Σελίδα 21 από 21 ΠρώτοΠρώτο ... 111718192021
Αποτελέσματα 201 μέχρι 204 από 204
    ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Σκέψου ότι το ac odyssey πριν λίγο καιρό έκανε 60 με 70 ευρώ, και λίγο καιρό μετά έφτασε να το βρίσκεις με 30 ευρώ. Αν δεν το παίξεις και το κρατήσεις στην ζελατίνα, έχεις χάσει 30 ευρώ χωρίς λόγο, και όσο περνάει ο καιρός είναι σαν να τα πέταξε αυτά τα χρήματα.
    Το ίδιο έχω πάθει και εγώ παλιότερα με used που τα έπαιρνα 20 με 25 ευρώ, για να προλάβω να τα πάρω, και λίγο καιρό μετά τα έριχναν 10 με 15 ευρώ, γι αυτό αγοράζω used πλέον το πολύ 15 ευρώ.

Δεν έχω πρόβλημα να αγοράσω καινούργιο, ειδικά όταν θέλω να το παίξω, αλλά είναι κοροϊδία όταν πέφτουν τόσο γρήγορα η τιμή τους, από εκεί και πέρα ο καθένας κάνει της επιλογές του, δεν τον αναγκάζει καμία εταιρία να αγοράσει 70 ευρώ.
    Πλέον ούτε στην Nintendo τα δίνω τα 70 ευρώ, μόνο σε περιπτώσεις και πάλι θα το σκεφτώ, γιατί το Zelda που το πήρα day one, δεν ήταν το Zelda που περίμενα.

ninty Lover Altair Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    08/11/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από viper71 Εμφάνιση Μηνύματος
    μαλλον τοτε ηλικιακα πρεπει να εισαι κοντα σε εμενα... (40κατι?)

Κοιτα ο καθενας οπως το βλεπει και του αρεσει, εννοειται οτι ειναι η αποψη σου και φυσικα την σεβομαι!! Σε οτι αφορα τα Day1... εαν ενα παιχνιδι το θελω πολυ δυσκολα να κρατηθω!! και ας ξερω οτι σε 1 μηνα το πολυ θα πεσει η τιμη του, πραγματικα σας ζηλευω ολους εσας που μπορειτε και το κανετε!! Για το μονο παιχνιδι που το εκανα αυτο ηταν το AC ODYSSEY και οχι για κανεναν αλλο λογο απλα εκεινη την περιοδο ειχα αγορασει ενα σωρο (παλια και καινουρια) παιχνιδια, (απο τα οποια 4 ακομα ειναι ζελατινα φαντασου) και η συλλεκτικη που ηθελα απλα δεν ηρθε ποτε Ελλαδα απο καποιο "μεγαλο" μαγαζι (μιλαω για την SPARTAN EDITION).
    33 είμαι.
    Day 1 παίρνω μόνο συλλεκτικές που ίσως δεν τις βρίσκω μετά καθώς και διάφορα jrpg τα οποία δεν ξέρω πόσο εύκολα θα βρίσκονται μετά.

edit:@Glaros: Γκρινιάρη.
    Τελευταία επεξεργασία από Altair; 29-12-2018 στις 16:27
    Carpe Diem
    Sic Parvis Magna
    Νothing is true.Everything is permitted.

PSN ID/NNID:NoobShyBot
    XBL GAMERTAG:N00B SHY BOT
    NSW FC: Alucard 8100-8552-3731

Moderator GLAROS Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    29/04/2011
    Μα ! κανείς ! δεν διαβάζει τον τίτλο ???
    Play it Loud

ninty Fan Vamire Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    23/03/2009
    Είναι clickbait μάλλον

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Switch FC : SW-7566-2174-7899.

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας