Σελίδα 16 από 16 ΠρώτοΠρώτο ... 61213141516
Αποτελέσματα 151 μέχρι 156 από 156

Θέμα: Fire Emblem Fates

ninty Regular Mudang Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2016
    OK, σε ευχαριστω για την απαντηση σου. Θα ξεκινησω καποια στιγμη με το Awakening και βλεπουμε, θα το πετυχω καποια στιγμη !

Δεν χρειάζεται προϋπηρεσία...

Είναι εντελώς αυτοτελή. Οπότε ξεκινάς από όπου θέλεις. Φαντάζομαι ξέρεις πως Birthright/Conquest/Revelations είναι τρία διαφορετικά paths του ίδιου παιχνιδιού. Αντίθετα το Awakening είναι το προηγούμενο παιχνίδι της σειράς. Τα πρώτα είναι φρέσκα κουλούρια (σχετικά) το Awakening έχει το καλό, πως είναι ένας τίτλος μια και έξω. Διαλέγεις και παίρνεις.

Όπως έγραψα και 2-3 μηνύματα πριν, προσωπικά έχω μια αδυναμία παραπάνω στο Awakening , (στο οποίο έχω κάνει και review αν σε ενδιαφέρει), αλλά ότι και να επιλέξεις μια χαρά είναι.

Update: Είχα λάθος στα Awakening (που τώρα είναι italic), και τα έγραφα Fates! Ότι να είναι! To διόρθωσα και τώρα είναι σωστό.
    Τελευταία επεξεργασία από vassilis_pap; 07-12-2016 στις 05:52

Σε μπέρδεψα και με το δίκιο σου...

Δύσκολη ώρα! Λοιπόν το Fates είναι το καινούργιο παιχνίδι με τα 3 paths και το Awakening το παλιό που έκανα review. Άλλα δεν υπάρχουν έτσι και αλλιώς στο 3DS. Αυτά τα δύο είναι. Sorry για το μπέρδεμα.

ΥΓ: permadeath έχουν και τα δύο αν το θες (στο συνιστώ ανεπιφύλακτα, κοίτα και εδώ για την άποψή μου).
    Τελευταία επεξεργασία από vassilis_pap; 07-12-2016 στις 05:58

ninty Lover Afnis Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    09/06/2008
    Vassili, εδω εγω στο αλλο θεμα ειπα την Impa, Inka χαχαχαχα!
    Το Awakening ηταν ΠΑΚΕΤΟ με το permadeath σε ορισμενες πιστες προς το τελος...
    Επισης το τελευταιο απο τα side quests το εχω αφησει εντελως, δεν μπορω με κανεναν τροπο να το περασω! :-/
    Οσον αφορα το Fates ειναι μια χαρα στο κουτακι του ακομα!
    3DS Friend Code: 3453 - 9852 - 4479

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας