Σελίδα 5 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 41 μέχρι 50 από 63
    ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Εμένα σε φορητό μου θύμισε παιχνίδι wii, η θολούρα υπήρχε πχ όταν πήγα στο τρενάκι για να τοποθετήσω τα αντικείμενα, η ρόδες ήταν θολές. Όπως είπα στην tv δεν το είδα το demo, αλλά σε φορητό τέτοιο παιχνίδι θα έπρεπε να δείχνει τέλειο, βέβαια μπορεί στην τελική έκδοση να είναι καλύτερο.

ninty Lover Altair Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    08/11/2008
    Ένα θα πω. Αν το level design και το gameplay της πίστας του ντεμο,είναι αντιπροσωπευτικά του τελικού αποτελέσματος,τότε θα έχουμε πάλι διαμαντάκι.
    Τα γραφικά μια χαρά μου φάνηκαν ενώ και το όλο crafted style δε με χάλασε όπως φοβόμουν.
    Σίγουρη αγορά.
    Carpe Diem
    Sic Parvis Magna
    Νothing is true.Everything is permitted.

PSN ID/NNID:NoobShyBot
    XBL GAMERTAG:N00B SHY BOT
    NSW FC: Alucard 8100-8552-3731

ninty Fan bahamut zero Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/08/2008

Εδώ πάντως η θολούρα περιορίζεται στο background
    Switch friend code: bahamut_gr - 1891-8282-4807

ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Όπως είπα το δοκίμασα μόνο φορητά, σε tv mode μπορεί να μην έχει θολούρα.

ninty Gamer Sir Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    15/03/2014
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από vassilis_pap Εμφάνιση Μηνύματος
    Δεν μου φάνηκαν ανώτερα από αυτά του Wii U σε αντίστοιχους τίτλους και μου φάνηκε πως είδα μια θολούρα. Αυτό. Μιλάμε για λεπτομέρειες και δεν είμαι και σίγουρος να πω την αλήθεια. Δεν πρόσεξα πολύ την ώρα που έπαιζα, καθόμουν λίγο μακριά από την Tv. Το είχα σαν αίσθηση μετά. Μπορεί να κάνω και λάθος.

Από άποψη art style που λέει και ο Altair εμένα μου αρέσει πολύ. Ταιριάζει απόλυτα στον χαρακτήρα του και τα θεωρώ πολύ καλόγουστα. Ειδικά στην φάση με το τρενάκι... (αδυναμίες γαρ)
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από bahamut zero Εμφάνιση Μηνύματος
    Μόνο εμένα μου φάνηκαν top τα γραφικά? κυρίως από άποψη art direction δηλαδή. Αυτό με τη θολούρα νομίζω είναι θέμα σχεδιαστικής άποψης. Για να σου δείξει ποια πράγματα είναι στο background.
    Κατάλαβα πως το λες τωρα. Κοιτα, ίσως ειναι που δεν εχω παίξει κάποιο Yoshi παλι σε "μεγάλη" κονσόλα της Ν και δε ξέρω ακριβώς το στυλ γραφικών. Πάντως σε πρώτη "ανάγνωση" μου φάνηκαν σε πολύ καλό επίπεδο.
    Νομίζω πως θα συμφωνήσω πως η θολούρα εξυπηρετεί σχεδιαστικους σκοπούς, αν και δεν αποκλείεται να βοηθά και σε κάτι αλλο τεχνικό. Δε ξέρω... Όπως και να 'χει, έχει γίνει καλή δουλεια και κάποια στιγμή θα το τιμήσω το παιχνίδι.

ninty Lover paokman Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    06/10/2008
    Για να δούμε. Αν ακολουθήσει τη λογική του wooly world, θα μου αρέσει.

Είναι σε χαμηλή ανάλυση τελικά για αυτό και η θολούρα. Χτυπάει όμως σταθερά 60 fps που IMHO τουλάχιστον είναι σημαντικότερο.

https://youtu.be/w95yC7wfdUA

Δεν προέρχεται από τον σκληρό πυρήνα των first party μιας και ο developer είναι η Good-Feel που αν θυμάμαι καλά είναι ανεξάρτητο studio που απλά συνεργάζεται με την Ν. (αν κάνω λάθος ας διορθώσει κάποιος). Είναι όμως πράγματι περίεργο ιδιαίτερα όταν οι συγκεκριμένοι έχουν στον ενεργητικό τους, πέρα από τις δουλειές για τα φορητά και δύο παραγωγές για home κονσόλες. Το epic yarn του Wii, και το wooly world του U. Ίσως είναι θέμα κόστους και ευκολίας μιας και λογικά με τις δικές τους μηχανές έχουν καλύτερα αποτελέσματα όπως είδαμε στο odyssey (αναφέρομαι καθαρά στον τεχνικό κομμάτι, μην παρεξηγουμαι)

Administrator RooF Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008
    Παίξατε το demo;

Μου αρέσει που έχουν βάλει περισσότερα πιθανά μονοπάτια, εξακολουθεί και είναι εύκολο βέβαια αλλά έχουν βελτιώσει πολλά πράγματα, όπως τη στόχευση για παράδειγμα.
    "Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει η Nintendo για σένα, αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τη Nintendo"

NFC :
    RooFgr
    3DS FC
    : 1848-1659-1090

ninty Lover funkykong84 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    29/09/2010

Μία από τις πρώτες κριτικές του παιχνιδιού. Ειδικά στο θέμα της μουσικής έχουν πολύ δίκιο, το παρατήρησα στα τρέιλερ και στα gameplay ότι η μουσική παραήταν "μωρουδιακή".

Σύμφωνα με την κριτική το να μαζέψεις τα πάντα είναι πολύ κουραστικό, αλλά παραμένει αρκετά καλό το παιχνίδι, αν και όχι στο επίπεδο του Woolly World.

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας