Σελίδα 2 από 111 ΠρώτοΠρώτο 1234561252102 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 11 μέχρι 20 από 1102
    ninty Gamer Sir Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    15/03/2014
    Busted indeed...

Super Moderator Braveheart1980 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    01/04/2007
    [Φήμη] Grand Theft Auto 5 στο Switch;

Ο Reddit χρήστης DasVergeben έχει τη φήμη γνωστού αλλά όχι πάντα πετυχημένου leaker ειδήσεων της βιομηχανίας βιντεοπαιχνιδιών. Ενώ ο DasVergeben ήταν ανακριβής σε κάποιες από τις ειδήσεις που διέρρεε, το γεγονός ότι προέβλεψε με ακρίβεια το Teenage Mutant Ninja Turtles DLC για το Injustice 2 , του προσδίδει κάποια αξιοπιστία . Οι τελευταίοι ισχυρισμοί του DasVergeben έχουν σχέση με το φημογούμενο Nintendo Direct, για την 11η Ιανουαρίου , στο οποίο βλέπει ανακοίνωση του Grand Theft Auto 5 για το Nintendo Switch.

ninty Lover Nikol@r@s Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/06/2008
    Από την στιγμή που το παιχνίδι έχει βγει σε Ps3 και Xbox 360,δεν βλέπω κανένα μα κανένα εμπόδιο στο να βγει και στο Switch!Αν ισχύει η φήμη,προσωπικά θα το τιμήσω καθώς το είχα λιώσει στο PS3 και του αξίζει ένα ακόμη Playthrough
    Gotta Catch'em all!Finnally I did it

https://www.youtube.com/watch?v=6_VqBQRMg2k

News Poster rockass14 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    24/08/2013
    Αφού ξεπέρασε τις πωλήσεις του PS2 στο αντίστοιχο διάστημα στην Ιαπωνία, το Switch έγινε η κονσόλα με τις περισσότερες πωλήσεις όλων των εποχών και στις ΗΠΑ για το ίδιο διάστημα με 4,8 εκατομμύρια, αφήνοντας 2ο το Wii με 4 εκατομμύρια.
    Φαίνεται ότι το άρθρο της USA Today που μιλούσε για 15 εκατομμύρια Switch είχε βάση.

http://www.nintendolife.com/news/201...ion_units_sold

https://www.resetera.com/threads/usa...of-2017.13350/
    Τελευταία επεξεργασία από rockass14; 04-01-2018 στις 21:15
    Switch Friend code: rockass14 6414-1280-7823
    NNID: rockas14
    3DS Friend Code: 5472-6849-5709
    Miiverse ID: rockas14

Super Moderator Braveheart1980 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    01/04/2007
    Switch: Η κονσόλα με τις ταχύτερες πωλήσεις όλων των εποχών!

To Nintendo Switch έχει γίνει το ταχύτερο σε πωλήσεις οικιακό σύστημα βιντεοπαιχνιδιών στην ιστορία των ΗΠΑ. Η οικιακή κονσόλα που μπορούν να παίξουν οι παίκτες όπου κι αν πάει ξεκίνησε στις 3 Μαρτίου 2017 και σε 10 μήνες έχει πουλήσει πάνω από 4,8 εκατομμύρια μονάδες στις Ηνωμένες Πολιτείες, σύμφωνα με τα στοιχεία της Nintendo. Αυτό είναι το υψηλότερο σύνολο για τους πρώτους 10 μήνες οποιουδήποτε οικιακού συστήματος βιντεοπαιχνιδιών στην ιστορία των ΗΠΑ, ξεπερνώντας το άλλο σύστημα της Nintendo, το Wii , το οποίο ήταν ο προηγούμενος κάτοχος ρεκόρ με περισσότερα από 4 εκατομμύρια τεμάχια κατά το ίδιο χρονικό διάστημα.
    Διαβάστε περισσότερα »

ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Εγώ, συμφωνώ με αυτό, από την στιγμή που δεν γνωρίζουμε τι τίτλους θα δούμε από εδώ και πέρα.

Nintendo Switch: τώρα... αρχίζουν τα δύσκολα
    http://www.athinorama.gr/digital/gam...spx?id=2525821

ninty Regular kseftilas Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    17/12/2011
    Μιας και ειναι σχεδόν η τρίτη μέρα που το switch είναι στο σπίτι, να πω ότι δουλεύει ρολόι. Μου έκαναν χτες κάτι τρελα τα joy con για λίγα λεπτά, αλλά μετά είδα ότι υπάρχει και Update σε αυτά , το εκανα και ολα οκ, γενικα έχω ολα τα Update. Απλά διαπιστώνω ότι σε αντίθεση με το nintendo 3ds Που έχω, αυτό εδώ δεν έχει browser, ουτε άλλα πραγματάκια, πχ την εφαρμογή youtube κτλ. Βέβαια για να είμαι αντικειμενικός , ούτε το 3ds τα είχε στην αρχή, αλλά καλό θα ήταν να μπουν κάποια στιγμη, για σερφάρισμα, βιντεο κτλ. Καλό βραδυ σε όλους και όλες. Υ.Γ : Μπορω να δω κάπως με ποιο firmware μου ήρθε η συσκευή? γιατι δεν θυμάμαι, απλά εγκυκλοπαιδικα, πλεον ειμαι στο τελευταιο, απλά θελω να μάθω τι παρτίδα πήρα υπάρχει τρόπος?
    Τελευταία επεξεργασία από kseftilas; 05-01-2018 στις 02:10
    Switch Friend code : dimitris SW-0473-3375-5809

News Poster rockass14 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    24/08/2013
    Browser και λοιπές εφαρμογές θα προστεθούν.
    Switch Friend code: rockass14 6414-1280-7823
    NNID: rockas14
    3DS Friend Code: 5472-6849-5709
    Miiverse ID: rockas14

ninty Lover
    Ημ. Εγγραφής
    02/02/2015
    Οι browsers είναι φυτώρια exploits (όπως έχει δείξει η ιστορία), οπότε δεν θα πόνταρα σε αυτό... άσε που browser (WebKit engine) υπάρχει ήδη εδώ που τα λέμε για εσωτερική χρήση (eShop, manuals κλπ.)

- - - Updated - - -

Και κάτι σχετικό με πωλήσεις/στρατηγική:

ninty Regular orck Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/03/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από TechPriestNS Εμφάνιση Μηνύματος
    Τα πραγματικά νέα θα ήταν να είχε ξεπεράσει το 3ds.(15m worldwide, 5.5 περίπου US Μάρτη με Δεκέμβρη).

Μέχρι τότε αυτές οι ειδήσεις μου είναι αδιάφορες και μου θυμίζουν την "άλλη" κονσόλα που μέχρι πρόσφατα παίζανε... πωλήσεις.

Ειδικά όταν είμαστε πάνω κάτω στο σκοτάδι στο τι θα κυκλοφορήσει το 2018, οπότε αυτή η είδηση θα επιβεβαιωνόταν ακόμα παραπάνω. Ελπίζω στην Direct 11 Ιανουαρίου από ότι λένε. Εκεί θα μάθουμε και θα καταλάβουμε πολλά.

Επίσης να υπενθυμίσω ότι οι "γενιές" δεν κρατάνε 10 μήνες ούτε είναι αγώνες "sprint" αλλά "μαραθώνιοι"... (Αυτά για τα περί ps2).

Τα νέα είναι σίγουρα πολύ όμορφα και ενθαρρυντικά αλλά να παραμείνουμε προσγειωμένοι. Το μέτρο σύγκρισης δεν πρέπει να είναι κανένα ps2, wii, wiiU. Θα πρέπει να είναι τα ds,3ds και γιατί όχι τα psp και vita. Δεν είναι home console το switch αλλά είναι και αυτό όμως το θέμα επιδόσεων σαν home console και 3rd party υποστήριξης ακόμα δεν έχει ξεκαθαρίσει.

Τουλάχιστον μην προσαρμόζουμε την διήγηση όπως μας βολεύει...Γιατί το μαχαίρι κόβει και από τις δύο πλευρές εδώ.

Ειδικά εγώ μετά το wiiU είμαι λίγο επιφυλακτικός για software drought το 2018. (τουλάχιστον σε σχέση με το 2017).

Μακάρι να καταπιώ την γλώσσα μου που λένε αλλά συγχωρέστε μου την επιφύλαξη. Δεν είναι hate post αυτό - είναι realism post.

Ο καθοριστικότερος χρόνος για την πορεία του switch μόλις άρχισε. Όποιος κατάλαβε -κατάλαβε.

Η μπάλα είναι στο γήπεδο της Nintendo. Ελπίζω να "σκοράρει" αλλά μην κάνουμε και καλά ότι έχει μπει "γκολ από τα αποδυτήρια" να το πω ποδοσφαιρικά (το σιχαίνομαι το ποδόσφαιρο).
    Πόσο βαριέμαι αυτές τις αναλύσεις-προφητειες. Σαν να διαβάζω Ελεύθερη Ώρα με τις προφητείες της γερόντισσας του Καματερού και τον γέροντα από τις Κουκουβάουνες. Νισαφι πια.
    Σε ένδειξη διαμαρτυρίας δεν ξαναποσταρω

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας