Σελίδα 54 από 74 ΠρώτοΠρώτο ... 44450515253545556575864 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 531 μέχρι 540 από 737
    ninty Gamer Supernino Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    13/04/2015
    ελαφρύ στράβωμα λίγο πολύ όλες έχουν φταίει η θερμοκρασία που ανεβάζει η κονσόλα. Η αντιπροσωπία αν παραλάβει σήμερα η αποστολή θα γίνει από Σεπτέμβρη για αυτό όποιος έχει θέμα πρέπει να περιμένει το κακό μετά είναι ότι αυξάνει το φόρτο εργασίας τους

ninty Gamer
    Ημ. Εγγραφής
    21/03/2017
    Σύμφωνα με την σελίδα τους:

Αγαπητέ πελάτη,
    Σας ενημερώνουμε ότι το τμήμα CDMEDIA Nintendo Service θα παραμείνει κλειστό από 27 Ιουλίου 2018 έως 27 Αυγούστου 2018. Όλες οι υποθέσεις που έχουν παραληφθεί μέχρι την 27η Ιουλίου θα διεκπεραιωθούν κανονικά. Νέες υποθέσεις θα ξεκινήσουν να διεκπεραιώνονται από 28 Αυγούστου 2018.
    Σας ευχόμαστε καλό καλοκαίρι.

ninty Fan super mewtwo Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    09/03/2010
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από jousis Εμφάνιση Μηνύματος
    Λογικά έχεις θέμα.
    Για DOA το βλέπω δύσκολο, αλλά αν δεν σου το αλλάξουν , στείλε το για εγγύηση. Μην το αφήσεις.
    Η υπερθέρμανση είναι θέμα.

Το ελαφρύ στράβωμα δεν είναι σίγουρο είπες οτι το έπαθες τώρα.
    Γενικά έχει μια στραβωμάρα η κονσόλα. Βάλε φωτό αν θες να δω αν είναι ίδια με την δική μου (έχει απο την 1η μέρα).
    δεν μπορω να βαλω φωτο γιατι το ειχα στειλει φαντασου σημερα το παρελαβαν 4 μερες εκανε η Acs να το παραδωσει σε μια πολη 3 ωρες αποσταση απο την δικη μου και παραλιγο να χαθει μαλιστα

- - - Updated - - -

Σύμφωνα με την σελίδα τους:
    αν την στειλουν με acs του χρονου θα φτασει αφου για μια αποσταση 3 ωρων θελει 4 μερες αστο μην το σκεφτομαστε για Αθηνα.
    3ds friend code 4725-8648-3580

Ημ. Εγγραφής
    09/03/2010
    Καλημερα λοιπον πηρα τηλεφωνο στα public και οντως ειχα δικιο βρηκαν ολα τα προβληματα, το θεμα ειναι δεν θελουν να δωσουν Doa οπως ειπατε και εσεις εδω αλλα θελουν να το στειλουν αντιπροσωπια.Λεω ξερετε η αντιπροσωπια εχει κλεισει δηλαδη μεσα Σεπτεμβρη θα εχω αλλη κονσολα?Λενε θα προσπαθησουμε συντομοτερα να επισκευασθει.Λεω δεν θελω επισκευες θελω νεα κονσολα δηλαδη η cd media μπορει να φτιαξει την κυρτωση οθονης τα κοληματα που κανει στα παιχνιδια και την υπερθερμανση? Μαλλον ΟΧΙ.Τελος παντων για να το παιξω και εγω εξυπνος λεω ξερετε εχω πληρωσει εξτρα εγγυηση του public που αναφερει οτι μεχρι να μου ερθει η κονσολα μου πρεπει να μου παρεχετε μια δικια σας. Οπως ηταν αναμενομενο και περιμενα αυτην την απαντηση <Ξερετε δεν εχουμε ανοιχτες εφεδρικες κονσολες> λεω ενταξει δεν πειραζει απλα ηθελα να δω κατι.Λογικο αυτο σιγα μην ανοιξουν κονσολες τα public για εμας που εχει χαλασει η παλια.

ninty Regular Alkis Logaras Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    10/03/2014
    Πώς είναι λογικό όταν εσύ πλήρωσες έξτρα λεφτά για να έχεις αυτή τη δυνατότητα; Δική τους υποχρέωση είναι να έχουν κονσόλα να σου δώσουν,όχι δική σου.

Sent from my OnePlus 6 using Tapatalk Pro

ninty Gamer
    Ημ. Εγγραφής
    21/03/2017
    Αυτό με την αντικατάσταση πως θα το κάνανε στο switch ; Θα είχαν καβάτζα συσκευές 350 ευρώ για να τις μοιράζουν ;
    Τί πουλάνε φούμαρα στους πελάτες ;
    ΟΚ, σε τηλεόραση, σου δίνουν μια των 50 ευρώ που έχουν να κάνεις την δουλειά σου, αλλά σε switch δεν υπάρχει "φτηνή" εναλλακτική.

Στους όρους που σου στείλανε (ένα χαρτί) λέει οτι θα σου δώσουν αντικατάσταση ή έχει κάτι του στυλ "εάν υπάρχει διαθέσιμο" ;

Πάρε πίσω την συσκευή σου και να την ευχαριστηθείς και να την στείλεις cd media μόνος σου τον Σεπτέμβριο.

Ημ. Εγγραφής
    09/03/2010
    Αυτό με την αντικατάσταση πως θα το κάνανε στο switch ; Θα είχαν καβάτζα συσκευές 350 ευρώ για να τις μοιράζουν ;
    Τί πουλάνε φούμαρα στους πελάτες ;
    ΟΚ, σε τηλεόραση, σου δίνουν μια των 50 ευρώ που έχουν να κάνεις την δουλειά σου, αλλά σε switch δεν υπάρχει "φτηνή" εναλλακτική.

Στους όρους που σου στείλανε (ένα χαρτί) λέει οτι θα σου δώσουν αντικατάσταση ή έχει κάτι του στυλ "εάν υπάρχει διαθέσιμο" ;

Πάρε πίσω την συσκευή σου και να την ευχαριστηθείς και να την στείλεις cd media μόνος σου τον Σεπτέμβριο.
    Το χαρτι λεει ξεκαθαρα οτι δικαιουμε αλλη κονσολα μεχρι ναλαβω την νεα μου πισω.Το δεχτηκαν και αυτοι.Οπως και να χει πηρα στην Αθηνα και ζητησα νεα κονσολα αμεσα και οχι Σεπτεμβρη και απο οτι καταλαβα θα μου δωσουν νεα και συντομα.Εφοσον διαπιστωθηκε η βλαβη και εχω πληρωσει και την εξτρα εγγυηση τους.Αλλα δεν υπαρχει διαθεσιμη για μενα αλλη οσο λειπει η δικια μου.Οπως και να χει η κονσολα οταν μου ηρθε δεν ηταν σφραγισμενη και τους το ειπα αυτο.

ninty Regular Alkis Logaras Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    10/03/2014
    Αν δεν ήταν σφραγισμένη,δεν έπρεπε να παραλάβεις.

Ημ. Εγγραφής
    09/03/2010
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Alkis Logaras Εμφάνιση Μηνύματος
    Αν δεν ήταν σφραγισμένη,δεν έπρεπε να παραλάβεις.

Δεν ηξερα εγω το παρελαβα σε κουτα εξωτερικη με acs δεν γινεται να ξερεις τι εχει μεσα.

ninty Gamer Supernino Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    13/04/2015
    Η κούτα που βρίσκεται η κονσόλα δεν είναι σφραγισμενη αυτά τα έκανε κάποτε στο Τέξας η nortec. Είναι δύσκολο να βάλουν ένα αυτοκόλλητο ασφαλείας.
    Με τα τηλέφωνα δεν βρίσκεις άκρη πήγαινε επιτόπου σε ένα κατάστημα public και αν χρειαστεί κάνε φασαρία να δεις για πότε βρίσκουν κονσόλα.
    Εγώ τραβιομουν ένα μήνα με το service του eshop από το τηλ. με δούλευαν όταν πήγα οδό Στουρναρη και έκανα φασαρία έφυγα με καινούριο προϊόν. Έτσι θέλουν για να μάθουν τι εστι εγγύηση

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας