Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345
Αποτελέσματα 41 μέχρι 50 από 50
    ninty Gamer stamos17 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    03/07/2010
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από blackmore Εμφάνιση Μηνύματος
    Εγώ θέλω να βάλω ΟΤΕ tv ή κάτι τέτοιο, για να βλεπω κανένα ντοκιμαντέρ ή τα κανάλια Disney για παιδικά, για ταινίες υπάρχει το ίντερνετ, όλα τα άλλα είναι σκουπίδια.
    Σε νιώθω. Αν και nova το μεσημέρι που τρώω βλέπω κάνα discovery η κάνα boomerang με disney xd. Και βλέπω και αθλητικά κανάλια για ποδόσφαιρο εξού και η nova.
    3ds friend code: 3583-0246-7344
    Wii u -> ΝΝID: stamos17
    Σουιτσ: SW-0598-4181-3516

ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από stamos17 Εμφάνιση Μηνύματος
    Σε νιώθω. Αν και nova το μεσημέρι που τρώω βλέπω κάνα discovery η κάνα boomerang με disney xd. Και βλέπω και αθλητικά κανάλια για ποδόσφαιρο εξού και η nova.
    Εμενα δεν με ενδιαφέρουν τα αθλητικά, η μπαλα βασικα, τέννις ή κάποιο άλλο άθλημα τυχαίνει να κάτσω να παρακολουθήσω.

ninty Lover paokman Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    06/10/2008
    Ελεύθερη τηλεόραση έχω παύσει να βλέπω εδώ και πολλά χρόνια. Παρακολουθώ μόνον nova και εκεί μόνον το μπασκετικά ματς του ΠΑΟΚ και το National Geographic Wild. Γενικά, όταν έχω ελεύθερο χρόνο και δεν μπορώ να βγω ή να ταξιδέψω, θα διαβάσω βιβλίο ή θα παίξω βιντεοπαιχνίδι. Την τηλεόραση την θεωρούμε και εγώ και η κοπέλα μου (συζούμε από το 2007) χάσιμο χρόνου.

ninty Regular Ajax87 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    06/09/2011
    Εγω βλεπω ΑΒ Channel και ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!

johnny19818
    Guest
    Δεν έχω κάποιο συγκεκριμένο. Ότι βρω καλό. Το Star πάντως βάζει πότε πότε καλές ταινίες.

ninty Gamer trifonas1982 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    12/12/2011
    Οποιο διχνει champions league Κ γενικά όποιο διχνει ποδόσφαιρο όλα καλοδεχουμενα.
    (Μετά παίζει πολύ σειρά στο λαπτοπ! )

ninty Maniac paixtis Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    28/05/2008
    Μου αρέσει ο Ant1 όσον αφορά σειρές κτλ αλλά δεν μου αρέσει η κάκιστη εικόνα του και η μεροληψία του στα δελτία ειδήσεων.Έχει καταντήσει αηδία!
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

ninty Lover Afnis Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    09/06/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από paixtis Εμφάνιση Μηνύματος
    Μου αρέσει ο Ant1 όσον αφορά σειρές κτλ αλλά δεν μου αρέσει η κάκιστη εικόνα του και η μεροληψία του στα δελτία ειδήσεων.Έχει καταντήσει αηδία!
    Πραγματικά τι λύσσα τους έχει πιάσει με τις ειδήσεις? Προχτές άκουγα έναν εκεί να λέει πως αφού μας δανείζουν λεφτά, αυτοί αποφασίζουν τι θα γίνεται στην χώρα! Μου έπεσαν τα μαλλιά!
    3DS Friend Code: 3453 - 9852 - 4479

VIP Member Dani14 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    24/09/2009
    Έχω κόψει το Nova και έχω μόνο OTE TV. Ανάγκάζομαι να πηγαίνω σε φίλους και καφετέρειες για να βλέπω τον Θρύλο και το Champions League, όμως από 'κει και πέρα έχω όλα τα μεγάλα Ευρωπαϊκα Πεωταθλήματα, NBA, Moto GP, Formula 1 κ.α. Είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.

ninty Regular sephirothson Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/01/2012
    Δεν παρακολουθώ τηλεόραση.Μόνο αγώνες F1 στον alpha τον τελικό του CL και αν τύχει να έχει κανένα μπασκετάκι. Για το τι γίνεται στον κόσμο και στην Ελλάδα θα ενημερωθώ από το internet ενώ προτιμώ να δω καμιά ταινία παρά κάποιο σήριαλ(άσε που με το internet βλέπεις ότι θέλεις)

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας