Σελίδα 2 από 39 ΠρώτοΠρώτο 12345612 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 11 μέχρι 20 από 384
    ninty Regular viper71 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    21/12/2014
    Και αφου ειχα "ψηθει" να αγορασω το TINY METAL μπαινω σημερα στο eshop καιαιαιαιαι....πουθενα, ψαχνοντας λοιπον τι να εχει συμβει πεφτω πανω σε αυτο....

προλαβε κανεις να το αγορασει? και εαν ΝΑΙ αξιζε ή τουλαχιστον γλυτωσα καποια ευρω απο ακομα μια "αρπαχτη"?
    SWITCH Friend Code:SW-4523-1616-7122
    Wii U Hartmann52
    N3DS Name:Hartmann52 3DS Friend Code:3883-8115-4692

ninty Gamer Supernino Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    13/04/2015
    Έχω πάρει το Worms wmd. Σπάνια βρίσκω κάποιον online για παιχνίδι.το έχει πάρει κάποιος?

ninty Regular nkarafo Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    04/04/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από viper71 Εμφάνιση Μηνύματος
    Και αφου ειχα "ψηθει" να αγορασω το TINY METAL μπαινω σημερα στο eshop καιαιαιαιαι....πουθενα, ψαχνοντας λοιπον τι να εχει συμβει πεφτω πανω σε αυτο....

προλαβε κανεις να το αγορασει? και εαν ΝΑΙ αξιζε ή τουλαχιστον γλυτωσα καποια ευρω απο ακομα μια "αρπαχτη"?
    Εγώ το έπαιξα λίγο στο mac και μπορώ να πω ότι δεν με τρέλανε και ιδιαίτερα. Αλλά για να καταλάβεις τις προτιμήσεις μου - μου αρέσουν τα advance wars και τα fire emblem (πιο πολύ της κονσόλας). Ε αυτό κάπως μου ξίνισε που είναι λίγο αργό στο gameplay και όχι τόσο άμεσο όπως στο advance wars. Μετά δεν μου άρεσε αυτό το 3D από πάνω με το πολύ scrolling και το ότι έχει τα μεγάλα blocks αντί για ομίχλη και σα να σε "βγάζει" από την ατμόσφαιρα. Άσχημο παιχνίδι ΔΕΝ το λες αλλά θα περιμένω λίγο περισσότερο για το Wargroove. Πιστεύω θα μου αρέσει πάρα πολύ το συγκεκριμένο. Και ναι πχ το worms το αγόρασα και εγώ μου άρεσε πάρα πολύ. Μόνο αρνητικό στο worms είναι ότι η μπάρα με τα όπλα είναι κάπως μικρούλα και σου βγαίνουν τα μάτια αν το παίζεις στην τηλεόραση.

Ημ. Εγγραφής
    21/12/2014
    Σε ευχαριστω για την απαντηση, και εμενα μου αρεσουν πολυ παιχνιδια τυπου advance wars & fire emblem (για το οποιο δηλωνω ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ), οποτε σε αναμονη, εν τω μεταξυ απο τα videos που ειδα, ακομα μια "ΑΡΠΑΧΤΗ' μου φανηκε....καλο φαινεται το wargroove!!!
    Wii U Hartmann52

ninty Regular kenos83 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    11/02/2011
    Το oxenfree με έκπτωση 75% στα 4,99ε. Νομίζω η μεγαλύτερη έκπτωση ως τώρα στο eshop του switch.
    -low bap warriors-

ninty Regular petecj Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    04/01/2009

Nintendo Switch Indies 2018 version!

Κυκλοφορησε στο eshop το Double Dragon Arcade Archives. Μετά τα 20αρικα και 50αρικα που ειχα ταίσει, τάισα ακόμη 6,99€ (νομιζω τοσο έκανε, απλά το ειδα και το κατεβασα δεν προσεξα τιμη).

Αλλά ρε hamster, σοβαρα τωρα, στο final boss δεν εχεις το επικο main theme Dead Or Alive??? Με τι καρδια το κανατε αυτο???

Εντιτ:

Το τερματισα και μια δευτερη φορα κι ειχε το main theme. Μαλλον εφαγε καποιο κολληματακι ή εχει καποιο μικρο bug.
    Τελευταία επεξεργασία από petecj; 23-01-2018 στις 06:48
    Nintendo Switch friend code: SW-2483-1424-0818

Super Moderator Braveheart1980 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    01/04/2007
    To Disc Jam θα τρέχει σε 1080p και 60 fps!

Το Disc Jam, το νέο φουτουριστικό υβρίδιο τέννις-frisbee, έρχεται στο Switch τον επόμενο μήνα. Θυμίζουμε πως ο τίτλος είναι διαθέσιμος σε άλλες πλατφόρμες εδώ και αρκετούς μήνες, ωστόσο τώρα μάθαμε νεότερα για το Switch port του τίτλου. Οι devs αποκρίθηκαν πρόσφατα σε ένα χρήστη Twitter και αποκάλυψαν τις προδιαγραφές για την έκδοση Switch. Αποδεικνύεται ότι η ομάδα κατάφερε να ετοιμάσει το παιχνίδι σε πλήρη 1080p ανάλυση και 60FPS χάρη στην εγγενή υποστήριξη της Unreal Engine.

Ημ. Εγγραφής
    01/04/2007
    Κοντά στην κυκλοφορία το Battle Chasers: Nightwar

Έχει περάσει κάποιος καιρός είναι η αλήθεια από τότε που ακούσαμε για την Switch έκδοση του Battle Chasers: Nightwar. Σε αυτή την περίπτωση, φαίνεται ότι η εν λόγω σιγή ιχθύος ήταν για καλό εν τέλει. Η dev ομάδα δήλωσε ότι ο τίτλος πρόσφατα πέρασε μερικούς γύρους διασφάλισης ποιότητας και θα υποβληθεί σύντομα στη Nintendo. Μέχρι τότε σας αφήνουμε με το επίσημο trailer του τίτλου!

Ημ. Εγγραφής
    21/12/2014
    Πολυ ωραια ειδηση!!! ελπιζω σε συντομη ημερομηνια...το εχω παιξει στο PS4 αλλα για να υποστηριξω τετοιες κινησεις θα το αγορασω ΣΙΓΟΥΡΑ και στο Switch!!!!
    Wii U Hartmann52

Ημ. Εγγραφής
    01/04/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από viper71 Εμφάνιση Μηνύματος
    Πολυ ωραια ειδηση!!! ελπιζω σε συντομη ημερομηνια...το εχω παιξει στο PS4 αλλα για να υποστηριξω τετοιες κινησεις θα το αγορασω ΣΙΓΟΥΡΑ και στο Switch!!!!
    Λέει; Το ψήνω να σου πω...

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας