Σελίδα 1 από 6 12345 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 μέχρι 10 από 56

Θέμα: Yo-Kai Watch

Moderator agilebeast Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    16/01/2010
    In the end you played with the Megadrive too
    "people need to stop saying bad controls when they actually mean the controls are different to what they're used to or are expecting, have a lot of depth and they can't be bothered learning
    just admit you're too lazy to learn in depth game systems"

ninty Lover Vetus Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/10/2008
    Μαζί με τα video games θα φέρουν και τα σχετικά προϊόντα οπως τις φιγούρες και την anime σειρά (την οποία για την ώρα βλέπω fan-translated κι είναι απολαυστική). Το περιμένω πως και πως το παιχνίδι.

Administrator RooF Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008
    Pokemon φαση;
    "Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει η Nintendo για σένα, αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τη Nintendo"

NFC :
    RooFgr
    3DS FC
    : 1848-1659-1090

ninty Follower shurakoma Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    08/11/2014
    το μονο που ελπιζω ειναι να μας αφηνουν να μετονομαζουμε τα befriended youkai ,γιατι τα localized ονοματα ειναι τραγικα to say the least orz
    (τουλαχιστον Koma-san και Jibanyan εχουν "σωθει" για την ωρα )

other than that, I'm excited as hell

Περιμένω πως και πως να πάρει μπρος η CD-media και να το αγοράσω απο τα καταστήματα στην ελλάδα ^_^

Administrator RooF Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008
    Έχει δει κανείς τη σειρά; Παίζει στο Nickelodeon.

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    "Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει η Nintendo για σένα, αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τη Nintendo"

NFC :
    RooFgr
    3DS FC
    : 1848-1659-1090

Εγώ το βλέπω κάθε φορά, αλλά δε μπορώ να ειμαι αντικειμενικός κριτής :Ρ
    Μου αρέσει η σειρά, είναι ανάλαφρη και περνάει η ώρα σου.

ninty Noob
    Ημ. Εγγραφής
    25/09/2016
    Γεία σας,είμαι και εγώ μεγάλος Fan του Yokai Watch xD Η Σείρα ειναι πάρα πολύ καλη και σε κάνει να γελάς also με το Anime μαθαίνεις και τα Yokai πιο εύκολα, Τα παιχνίδι το πηρα τωρα τελευταία και το εχω λατρέψει,θα παρω και το 2 οταν βγει,Κυρικολεκτικα ειναι πολυ καλη Σειρα Game και εύχομαι να γίνει ακομα ποιο διάσημο στην Ελλάδα

ninty Regular emmanuil Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    04/04/2008
    Το παιχνιδι το έχω στην λίστα μου για μελλοντική αγορά, την σειρά δεν την βλέπω ακόμη αλλά θα την αρχίσω σύντομα. Μπορείς να μας πεις 2-3 πράγματα για το παιχνίδι; Αξίζει για αγορά λες;

ninty Noob
    Ημ. Εγγραφής
    25/09/2016
    Ναι το Παιχνίδι αξίζει,Ειναι πολυ διασκεδαστικο και ενδιαφέρον,Οι κόσμοι του Game ειναι μεγάλη και μπορεις να το εξερεύνησεις οσο θες,μπορεις να κανεις διαφορα πράγματα,οι χαρακτήρες ειναι δημιουρικοι και προτοτυποι,Γενικος ειναι μια νεα ευχάριστη εμπειρία που πρέπει να την ζήσεις xD

- - - Updated - - -

Επίσης η Σειρά ειναι οπως ειπα και πιο πριν είναι δημιουρικη και ευχαριστει και μπορει να την δει οποιος θελει γιατι δεν κανει συγκεκριμένα Spoilers για το Game,Καθε επεισόδιο εχει άλλη ιστορία και σου μαθαίνει κι αλλα νεα Yokai επίσης Η σειρα ειναι πολυ κλαη σε ολες της γλώσσες που το εχω και στα Αγγλικά,στα ιαπωνικά και στα Ελλινηκα ^_^ Θα σου πρότεινα να δεις κι την Ελλινηκη που παιζετε τωρα στην TV (καθε σαββατο και Κυριακή) για να μπεις λιγο στο θεμα xD

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας