Σελίδα 1 από 5 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 μέχρι 10 από 47
    Moderator agilebeast Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    16/01/2010

Hyrule Warriors: Legends

Το παιχνίδι που αγαπήσαμε στο Wii U έρχεται και σε φορητή έκδόση με 2 επιπρόσθετους χαρακτήρες τη Tetra και το βασιλιά της Ηyrule

In the end you played with the Megadrive too
    "people need to stop saying bad controls when they actually mean the controls are different to what they're used to or are expecting, have a lot of depth and they can't be bothered learning
    just admit you're too lazy to learn in depth game systems"

ninty Lover Vetus Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/10/2008
    Άντε να βγει με το καλό για να δούμε κατά πόσο θ' αξίζει ως μεταφορά.

ninty Lover Vetus Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/10/2008
    Eίναι περίεργο που θέλω να παίξω την 3DS έκδοση αντί για την Wii U έκδοση; Εντάξει, ένας λόγος είναι επειδή δεν έχω ακόμα Wii U αλλά και πάλι...

Administrator RooF Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008
    Χωρίς 3d το απλό 3ds. Μόνο στο New...
    "Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει η Nintendo για σένα, αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τη Nintendo"

NFC :
    RooFgr
    3DS FC
    : 1848-1659-1090

VIP Member sp1r1t Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/04/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από RooF Εμφάνιση Μηνύματος
    Χωρίς 3d το απλό 3ds. Μόνο στο New...
    Απαράδεκτο...

3DS FC: 1375-7601-3805 (Pm me)
    NNID: Sp1r1t

Ημ. Εγγραφής
    16/01/2010
    Αν έβαζαν 3D στο απλό θα έτρεχε στα 10fps, δεν είναι απαράδεκτο. Τα Warriors games ειναι απαιτητικά παιχνίδια και το 3DS ζορίζεται αρκετά για να τα τρέξει.
    "people need to stop saying bad controls when they actually mean the controls are different to what they're used to or are expecting, have a lot of depth and they can't be bothered learning

VIP Member sp1r1t Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/04/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από agilebeast Εμφάνιση Μηνύματος
    Αν έβαζαν 3D στο απλό θα έτρεχε στα 10fps, δεν είναι απαράδεκτο. Τα Warriors games ειναι απαιτητικά παιχνίδια και το 3DS ζορίζεται αρκετά για να τα τρέξει.
    Το καταλαβαίνω αυτό.. Αλλά και πάλι,δεν μου φαίνεται σωστό για κάποιον που έχει το απλό 3ds και δεν θα μπορεί να παίξει σε 3D. Που αυτός είναι και ο σκοπός της κονσόλας... Αλλιως ας έπαιρνε 2DS.

Καλα, τώρα θα μου πεις: Θα προτιμουσες να έβγαινε μόνο για το New όπως το Xenoblade?

Ε όχι, καλύτερα έτσι. Και πάλι όμως δεν μου φαίνεται σωστό

Ημ. Εγγραφής
    16/01/2010
    Δεν καταλαβά τη λογική του να σε ενοχλεί το 3D στο Hyrule Warriors γιατί πρώτον θα σου καταστρέψει την εμπειρία με τα fps και δεύτερον δεν δίνει τίποτα καινούριο στο gameplay.

VIP Member sp1r1t Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/04/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από agilebeast Εμφάνιση Μηνύματος
    Δεν καταλαβά τη λογική του να σε ενοχλεί το 3D στο Hyrule Warriors γιατί πρώτον θα σου καταστρέψει την εμπειρία με τα fps και δεύτερον δεν δίνει τίποτα καινούριο στο gameplay.
    Με ενοχλεί το γεγονός ότι βγαίνει σε κονσόλα που οι περισσότεροι αγοραστές το έχουν στα χέρια τους λόγω του 3D και βγαίνουν παιχνίδια στην αγορά χωρίς αυτό. Στα παιχνίδια Pokemon τουλάχιστον έβαλαν μόνο τις μάχες, δεν είπαν ας το κάνουμε στο New Full 3D και ασε το παλιό όπως είναι..
    Για παράδειγμα, θα μπορούσαν να βάλουν σε 3D τα βίντεο που υπάρχουν ανάμεσα στις μάχες.
    It's something

Καταλαβαίνω ότι είναι μη εφικτό από τεχνική άποψη, αλλά δεν μου άρεσε η δήλωση.

Ούτε στο Monhun δίνει τίποτα καινούριο στο game play αλλά μου αρέσει να το ανοίγω και να βλέπω τα τέρατα και τα τοπία.

ninty Lover Vetus Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/10/2008
    Κι εμένα μου αρέσει το 3D στο 3DS αλλά έχω προσέξει ότι ο περισσότερος κόσμος απενεργοποιεί τελείως το 3D. Ναι, είναι ολίγον τι ξενέρα που δεν θα υπάρχει 3D στο Hyrule Warriors στο απλό 3DS αλλά από το να είχα ένα παιχνίδι δράσης με πολύ χαμηλό frame rate θα το υποστώ.

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας