Σελίδα 2 από 11 ΠρώτοΠρώτο 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 11 μέχρι 20 από 101

Θέμα: Star Fox Zero

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από sp1r1t Εμφάνιση Μηνύματος
    Το παιχνίδι φαίνεται άθλιο και δεν είναι με τίποτα αντάξιο των προσδοκιών των φαν.
    Οπαδοί είναι ευχαριστημένη. Το πιο σημαντικό πράγμα για τους Star Fox οπαδούς ήταν η σειρά να επιστρέψει στις ρίζες τις και με το Star Fox Zero ακριβώς αυτό έκαναν.

Ίσος η Nintendo πιστεύει πως άσχετα ποσο μεγάλο project είναι το Star Fox δεν θα έχει μεγάλη επιτυχία με πωλήσεις, άρα φτιάχνουν το παιχνίδι μονο για τους οπαδούς τις σειράς.

Εγώ προσωπικά ελπίζω το παιχνίδι να έχει πιο γρήγορο ρυθμό, περισσοτερους εχθρούς στην οθόνη, μεγαλύτερο challenge και ενδιαφέρον πλανήτες.
    getor get out.

VIP Member sp1r1t Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/04/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από cowboy Εμφάνιση Μηνύματος
    Οπαδοί είναι ευχαριστημένη. Το πιο σημαντικό πράγμα για τους Star Fox οπαδούς ήταν η σειρά να επιστρέψει στις ρίζες τις και με το Star Fox Zero ακριβώς αυτό έκαναν.

Ίσος η Nintendo πιστεύει πως άσχετα ποσο μεγάλο project είναι το Star Fox δεν θα έχει μεγάλη επιτυχία με πωλήσεις, άρα φτιάχνουν το παιχνίδι μονο για τους οπαδούς τις σειράς.

Εγώ προσωπικά ελπίζω το παιχνίδι να έχει πιο γρήγορο ρυθμό, περισσοτερους εχθρούς στην οθόνη, μεγαλύτερο challenge και ενδιαφέρον πλανήτες.
    Δηλαδή εσένα σου άρεσε αυτό που είδες στον οπτικό τομέα;

3DS FC: 1375-7601-3805 (Pm me)
    NNID: Sp1r1t

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από sp1r1t Εμφάνιση Μηνύματος
    Δηλαδή εσένα σου άρεσε αυτό που είδες στον οπτικό τομέα;
    Εμενα στο οπτικό τομέα δεν με χάλασαν τα γραφικά, αλλα τα μοντέλα και το άδειο περιβάλλον. Τα μοντέλα δηλαδή τα αντικείμενα δεν έχουν καλή φυσική, δηλαδή δεν ανταποκρίνονται κάποια πράγματα σωστά και ρεαλιστικά.
    getor get out.

ninty Regular Nikos Aikaterinis Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    20/10/2014
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από cowboy Εμφάνιση Μηνύματος
    Εμενα στο οπτικό τομέα δεν με χάλασαν τα γραφικά, αλλα τα μοντέλα και το άδειο περιβάλλον. Τα μοντέλα δηλαδή τα αντικείμενα δεν έχουν καλή φυσική, δηλαδή δεν ανταποκρίνονται κάποια πράγματα σωστά και ρεαλιστικά.
    Σωστά αυτά που λες άλλα όταν είδα τη παρουσίαση και το βίντεο από Starfox νόμιζα ότι αστειεύονται ή απλά μας δείχνουν κάποιο παλιό παιχνίδι του N64.....πραγματικά το παιχνίδι έχει ποιο χάλια γραφικά και από παιχνίδια που βγαίνουν σε tablet.....είναι μόνο για σκληροπυρηνικούς fans...άλλα και πάλι...είπαμε μετράει το gameplay άλλα θέλουμε και ωραία γραφικά...σκέψου το super mario 3d world με γραφικά Mario 64, θα ήταν απλά τραγικό για την σημερινή εποχή....μην κοροιδευόμαστε αν δεν έχεις καλά γραφικά την σημερινή εποχή είσαι χαμένος από χέρι.....

ninty Regular Nesboy85 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    28/05/2015
    Όπως όλοι σας έτσι κι εγώ έχω απογοητευτεί με τα γραφικά αλλά χωρίς να θέλω να υπερασπιστώ την Ν , είμαι σίγουρος πως όταν κυκλοφορήσει δεν θα δούμε το ίδιο πράγμα ! Από την άλλη χάρηκα πραγματικά που θα κυκλοφορήσει νέος τίτλος της σειράς !!
    Nintending Since 1991

ninty Regular midnaclz Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    30/01/2012
    να θυμισω οτι και το super mario 3d world οταν το πρωτο παρουσιασανε στον οπτικο τομεα ηταν καπως αλλα το τελικο προιον δεν ειχε καμια διαφορα.Οποτε για το οπτικο τομεα ειμαι σιγουρος οταν το κυκλοφορησουν δεν θα εχει καμια σχεση με αυτο που ειδαμε.Εμενα περισσοτερο με ενοχλει ο χειρισμος με το gyro του gamepad.Ελπιζω να βαλουν και αλλες επιλογες χειρισμου.

ninty Regular Solidus Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    10/11/2014
    ^Oτι θα εχει βελτιωση θα εχει σιγουρα.
    Αλλα τι να πρωτοβελτιωσεις.Χαμηλης αναλυσης textures,κακιστος φωτισμος,βαρετο κ αδειο level design,αρχαια animations .
    Λες κ μιλαμε για παιχνιδι για 15ετιας φανηκε

Καλύτερα να το ξανά σκεφτούν και να το βγάλουν για το NX
    3DS friend code: 1504-5676-8520
    Nintendo Switch: 4364 0938 7496

Administrator RooF Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Alexandros87 Εμφάνιση Μηνύματος
    Καλύτερα να το ξανά σκεφτούν και να το βγάλουν για το NX
    Το project του wii, που έγινε project του WiiU θα γίνει τώρα project του nx? Δεν παιζει. Καλύτερα να το βγάλουν όπως είναι και ότι κάνουν ή να του ρίξουν άκυρο εντελώς και πάλι από την αρχή για το NX.
    "Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει η Nintendo για σένα, αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τη Nintendo"

NFC :
    RooFgr
    3DS FC
    : 1848-1659-1090

VIP Member sp1r1t Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/04/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από RooF Εμφάνιση Μηνύματος
    Το project του wii, που έγινε project του WiiU θα γίνει τώρα project του nx? Δεν παιζει. Καλύτερα να το βγάλουν όπως είναι και ότι κάνουν ή να του ρίξουν άκυρο εντελώς και πάλι από την αρχή για το NX.
    Πιο πολύ σαν αγκαρία μου φαίνεται η όλη φάση. Μόνο και μόνο για τους φανς.

Στην τελική έκδοση του παιχνιδιού δεν νομίζω να δούμε και τεράστιες αλλαγές από αυτό που παρουσιάστηκε στην Ε3. Μακάρι να διαψευσθώ αλλά δύσκολα...

3DS FC: 1375-7601-3805 (Pm me)
    NNID: Sp1r1t

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία