Σελίδα 3 από 111 ΠρώτοΠρώτο 12345671353103 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 21 μέχρι 30 από 1102
    ninty Regular Leopoldos Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    01/09/2014
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από orck Εμφάνιση Μηνύματος
    Πόσο βαριέμαι αυτές τις αναλύσεις-προφητειες. Σαν να διαβάζω Ελεύθερη Ώρα με τις προφητείες της γερόντισσας του Καματερού και τον γέροντα από τις Κουκουβάουνες. Νισαφι πια.
    Σε ένδειξη διαμαρτυρίας δεν ξαναποσταρω
    ... Δεν έχουμε ψάξει στις ρήσεις της Γερόντισσας προφητισσας Βανγκα από Βουλγαρία και του Νοστράδαμου μηπως βρούμε αναφορές για την συντέλεια του Switch...
    New 3DS FC: 5000-5044-7373
    Nintendo Switch FC: 0618-5082-6323

ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Δεν ήξερα πως το bloodborne βγήκε το 2016......, για να μην πάμε και σε άλλους αποκλειστικούς ps4 τίτλους.....
    Πέρα από αυτό, είναι γνωστό ότι τα PlayStation έχουν μεγάλο αριθμό games, οπότε σε αυτό το κομμάτι δεν υπήρχε μεγάλη ανησυχία για το ps4, σε σχέση με της κονσόλες της Nintendo, που από εποχή N64 έως σήμερα, τα games είναι μετρημένα, αν θέλουμε να συγκρίνουμε το switch με της οικιακές κονσόλες....
    Τελευταία επεξεργασία από blackmore; 05-01-2018 στις 13:26

ninty Maniac geo2004z Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2008
    Wow!! Υπέροχα νέα για το switch. Πραγματικά με εκπλήσσει η Νιντέντο με αυτή την κονσόλα.
    Switch Friend Code: SW-5634-9436-9108

ninty Lover Afnis Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    09/06/2008
    Θα πω μόνο πως το Wii είχε Zelda και Mario το πρώτο 12μηνο της ζωής του (με το Zelda να είναι launch) και το peak του ήταν την επόμενη χρονιά!

- - - Updated - - -

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από blackmore Εμφάνιση Μηνύματος
    Δεν ήξερα πως το bloodborne βγήκε το 2016......, για να μην πάμε και σε άλλους αποκλειστικούς ps4 τίτλους.....
    Πέρα από αυτό, είναι γνωστό ότι τα PlayStation έχουν μεγάλο αριθμό games, οπότε σε αυτό το κομμάτι δεν υπήρχε μεγάλη ανησυχία για το ps4, σε σχέση με της κονσόλες της Nintendo, που από εποχή N64 έως σήμερα, τα games είναι μετρημένα, αν θέλουμε να συγκρίνουμε το switch με της οικιακές κονσόλες....
    Για εσένα ίσως είναι μετρημένα. Για εμένα όπως έχω πει παλιότερα, μόνο το WiiU είχε λίγους τίτλους. Που και πάλι έχω γύρω στους 20.
    3DS Friend Code: 3453 - 9852 - 4479

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    20 όπως λες, βάλε και ότι δεν είχε υποστήριξη από της άλλες εταιρείες, που αυτό δεν είναι κάτι το καινούριο...
    Αυτό είναι το πρόβλημα με την Nintendo, γιατί οι φαν μπορεί να πάρει κονσόλα Nintendo μόνο για το Zelda, δεν σκέφτονται όλοι έτσι όμως...

ninty Lover Nikol@r@s Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/06/2008
    Γιατί το Wii τότε το πήραν όλοι για το Zelda TP? Το πήραν για το όλο concept του και λιγότερο για τα παιχνίδια, κάτι τέτοιο ισχύει και με το Switch(Συν τα Games του)
    Gotta Catch'em all!Finnally I did it

https://www.youtube.com/watch?v=6_VqBQRMg2k

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Το Wii, ήταν μια ξεχωριστή περίπτωση, υπήρχε κόσμος που το αγόρασες για το Wii fit ή που το ήθελε για αυτό το σκοπό, πέρα από αυτό, είχε καλή τιμή, και το remote πουλούσε, άλλα ήταν και κονσόλα δεν κάλυπτε της ανάγκες ενός gamer, ήταν σαν κάτι το έξτρα, για αυτό και πήγε αδιάβαστο,όταν και πέρασε το ενδιαφέρον για το remote.

ninty Gamer Supernino Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    13/04/2015
    Το wii εκτός από τα remote δεν είχε κάτι το ενδιαφέρον. Όσοι φίλοι μου αγόρασαν την κονσόλα την πήραν για να παίξουν μόνο με τα sport. Τα υπόλοιπα παιχνίδια εκτός nintendo ήταν εσχος. Για μένα είναι η χειρότερη κονσόλα ,το U άξιζε παραπάνω.

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Να συμπληρώσω πως έπαιξε μεγάλο ρόλο, και ο απλός τρόπος του να παίξεις ROMs, ISOs στο Wii, από διάφορες κονσόλες.

ninty Regular nkarafo Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    04/04/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από TechPriestNS Εμφάνιση Μηνύματος
    Τώρα πλάκα πλάκα, δεν έχω συναντήσει άνθρωπο που να έχει "αμοντάριστο" wii. Γείτονας, στην δουλειά, τυχαίος που απλώς έτυχε να μιλήσουμε για games κάπως κάποτε.

Ούτε έναν...

Sorry για το off-topic αλλά καμιά φορά η "πειρατεία" βοηθάει... και φυσικά αυτό δεν ισχύει μόνο για το wii.
    Sorry και εγώ για το off-topic αλλά και εγώ πάντως ήμουν από τους πρώτους που του έβαλα κανονικό τσιπάκι μόλις είχε πρωτό-βγει και μετά το "ξεκοίλιασα" και με εξωτερικό σκληρό δίσκο με softmod και ISOs. Παρολαυτά έχω αγοράσει 15 παιχνίδια. Αλλά ένας λόγος που του είχα βάλει τσιπάκι, ήταν το region free! Ε τουλάχιστον τώρα έμαθε η Nintendo. Θυμάμαι που είχα προ-παραγγείλει το Red Steel 2 μέσω eshop και έγινε leaked το ROM / ISO λίγες ημέρες πριν την επίσημη κυκλοφορία του. Εγώ το κατέβασα, το έπαιξα ενώ περίμενα να μου έρθει η παραγγελία. Όταν τελικά ήρθε, το είχα ήδη τερματίσει και απλά μετά κοίταζα το δισκάκι αν είναι ωραίο σαν καθρεφτάκι. Αφού με εξ.δίσκο, ήταν και πιο αθόρυβο το wii σε σχέση να φορτώνει όλη την ώρα το dvd drive και νομίζω πήγαινε και πιο γρήγορα το φόρτωμα.

Και ναι πράγματι βοηθάει καμιά φορά η πειρατεία. Απλά το θέμα είναι να υπάρχει και μια ισορροπία. Αγοράζουμε και υποστηρίζουμε όλους αυτούς που τα φτιάχνουν τα παιχνίδια και που δεν είναι καθόλου εύκολο στην όλη υλοποίηση τους.

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας