Αποτελέσματα 1 μέχρι 8 από 8

Θέμα: Super Luigi U

ninty Lover Nikol@r@s Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/06/2008

Super Luigi U

Μετά από λίγο ψάξιμο παρατήρησα ότι δεν υπήρχε σχετικό θέμα οπότε πήρα την πρωτοβουλία!Το παιχνίδι το τερμάτισα σχετικά εύκολα αν και είναι δυσκολάκι, κυρίως επειδή σε παροτρείνει στο να μπεις φουριόζος στην πίστα και να την τελειώσεις. Αν παίξεις σωστά και με υπομονή,όχι απλά το τερματίζεις εύκολα αλλά και στο 100%(Με όλα τα Star Coins κοκ). Όπως είπα είναι δύσκολο, και σίγουρα δυσκολότερο από το New Super Mario Bros U!!

Πως το αγόρασες retail ή σαν DLC από το eshop; Το "κανονικό" NSMBU το έχεις παίξει; Αν ναι πως σου φάνηκε σε σχέση με αυτό;

Προσωπικά επειδή έχω ήδη το NSMBU από το eshop σκέφτομαι να το χτυπήσω και αυτό σαν DLC (επειδή είναι φθηνότερο). Ίσως αν πετύχω καμιά προσφορά (δύσκολο αλλά ποτέ δεν ξέρεις...)

Ημ. Εγγραφής
    07/06/2008
    Θα ήθελα να το είχα retail μιας και μου άρεσε η πράσινη θήκη αλλά δεν μπορούμε να τα έχουμε κι όλα δικά μας!Το παιχνίδι ήταν μέσα στο δισκάκι του New Super Mario Bros U, ουσιαστικά είναι ακριβώς ίδιο(Ο Χάρτης, το στήσιμο κλπ)!Αυτό που αλλάζει είναι οι πίστες οι οποίες έχουν γίνει μικρότερες και δυσκολότερες(Κυρίως λόγω του ελάχιστου χρόνου που σου δίνει το παιχνίδι). Όπως είπα αν παίζεις με υπομονή και χωρίς βιαστικές κινήσεις τότε το τερματίζεις εύκολα ή σχετικά εύκολα. Το προτείνω, μου άρεσε περισσότερο από το Bros U

ninty Lover funkykong84 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    29/09/2010
    Είμαι απ' τους τυχερούς που έχω την πράσινη θήκη δηλαδή

Εξαιρετικό παιχνίδι όντως...

ninty Lover Altair Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    08/11/2008
    Κι εγώ retail το έχω,αν και δεν το έχω παίξει ακόμα.Πάντως το NSMBU το λάτρεψα.
    Carpe Diem
    Sic Parvis Magna
    Νothing is true.Everything is permitted.

PSN ID/NNID:NoobShyBot
    XBL GAMERTAG:N00B SHY BOT
    NSW FC: Alucard 8100-8552-3731

ninty Regular sephirothson Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/01/2012
    Παίδες ισχύει αυτό που λένε για το NSMBU ότι σε μερικές πίστες πρέπει να έχεις το χειριστήριο του wii γτ με το gamepad δεν μπορείς να ολοκληρώσεις το επίπεδο??Ισχύει τπτ τέτοιο και για το Luigi u?

Ημ. Εγγραφής
    07/06/2008
    Ισχύει μόνο στα Challenges(Υπάρχει μια κατηγορία που είναι όντως μόνο για το Gamepad), στο Story Mode δεν ισχύει κάτι τέτοιο!!

Ημ. Εγγραφής
    07/06/2008
    Το ξανά τερμάτισα σήμερα 100% και μπορώ να πω ότι μου φάνηκε πολύ πιο εύκολο συγκριτικά με την πρώτη φορά!Παραμένει παιχνίδαρα και πολύ απαιτητικό σε κάποιες πίστες, όσοι δεν το έχετε παίξει και θέλετε κάτι πιο hardcore συγκριτικά πάντα με το New Super Mario Bros U, πρέπει να το αγοράσετε. Από τα πιο ωραία Platform Games της Nintendo
    Gotta Catch'em all!Finnally I did it

https://www.youtube.com/watch?v=6_VqBQRMg2k

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία