Σελίδα 2 από 13 ΠρώτοΠρώτο 12345612 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 11 μέχρι 20 από 126
    ερωτηση: ειμαι ο ΜΟΝΟΣ π χει βαρεθει πραγματικα αυτη την κατασταση; ειμαι ο μονος που θα γουσταρε "ταξη", απο εποχης DS ακομα; Κ τι ακριβως εννοω; Αντι γ αυτον τον χαμο, θα προτιμουσα: DS--> DSxl τελος. 3DS-->3DSxl τελος. Ομορφα, ωραια, συμμαζεμενα. μαλλον θα μαι ο μονος ε;
    Ζήσε απλά, έτσι ώστε κάποιοι άλλοι, να μπορούν απλά να ζήσουν.

Δεν είναι κακό να υπάρχουν επιλογές. Εννοείται πως κάνεις δεν τα αγοράζει όλα ούτε χρειάζεται κάτι τέτοιο. Διαφορετικοί άνθρωποι διαφορετικές ανάγκες. Ακόμα και διαφορετικές εποχές αφού το brand 3DS κρατάει από το 2011.

ninty Lover funkykong84 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    29/09/2010
    Βασικά η Νιντέντο θα πρέπει να σταματήσει να ανταγωνίζεται τον εαυτό της και να στραφεί αποκλειστικά στο Switch... Φαίνεται πολύ όμορφο το 2DS XL, αλλά είναι λίγο αργά για να ψαρέψει για φρέσκες πωλήσεις με τη συγκεκριμένη κονσόλα

ninty Gamer Sir Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    15/03/2014
    Το συγκεκριμένο ειναι ξεκάθαρα για όσους δεν έχουν κάποιο 3DS και θέλουν ενα χωρίς να τους απασχολεί το gimmick του 3D και για αυτούς που κανουν "συλλογή" απο ενα μηχάνημα σε οποία έκδοση και να βγει, όπως στη διαφήμιση του τζόκερ που η άλλη έχει ενα φόρεμα σε ολα τα χρώματα. Διάβαζα το πρωί κάποιο σχόλιο σε κάποιο site που ένας έχει, λέει, 5 (!!!!!) 3DS και θα πάρει και αυτο. Go figure...

ninty Fan bravely Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    02/09/2014
    Καθόλου παράξενο για συλλέκτες. Εγώ έχω 3 3ds, 1 2ds και 4 vita.
    3ds friend code : 1736-2505-1122 PM me if you add me

Ξέρω κάποιον που δε μπορεί να δει 3D αλλά πήρε 3DS ένα μήνα πριν... Θα βρίζει τώρα...
    I used to be furious! Outraged! Sick with anger! Then I took an arrow in the knee.

ninty Gamer Sir Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    15/03/2014
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από bravely Εμφάνιση Μηνύματος
    Καθόλου παράξενο για συλλέκτες. Εγώ έχω 3 3ds, 1 2ds και 4 vita.
    Σωστα! Αλλα αλλο για συλλέκτες και αλλο για "συλλέκτες", που απλα θέλουν να έχουν το κάθε τι που βγαινει και μετα το πωλούν. Το αναφέρω γιατι χρονια σε φόρουμ, συνεχώς τέτοια διαβάζω. Σαφώς και υπαρχουν, βεβαια, ατομα τα οποια έχουν μεγαλη συλλογή με κονσόλες, αρχίζοντας με τα παλιότερο Game Boy και φτάνουν μεχρι τις πιο σύγχρονες.

ninty Gamer Sir Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    15/03/2014
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από TechPriestNS Εμφάνιση Μηνύματος
    Εγώ παραλίγο να έπαιρνα 2ds αυτήν την εβδομάδα - τώρα ξέρω τι θα πάρω
    Αυτο λες..;;; Ή που ημουν εχτες Μουστάκα και είχαν βάλει στη βιτρίνα το New 3DS (πρόσεξε, ΟΧΙ το XL) που ηθελα διακαως πριν μηνες και στο τσακ δε το πήρα... Με αυτοκόλλητα Nortec επάνω...

ninty Fan bahamut zero Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/08/2008
    Δεν είναι παράλογο πάντως. Ακόμα και φέτος το 3ds έχει αρκετές κυκλοφορίες και θέλει να επωφεληθεί από αυτό. Καλή επιλογή για όποιον δεν ενδιαφέρεται για το 3d (πολλά παιχνίδια μάλιστα δεν το υποστηρίζουν έτσι κι αλλιώς)

Σκεφτείτε λίγο πόσο θα πουλήσει αυτή η έκδοση στην Ιαπωνία
    http://nintendoeverything.com/photos...me-new-2ds-xl/
    Τελευταία επεξεργασία από bahamut zero; 28-04-2017 στις 20:24
    Switch friend code: bahamut_gr - 1891-8282-4807

ninty Gamer
    Ημ. Εγγραφής
    21/03/2017
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από bahamut zero Εμφάνιση Μηνύματος
    Δεν είναι παράλογο πάντως.

Μου φαίνεται οτι έχετε πάθει όλοι Νιντεντίαση, ελπίζω να κολλήσω κι εγώ μια μέρα.

Έχουμε την Ν λοιπόν, που βγάζει χαζοκονσολίτσα mini NES και εξαφανίζεται απο τα ράφια πιο γρήγορ απο ότι μπαίνει σε αυτά.
    Πριν καν καταφέρεις να καλύψεις τις προπαραγγελίες, την καταργείς.

Μετά, βγάζεις νέα κονσόλα, με τυμπανοκρουσίες, φορητή αλλά και σταθερή, τονίζοντας αρκετούτσικα και το φορητή.
    Γίνεται πάταγος παρόλο που έχει λίγα τεραφλιπφλοπς και επίσης εξαφανίζεται απο τα ράφια πριν μπει (στις περισσότερες χώρες).
    Πριν καν κατασταλλάξει η σκόνη που φάγανε οι αντίπαλοι (υπερβολές), βγάζεις ΚΙ ΑΛΛΗ μία φορητή συσκευή.

Μαζευτήκανε τα παλικάρια μέσα στην αίθουσα και τα λέγανε(true story):
    -Να βγάλουμε τώρα το 2ds ;
    -Γιατί όχι;
    -Μα ακόμα είμαστε σε τρελό μομέντουμ με το switch, ακόμα και 2/3ds χρήστες που θα ήθελαν κάτι παρόμοιο μπορεί να το αγοράσουν.
    -Μα θα τους δώσουμε τον αντικαταστάτη αυτού που έχουν, γιατί να τους δώσουμε κάτι μεγαλύτερο.
    -Ρε συ, πούλα τους πρώτα το switch κάνοντας τους να ελπίζουν οτι δεν θα δουν κάτι άλλο, και μετά πούλα τους και το 2dsXL.
    -Και τί είμαστε ρε συ; Αμερικάνοι καπιταλιστές ; Βγάλτα και τα δύο μαζί να διαλέξει ο κοσμάκης.
    -Ναι ρε, δίκαιο έχεις, YOLO.

Και όλο αυτό είναι λογικό δηλαδή.

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία