Σελίδα 139 από 143 ΠρώτοΠρώτο ... 3989129135136137138139140141142143 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1,381 μέχρι 1,390 από 1423
    ninty Maniac geo2004z Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Dinos234ok Εμφάνιση Μηνύματος
    Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου εκεί που έπαιζε ο αδελφός μου λίγο με ένα boss βλέπω λέει έσπασε λέω σίγουρα έψαχνε από εδώ από εκεί τίποτα λέω ήξερα είναι το μόνο σπαθί που δεν σπάει το είχε αναβάθμιση αλλά έπεσε νομίζω 60 το είχε και πήγε μετά στο αρχικό 30 νομίζω την ώρα που έπαιζε και έσπασε φυσικά εκανε πριν save άλλαξε σπαθί και ξανά πολέμησε με άλλο σπαθί το boss.
    Κοίταξε να δεις. Αν δεν το αναβαθμίσεις το Master Sword θα γίνεται αυτόματα lvl 60 μόνο όταν είσαι μέσα σε dungeons, κοντά σε guardians και μέσα σε divine beasts.

Όμως.....υπάρχει τρόπος να το αναβαθμίσεις να μένει για πάντα έτσι με το Master Trials, δίνεται στο πρώτο DLC.
    Switch Friend Code: SW-5634-9436-9108

ninty Follower
    Ημ. Εγγραφής
    12/11/2018
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από geo2004z Εμφάνιση Μηνύματος
    Κοίταξε να δεις. Αν δεν το αναβαθμίσεις το Master Sword θα γίνεται αυτόματα lvl 60 μόνο όταν είσαι μέσα σε dungeons, κοντά σε guardians και μέσα σε divine beasts.

Όμως.....υπάρχει τρόπος να το αναβαθμίσεις να μένει για πάντα έτσι με το Master Trials, δίνεται στο πρώτο DLC.
    Και πάλι σε ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια σου ναι εχθές σε μάχη με boss ανέβηκε αυτόματα στα 60 και μετά κατέβηκε.

ninty Lover paokman Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    06/10/2008
    Αυτό που με ενθουσίασε στο Breath of the Wild είναι η επιστροφή στη λογική του πρώτου Zelda, που παίζαμε παιδιά στο NES. Απλά, θεωρώ ότι μπορούσαν να βάλουν κάποια παραδοσιακά dungeons στον ούτως ή άλλως αχανή κόσμο του.

ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Εννοείς πως στο πρώτο Zelda πήγαινες πως οποία κατεύθυνση ήθελες, γιατί πέρα από αυτό είναι ίδιο με τα υπόλοιπα, δηλαδή να καταφέρεις να βρεις και να πας στα μπουντρούμια. Νομίζω πως η Nintendo επέλεξε να το κάνει έτσι, γιατί λόγο περιορισμών δεν μπορούσαν να βάλουν στο παιχνίδι ο ήρωας να ακολουθεί μια ιστορία, όπως το ίδιο συμβαίνει και με το Zelda 2.

ninty Lover paokman Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    06/10/2008
    Το είδα. Μετά από αυτό θεωρώ σοφή την επιλογή του cell-shaded ντυσίματος, μου φαίνεται πιο όμορφο έτσι.

ninty Regular Iliaslgs Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    05/06/2017
    Γνωρίζει κανείς αν το νέο young link amiibo του smash σου δίνει και armor η μόνο τροφή και όπλα

Moderator GLAROS Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    29/04/2011
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από mikeus Εμφάνιση Μηνύματος
    https://www.eurogamer.net/articles/2...vr-update-6021

"Similarly, there are several shrines that require motion controls to complete - how will they work?"

Αυτό το κομμάτι δεν παλεύεται σε portable mode... σε VR θα πρέπει να κουνάς το κεφάλι πέρα-δώθε;
    Με τα joycons στα χέρια δεν παίζεις VR ? είναι υποχρεωτικά κουμπομένα στο SWitch ?
    Play it Loud

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Θα πρέπει να κρατά και το όλο σύστημα για να μην πέσει, γιατί το χαρτόνι δεν είναι και πολύ ασφαλές.

Moderator GLAROS Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    29/04/2011
    Στο πλάι η μάσκα έχει δύο τρύπες εξαερισμού,εκεί μπορεί να βάλουμε λάστιχο όπως οι μάσκες για τα κινητά.
    Play it Loud

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από GLAROS Εμφάνιση Μηνύματος
    Στο πλάι η μάσκα έχει δύο τρύπες εξαερισμού,εκεί μπορεί να βάλουμε λάστιχο όπως οι μάσκες για τα κινητά.
    Αν το εμπιστεύεσαι, μπορείς να το δοκιμάσεις.
    Νομίζω πως η κονσόλα χωρίς χέρια θα έχει κάποιο βάρος, που δεν θα βολεύει κάτι τέτοιο ή και να γίνεται, εγώ θα το φοβόμουν μιας και μιλάμε για χαρτόνι.

Ετικέτες γι' αυτό το Θέμα

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας