Σελίδα 17 από 17 ΠρώτοΠρώτο ... 71314151617
Αποτελέσματα 161 μέχρι 163 από 163
    ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Δεν ξέρω αν μιλάς για τα γραφικά, αλλά νομίζω αυτήν την στιγμή τα νέα Πόκεμον είναι ότι έπρεπε για την σειρά αυτήν την στιγμή, γιατί δεν γίνεται από γραφικά gameboy / ds / 3ds να πάει σε xenoblade chronicles 2. Για εμένα θα ήταν πολύ βιαστικό βήμα αν έκαναν τόσο μεγάλη αλλαγή, ενώ τα επόμενα Πόκεμον θα μπορούσαν να πάνε σε τόσο μεγάλο βήμα.
    Τα Πόκεμον που δεν θα έπρεπε να κυκλοφορήσουν είναι τα go, γιατί είναι σαν να παίζεις Πόκεμον 3ds.

ninty Regular
    Ημ. Εγγραφής
    12/11/2014
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από blackmore Εμφάνιση Μηνύματος
    Δεν ξέρω αν μιλάς για τα γραφικά, αλλά νομίζω αυτήν την στιγμή τα νέα Πόκεμον είναι ότι έπρεπε για την σειρά αυτήν την στιγμή, γιατί δεν γίνεται από γραφικά gameboy / ds / 3ds να πάει σε xenoblade chronicles 2. Για εμένα θα ήταν πολύ βιαστικό βήμα αν έκαναν τόσο μεγάλη αλλαγή, ενώ τα επόμενα Πόκεμον θα μπορούσαν να πάνε σε τόσο μεγάλο βήμα.
    Τα Πόκεμον που δεν θα έπρεπε να κυκλοφορήσουν είναι τα go, γιατί είναι σαν να παίζεις Πόκεμον 3ds.
    Μα με τη μεγάλη μετάβαση από τα handheld σε κανονική κονσόλα ήταν η κατάλληλη στιγμή για μια τέτοια αλλαγή, εγώ παρακαλούσα να μην γίνει προχειροδουλειά όπως αυτό που έγινε και να πάμε σε ένα μεγάλο RPG και να δώσω 360 ευρώ αλλά να το ευχαριστηθώ.
    Το Go δεν με πειράζει, προσωπικά δεν είναι του γούστου μου αλλά δεν είναι core game, ούτε καν ίδιο είδος οπότε δεν με επηρεάζει, όποιος του αρέσει μαγκιά του και καλά κάνει και διασκεδάζει.

ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Για φορητή κονσόλα, συμφωνώ πως το switch δεν είναι ότι καλύτερο, όσο αφορά μέγεθος / τιμή. Σαν κονσόλα είναι πολύ καλή, αλλά με τέτοια τιμή, δεν την κουβαλάς παντού, όπως θα κουβαλούσες τα προηγούμενα συστήματα.
    Εσύ ξέρεις μιας και παίζεις τόσα χρόνια, όποτε ξέρεις τα Pokémon, πάντως εμένα το παιχνίδι μου άρεσε για τον κόσμο του, και το χαλαρό gameplay

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας