Σελίδα 2 από 21 ΠρώτοΠρώτο 12345612 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 11 μέχρι 20 από 204
    Τα πράγματα έγιναν ακριβώς όπως τα λέω και επειδή σε πολλά ήμουν υποψιασμένος από τις συζητήσεις εδώ, ρώτησα και ξαναρώτησα. Λεπτομέρειες σε pm αν ενδιαφέρεται κάποιος. Εγώ πάντως βαρέθηκα να ασχολούμαι...

ninty Regular Nesboy85 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    28/05/2015
    Έχω σκοπό να προπαραγγείλω το NES classic από τα public , ελπίζω να μην μπλέξω κι εγώ στα ίδια ...
    Nintending Since 1991

Τζαμπα κουραζεστε κ ταλαιπωρηστε. ρε Βασιλη! Λοιπον, Για μενα ειναι πλ απλα τα πραματα: ουτε λογαριασμο φτιαχνω ουτε τπτ, ουτε κολλημενα status, Ουτε τπτ. Παταω στο google "bayonetta 2 skroutz" (παραδειγμα) στο πρωτο αποτελεσμα που θα μου βγαλει, κλικαρω. επειτα βρισκω το τηλ τους. την ιδια στιγμη παιρνω τηλεφωνο "γεια σας, βλεπω το bayonetta 2 διαθεσιμο στο site σας, με την ταδε τιμη, ισχυει;" 9 στ 10 φορες απαντανε θετικα. Αν οχι, παω στο αμεσως επομενω αποτελεσμα του skroutz. Kανω την παραγγελια, ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ το χω στα χερια μου. (επδ τις παραγγελιες τις κανω παντα πρωι ΠΡΙΝ τις 13.00, ακριβως γ αυτον το λογο: να το χω την επομενη). τοσο απλα. ΠΟΤΕ των ΠΟΤΩΝ δεν ειχα κανενα απολυτως προβλημα με την συγκεκριμμενη μεθοδο. Ακομη και με games π ΔΕΝ ειχαν κυκολοφορησει, την ΙΔΙΑ ακριβως μεθοδο ακολουθησα. Απλα επρεπε να περιμενω την επισημη ημερομ. κυκλοφ. πχ uncharted 4. Περιμενα την μερα π κυκολφορησε, εψαξα στο skroutz, πατησα στο πρωτο αποτελεσμα, τους πηρα τηλεφωνακι, "το χετε αμεσα, αυτη τη στιγμη π μιλαμε στ καταστημα;" "ναι το χουμε". την αλλη μερα το χα. τελος.
    Τελευταία επεξεργασία από Obiwan88; 11-10-2016 στις 20:37
    Ζήσε απλά, έτσι ώστε κάποιοι άλλοι, να μπορούν απλά να ζήσουν.

Σε αυτό καταλήγω και εγώ σιγά σιγά. Απλώς εδώ μιλάγαμε για προπαραγγελία όπου το skroutz δεν βοηθάει το ίδιο. Στις περιπτώσεις αυτές επειδή κανείς δεν έχει από πριν στοκ το πρώτο που μετράει είναι η αξιοπιστία στο τρόπο λειτουργίας...

Administrator RooF Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Nesboy85 Εμφάνιση Μηνύματος
    Έχω σκοπό να προπαραγγείλω το NES classic από τα public , ελπίζω να μην μπλέξω κι εγώ στα ίδια ...
    Σαν προπαραγγελια δεν υπάρχει πλέον νομίζω.

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    "Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει η Nintendo για σένα, αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τη Nintendo"

NFC :
    RooFgr
    3DS FC
    : 1848-1659-1090

ninty Lover Nikol@r@s Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/06/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από RooF Εμφάνιση Μηνύματος
    Σαν προπαραγγελια δεν υπάρχει πλέον νομίζω.
    Θα το φέρουν στα καταστήματα? ή όσοι πρόλαβαν τον κύριο είδαν?
    Gotta Catch'em all!Finnally I did it

https://www.youtube.com/watch?v=6_VqBQRMg2k

Administrator RooF Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Nikol@r@s Εμφάνιση Μηνύματος
    Θα το φέρουν στα καταστήματα? ή όσοι πρόλαβαν τον κύριο είδαν?
    Μακάρι γιατί και εγώ έκανα βλακεία και δεν είχα κάνει check out...

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    "Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει η Nintendo για σένα, αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τη Nintendo"

NFC :
    RooFgr
    3DS FC
    : 1848-1659-1090

ninty Regular Mudang Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2016
    Εαν δωσουνε ολα τα pre order, λογικα θα το δουμε και οι υπολοιποι....καποτε....μεσα στο 2017....

ninty Fan super mewtwo Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    09/03/2010
    Παρειγγειλα μια θηκη για το new 3ds xl μου απο εδω https://www.easytechnology.gr/konsol...ystal-diaphane την συγκεκριμενη υποτιθεται.Λοιπον μου ερχεται μια αλλη ιδια βεβαια κρυσταλινη αλλα με αλλη συσκευασια και ανοιγμενη φαινοταν μεταχειρισμενη με μεταφορικα μου κοστισε 13 ευρω.Τους παιρνω τηλεφωνο λεω τι ειναι αυτο που μουστειλατε?Λενε η θηκη που ζητησατε μα λεω αυτη ειναι αλλη συσκευασια τελος παντων επειδη μενω Κρητη και αυτο ειναι αθηνα δεν την εστειλα πισω μου ειπαν να την δοκιμασω.Με τεραστια δυσκολια μπηκε στο new 3ds xl γτ εχει κατι εγκοπες για να το συγκρατει αυτες η εγκοπες ομως μου εκαναν 2 γρατσουνιες στην κονσολα οσο ειναι η μυτη της καρφιτσας και εγω εχω μια μανια να ειναι τελειες οι κονσολες μου και με ενοχλει αυτο.Εγω δεν την ξαναχρησιμοποιω καλυτερα χωρις θηκη ασε που ποναει τωρα το χερι μου απο το ζορισμα να την τοποθετησω μην παθει τπτ η κονσολα 1 μερας κονσολα να γρατσουνιστει ειμαι εξαλλος.
    3ds friend code 4725-8648-3580

ninty Fan super mewtwo Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    09/03/2010
    Λοιπον σημερα εβαλα να παιξω λιγο το new 3ds xl μου που το πηρα πριν 7 μερες αλλα δεν το χα χρησιμοποιησει γτ περιμενα τις sun and moon για να τεσταρω γραφικα και 3d σημερα λοιπον που βγηκε το demo sun and moon το κατεβαζω παω να παιξω στην κονσολα βλεπω 2 πιξελς κολημενα χαλασμενα δεν ξερω τι ειχαν με πιασε πανικος καινουργια κονσολα της κουτας και ελατωματικα πιξελς με την πρωτη χρηση?Ποτε δεν μου τυχε αυτο ξανα.Παιρνω τηλεφωνο τα public λοιπον αν και ημουν απογοητευμενος γιατι συνηθως οι εταιριες και γενικα ολοι δεν εξυπηρετουν και δεν αλλαζουν πραγματα ακομα και μεσα σε doa 7 ημερων.Τελος παντων μιλαω με Αθηνα μου λενε αν θελετε να προλαβεται το doa τρεξτε Ηρακλειο λεω μα ειναι 300 χιλιομετρα να παω να ερθω να μην παρω ενα τηλ στο Ηρακλειο πρωτα?Λενε δεν χρειαζεται πηγενεται εκει να συνενοηθειτε.Τι να κανω σηκωνομαι βαζω 70 ευρω στο αμαξι βενζινη μ με ανχος και φοβο οτι δεν θα μου το αλλαξουν ξεκινησα για Ηρακλειο.Στο δρομο τους επαιρνα τηλεφωνο και δεν το σηκωναν και η αγωνια μου μεγαλωνε,μετα απο 3 ωρες φτανω εκει στα public Ηρακλειου τους εξηγησα τι επαθα και παιδια απιστευτο ολοι αψογοι οι υπαληλλοι ετρεξαν με εξυπηρετησαν και αμεσως πηγαν να μου φερουν νεα κοσνολα την ωρα που παει να μου την φερει ο υπαλληλος την κονσολα την αγοραζε την τελαυταια καποιος αλλος και ετσι μου παρηγγειλε αλλη η μου ειπε θα σας πιστωσω τα χρηματα σας.Τι να πω ολα αψογα το μαγαζι δεν το αλλαζω πλεον με κανενα αναμενω τωρα εως Παρασκευη την νεα κονσολα και με νεο doa μου ειπαν.Το συνιστώ με 1000 το καταστημα.
    3ds friend code 4725-8648-3580

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας