Σελίδα 11 από 19 ΠρώτοΠρώτο ... 789101112131415 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 101 μέχρι 110 από 190
    ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από TechPriestNS Εμφάνιση Μηνύματος

Αν κρίνουμε από αρκετά άτομα και στο ninty, το μήνυμα μου δεν ήταν anti Nintendo, αλλά κάτι που όπως βλέπουμε και αρκετά άτομα λένε πως δεν θα βάλουν συνδρομή, και αρκετά άτομα ξενέρωσαν με την συνδρομή της Nintendo...

ninty Gamer Sir Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    15/03/2014

ninty Gamer Supernino Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    13/04/2015
    Ήταν λίγο αποφασίζουμε και διαταζουμε όταν τελείωνε η συνδρομή τα χάνεις όλα.θέλει κίνητρο ο κόσμος

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από TechPriestNS Εμφάνιση Μηνύματος
    Τι διαμαντάκι είναι αυτό ρε παιδιά?

Nintendo Switch DLC locked behind online membership?
    Αν ισχύει γενικά, mega facepalm. Προς το παρόν όμως δεν έχω δει να αναφέρεται για οτιδήποτε εκτός του Lego Worlds, οπότε παίζει να είναι πατάτα αυτών που έφτιαξαν το συγκεκριμένο.
    I used to be furious! Outraged! Sick with anger! Then I took an arrow in the knee.

ninty Fan bahamut zero Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/08/2008
    Έβαλα κι εγώ το online. Καλή σαν λύση η συνδρομητική υπηρεσία για τα retro games από το να τα αγοράζουμε ξανά και ξανά σε κάθε κονσόλα αλλά έλεος κάπου με τους nes τίτλους. Οι περισσότεροι από αυτούς είναι μουσειακά εκθέματα. Το super mario 3 είναι φανταστικό δε λέω αλλά πόσες φορές να το παίξουμε κι αυτό; Πρέπει να μπουν επειγόντως snes και gba τίτλοι
    Switch friend code: bahamut_gr - 1891-8282-4807

ninty Maniac geo2004z Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2008
    Έρχονται άλλες 3 παιχνιδάρες......Solomon’s Key, NES Open Tournament Golf και Super Dodge Ball.
    https://twitter.com/NintendoAmerica/...90182204940288
    Switch Friend Code: SW-5634-9436-9108

ninty Lover funkykong84 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    29/09/2010
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από bahamut zero Εμφάνιση Μηνύματος
    Έβαλα κι εγώ το online. Καλή σαν λύση η συνδρομητική υπηρεσία για τα retro games από το να τα αγοράζουμε ξανά και ξανά σε κάθε κονσόλα αλλά έλεος κάπου με τους nes τίτλους. Οι περισσότεροι από αυτούς είναι μουσειακά εκθέματα. Το super mario 3 είναι φανταστικό δε λέω αλλά πόσες φορές να το παίξουμε κι αυτό; Πρέπει να μπουν επειγόντως snes και gba τίτλοι
    Ιδεατά και αναβαθμισμένοι με χρώμα GB τίτλοι, Virtual Boy (ειδικά το Wario Land VB), Ν64 και GC!

Να ρωτήσω κάτι... Αν κάποιος ξεκινήσει συνδρομή του χρόνου, χάνει ότι έχει δοθεί μέχρι τώρα και ξεκινάει από το μηδέν; Ή μπαίνει κανονικά και έχει πρόσβαση στα άπαντα;

Μπήκα και εγώ στο κόλπο. Να πω την αλήθεια τα NES games μου άρεσαν πιο πολύ από ότι περίμενα. Ειδικά με το... ξεδιάντροπο cheat των save states έχουν την πλάκα τους. Εννοείται πως μπορείς να τα παίξεις με χιλιους άλλους τρόπους αλλά για μένα τουλάχιστον, σε κάτι τέτοια, η πρακτικότητα είναι πάνω από όλα. Έχω και NES classic και raspberry pi αλλά δεν το βάζω ποτέ, για πολλούς λόγους. Αντίθετα στο switch που είναι διαθέσιμο και "μάχημο" το να παίζεις και κάνα παιχνιδάκι NES, ανάμεσα στα άλλα είναι κάτι που το κάνεις ευχάριστα. Το ίδιο είχα πάθει σχετικά πρόσφατα και με τα δύο nes remix στο Wii U (υπάρχουν και σε 3DS νομίζω). Τα συστήνω χαλαρά αν τα πετύχετε σε καλή τιμή

ninty Fan johnyrockgr Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    15/11/2010
    Στο 3DS υπαρχει το Ultimate NES Remix, με περιεχομενο και απο τα δυο παιχνιδια. Αλλά οχι ολοκληρα το 1 και 2.
    Nintendo Network ID: johnyrockgr
    3DS FC: 1564 - 8556 - 0790

News Poster rockass14 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    24/08/2013
    Το πρόβλημά μου είναι ότι δε μπορείς να αλλάξεις τα κουμπιά. Ελπίζω σε κάποιο update να το διορθώσουν.
    Switch Friend code: rockass14 6414-1280-7823
    NNID: rockas14
    3DS Friend Code: 5472-6849-5709
    Miiverse ID: rockas14

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία