Σελίδα 7 από 11 ΠρώτοΠρώτο ... 34567891011 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 61 μέχρι 70 από 101

Θέμα: Star Fox Zero

Ορίστε και ένα review που λέει τα πράγματα όπως είναι. Δύσκολος χειρισμός, σε παίρνει ώρα να τον συνηθίσεις, αλλά όταν το κάνεις είναι σκέτη απόλαυση. Βέβαια μόλις μάθεις να το χειρίζεσαι το παιχνίδι έχει ήδη τελειώσει, αλλά λέμε τώρα

Αρνητικό το ότι είναι πολύ μικρό σαν παιχνίδι, σε 5 ώρες μπορείς να έχεις τερματίσει και να έχεις πάρει και όλα τα bonus του παιχνιδιού...

Τελευταία επεξεργασία από Dimpap28; 20-04-2016 στις 20:54

Moderator agilebeast Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    16/01/2010
    Tα starfox παιχνίδια φημίζονται για το replayability τους και όχι για το πόσο μεγάλα είναι αλλά για μένα είναι ένα προϊόν το οποίο δεν πουλάει πια. Τα Rail shooters ήταν εντυπωσιακά την γενιά του SNES και n64 για την ικανότητα της κονσόλας και φαινόταν απίστευτα εντυπωσιακό λόγω γραφικών, επιπλέον το arcade gaming έχει πεθάνει και οι λάτρεις παλαιότερων εποχών θα το απολαύσουν μόνο.

Για την ιστορία το Starfox 64 θέλει 2.5 ώρες για να τερματιστεί.
    Τελευταία επεξεργασία από agilebeast; 20-04-2016 στις 21:22
    In the end you played with the Megadrive too
    "people need to stop saying bad controls when they actually mean the controls are different to what they're used to or are expecting, have a lot of depth and they can't be bothered learning
    just admit you're too lazy to learn in depth game systems"

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από agilebeast Εμφάνιση Μηνύματος
    Tα starfox παιχνίδια φημίζονται για το replayability τους και όχι για το πόσο μεγάλα είναι αλλά για μένα είναι ένα προϊόν το οποίο δεν πουλάει πια. Τα Rail shooters ήταν εντυπωσιακά την γενιά του SNES και n64 για την ικανότητα της κονσόλας και φαινόταν απίστευτα εντυπωσιακό λόγω γραφικών, επιπλέον το arcade gaming έχει πεθάνει και οι λάτρεις παλαιότερων εποχών θα το απολαύσουν μόνο.

Για την ιστορία το Starfox 64 θέλει 2.5 ώρες για να τερματιστεί.
    Αυτό ακριβώς! Δε φαντάζεσαι πόσο είχα ξενερώσει όταν τερμάτισα το Star Fox 64 3D σε ένα απόγευμα... Το παίζεις μία, το παίζεις δύο, πόσο πια το ίδιο πράγμα; Προσωπικά το ίδιο και το ίδιο μου τη δίνει στα νεύρα, ειδικά όταν δεν έχει κάτι παραπάνω να σου προσφέρει.

ninty Lover Afnis Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    09/06/2008
    Η κριτική που είδα στο Metacritic είναι 72! Όχι πολύ καλά δηλαδή.
    3DS Friend Code: 3453 - 9852 - 4479

ninty Lover Altair Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    08/11/2008
    Μόλις προπαρήγγειλα την First Print από Amazon.de.
    Σε review του IGN είδα ο τύπος λέει ότι έχει παίξει 15 ώρες κι ακόμα δεν έχει βρει τα πάντα.Όσο για το 72 σαν βαθμολογία είναι καλό.Κι επίσης,είμαι της άποψης πως όταν θες ένα παιχνίδι,δεν πρέπει να σε νοιάζουν οι βαθμολογίες,εκτός κι αν είναι της τάξεως του 1-5 μέσος όρος,οπότε εκεί υπάρχει όντως θέμα.
    Carpe Diem
    Sic Parvis Magna
    Νothing is true.Everything is permitted.

PSN ID/NNID:NoobShyBot
    XBL GAMERTAG:N00B SHY BOT
    NSW FC: Alucard 8100-8552-3731

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Altair Εμφάνιση Μηνύματος
    Μόλις προπαρήγγειλα την First Print από Amazon.de.
    Σε review του IGN είδα ο τύπος λέει ότι έχει παίξει 15 ώρες κι ακόμα δεν έχει βρει τα πάντα.Όσο για το 72 σαν βαθμολογία είναι καλό.Κι επίσης,είμαι της άποψης πως όταν θες ένα παιχνίδι,δεν πρέπει να σε νοιάζουν οι βαθμολογίες,εκτός κι αν είναι της τάξεως του 1-5 μέσος όρος,οπότε εκεί υπάρχει όντως θέμα.
    Από την άλλη διάβασα ότι ο τύπος στο Nintendo Enthusiast έκανε μόλις 5 ώρες για να βρει όλα τα paths και τα bonus... Υπάρχει review τους στο YouTube.

Ημ. Εγγραφής
    08/11/2008
    Δε διαφωνώ.Απλά θεωρώ πως ο καθένας παίζει με τους ρυθμούς του και το στυλ του.Διάβαζα σήμερα ένα ρηβιού ενός τύπου τελείωσε το Dark Souls 1 πρώτη φορά,σε 5 μέρες κι εγώ παίζω εδώ και 1μιση χρόνο και είμαι στο 80% του παιχνιδιού.Εμένα πάντως με έψηνε από την αρχή,και είχα πει πως θα το πάρω είτε σε συλλεκτική είτε σε καλή τιμή.
    Carpe Diem
    Sic Parvis Magna

ninty Lover Afnis Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    09/06/2008
    Παιχνιδάρα το πρώτο Dark souls! (άσχετο)

Εγώ λέω στο άμεσο μέλλον να χτυπήσω το Star Fox 64 3D και μετά να αποφασίσω αν θέλω και το Zero. Το πρώτο Star Fox 64 το χα παίξει πριν 20 χρόνια που είχε βγει, αλλά πραγματικά δεν το θυμάμαι καθόλου!
    3DS Friend Code: 3453 - 9852 - 4479

ninty Maniac paixtis Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    28/05/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Altair Εμφάνιση Μηνύματος
    Δε διαφωνώ.Απλά θεωρώ πως ο καθένας παίζει με τους ρυθμούς του και το στυλ του.Διάβαζα σήμερα ένα ρηβιού ενός τύπου τελείωσε το Dark Souls 1 πρώτη φορά,σε 5 μέρες κι εγώ παίζω εδώ και 1μιση χρόνο και είμαι στο 80% του παιχνιδιού.Εμένα πάντως με έψηνε από την αρχή,και είχα πει πως θα το πάρω είτε σε συλλεκτική είτε σε καλή τιμή.
    Άμα παίζεις συνεχόμενα dark souls και είσαι στο 80% μετά από ένα χρόνο κάτι δεν πάει καλά. Και γω το ολοκλήρωσα μέσα σε 2 βδομάδες και άργησα σε συνολικό χρόνο παιχνιδιού κιόλας.
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

Ημ. Εγγραφής
    08/11/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από paixtis Εμφάνιση Μηνύματος
    Άμα παίζεις συνεχόμενα dark souls και είσαι στο 80% μετά από ένα χρόνο κάτι δεν πάει καλά. Και γω το ολοκλήρωσα μέσα σε 2 βδομάδες και άργησα σε συνολικό χρόνο παιχνιδιού κιόλας.
    Παίζω κι άλλα παιχνίδια ταυτόχρονα,ενώ παράλληλα κάνω κι ένα διάλειμμα 6 μηνών να πάω για δουλειά.Άντε να πούμε πετάχτηκες να πεις την τρολλιά σου σε άσχετο θέμα, για να το παίξεις μάγκας.
    Carpe Diem
    Sic Parvis Magna

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία