστυχώς δεν το βλέπω.
    Κατά τ'άλλα κάτσε να κραξω Bayonetta. Cheesy σενάριο...οκ αυτό δεν έχω άλλα αρνητικά για εδώ.
    Kακό είναι αυτό;
    "people need to stop saying bad controls when they actually mean the controls are different to what they're used to or are expecting, have a lot of depth and they can't be bothered learning

ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από agilebeast Εμφάνιση Μηνύματος
    Πάντως τα επιτυχημένα καυστικά σχόλια γίνονται κάπως έτσι!!

Έλα μωρέ το AssCreed, αντιγραφή του Prince of Persia ήταν!! Η Ubisoft βρήκε τη κότα με τα χρυσά αυγά και σκότωσε το Prince of Persia για να ξεχαστεί το franchise βέβαια που να ξέρετε για όλα αυτά μιας και θέλει πτυχίο για να καταλάβετε το άπταιστο level design το οποίο μαγνητίζει τον παίχτη μεταφέροντας σε έναν πραγματικό κόσμο αλλά παραλληλά και μαγικό.

Παίδες παίξτε ότι γουστάρετε και ότι σας γεμίζει, τα γούστα σας δεν πρέπει να ταιριάζουν 100% με του αλλουνού. Μην ισοπεδώνετε τα πάντα ( εκτός αν πιάσετε το Bayonetta στο στόμα σας).
    Το Bayonetta άλλη πατάτα, ένα παιχνίδι που χανόταν μέσα στα υπόλοιπα στο ps3/360, άλλα στο Wii u που δεν είχε τίτλους ξεχώρισε, και οι Nintendo φαν, νομίζουν πως παίζουν κάτι το σοβαρό...

Ημ. Εγγραφής
    08/11/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από agilebeast Εμφάνιση Μηνύματος
    Kακό είναι αυτό;
    Προτιμώ κάτι σαν του Devil May Cry. Ok κι αυτό cheesy είναι αλλά μου κάνει πιο πολύ κλικ σαν setting.
    Βέβαια στο θέμα gameplay είναι άπιαστο το Bayonetta.
    Carpe Diem
    Sic Parvis Magna

Ημ. Εγγραφής
    08/11/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από TechPriestNS Εμφάνιση Μηνύματος
    Έλα μην το χαλάτε τώρα με λογικά Post, τώρα που ζεστάθηκα!

Έτσι είναι άμα δεν έχεις παιχνίδια να παίξεις.

Και φερε κι εδώ τίποτα μοναχοφαγα. Όλα μόνος σου θα τα φας;
    Carpe Diem
    Sic Parvis Magna

Ημ. Εγγραφής
    08/11/2008
    Εγώ μόνο από την ευχέρεια χρόνου.
    Φέρε κι εδώ κάνα ποπ κορν τώρα, πείνασα.

Πως παίζεις τις καλύτερες εκδόσεις σε ΟΛΑ όταν πολλά δεν είναι καν διαθέσιμα;
    Τελευταία επεξεργασία από Altair; 25-01-2018 στις 21:15
    Carpe Diem
    Sic Parvis Magna

Ημ. Εγγραφής
    16/01/2010
    Διασκεδάζω απίστευτα!
    Ένα από τα πιο high profile stylish action game με metacritic 90 στο xbox360 απλά πέρασε απαρατήρητο; Το καλύτερο στο είδος του μιας και τίμια προσπάθεια από το Devil may Cry έχουμε να δούμε από το 4 ( Itsuno βγάλε ένα καινούριο επιτέλους), παιχνιδάρα που έβγαλε ο KAMIYA που ανήκει στο πάνθεον των game developers!
    Για να μαθαίνεις η Platinum Games δεν είναι καμία τυχαία εταιρεία, είναι η εταιρεία των οποίων τα ιδρυτικά μέλη απογείωσαν την Capcom το 90 και το 2000 με δημιουργίες όπως το Resident Evil , Devil May Cry, Dino Crisis, Okami, Viewtiful Joe και συνέχισαν με παιχνιδάρες όπως το Bayonetta, Vanquish, Metal Gear Rising, Nier Automata αλλά κατά τα άλλα είναι τυχαίοι.

Ημ. Εγγραφής
    08/11/2008
    Συμφωνώ μαζί σου αλλά και το DmC ακόμα και με τον emo Dante έχει εξαιρετικό gameplay.
    Techpriest έκανα εντιτ πιο πάνω δες το.
    Carpe Diem
    Sic Parvis Magna

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία