Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345
Αποτελέσματα 41 μέχρι 44 από 44
    ninty Regular orck Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/03/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Underworld Εμφάνιση Μηνύματος
    Για αρχη η Nintendo δεν αναγνωριζει το σπασμενο κομματι ως ελάττωμα της κονσολας. Οι ανθρωποι της CD MEDIA όμως ειχαν ολη τη καλη διαθεση να μου αλλαξουν το backplate δωρεαν. ... Η κολλα που ειχα βαλει για να κολλησω το πλαστικο κομματι ,ειχε τρεξει σε μια εσωτερικη βιδα με αποτέλεσμα η κονσολα να βγει αυτομάτως εκτος εγγυησης
    Καθισα και ξαναδιαβασα τα γραφομενα του underworld μηπως εγω δεν καταλαβα. Γραφτηκε οτι ειχαν προθεση να κανουν αλλαγη δωρεαν, θα το εκαναν μεχρι την στιγμη που ειδαν την εξωτερικη παρεμβαση. Δεν ξερω τι καλυτερο θα μπορουσαν να ειχαν κανει. Μια ρωγμη δεν δινει το δικαιωμα για αυτοσχεδιες παρεμβασεις και ο underworld το καταλαβε αυτο. Δουλευα καποτε σε επισημο επισκευαστη IBM/Lenovo και παρολο που ηταν αρκετα ελαστικοι καπου υπηρχε ενα οριο καθως δεν ειναι δικο σου το μαγαζι, απλη αντιπροσωπεια εχεις και δινεις λογο στην μητρικη εταιρια.
    Νομιζω οτι κανουμε την τριχα τριχια.
    over and out

ninty Noob Underworld Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    28/03/2017
    Orck, ακριβώς έτσι. Να επισημάνω ότι η εξυπηρέτηση και η ευγένεια του υπαλλήλου της Cd Media ήταν από τις καλύτερες που έχω συναντήσει ποτέ. Αν μη τι άλλο δεν ξεκίνησα το ποστ για να φτάσουμε να διαφωνούμε έτσι. Το έκανα για να επισημάνω το ενδεχόμενο πρόβλημα αλλά και να αποτρεψω εξωτερική παρέμβαση στο μηχάνημα σαν τη δική μου

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από TechPriestNS Εμφάνιση Μηνύματος
    Από την άλλη ... ε δεν αποφάσισαν ξαφνικά κάποιοι - όσοι χρήστες του switch ότι είναι κατάλληλο να σπάνε καρύδια με τον ίδιο τρόπο.. με την ίδια ρωγμή.. έτσι δεν είναι?
    Μπορεί πολλοί να μην κατάλαβαν καλά. Σου λέει, "Για να γράφει power, αυτό το κουμπί πρέπει να είναι πολύ power. Ό,τι πιο κατάλληλο!"
    I used to be furious! Outraged! Sick with anger! Then I took an arrow in the knee.

ninty Noob Underworld Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    28/03/2017
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Zalbor Εμφάνιση Μηνύματος
    Μπορεί πολλοί να μην κατάλαβαν καλά. Σου λέει, "Για να γράφει power, αυτό το κουμπί πρέπει να είναι πολύ power. Ό,τι πιο κατάλληλο!"
    εγω κατι προκες πηγα να καρφωσω...

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας