Σελίδα 19 από 19 ΠρώτοΠρώτο ... 91516171819
Αποτελέσματα 181 μέχρι 189 από 189
    ninty Follower
    Ημ. Εγγραφής
    14/01/2018
    Το προφίλ σου στου switch πως ονομάζεται ; Έβγαλα όλα τα μπος μαζί με τα optional . Άφησα μόνο του dlc τα μπος με τις περιοχές . Ήδη ξεκίνησα ng+1 . Τώρα δεν θα αφήσω τίποτα κυριολεκτικά . Μέσα σε 20 λεπτά έφτασα gargoyls bells ενώ την πρώτη έκανα δεκαπέντε ώρες και την δεύτερη δυόμιση ώρες ! Από ονλαιν νομίζω είχε κόσμο . Όποτε έκανα σαμον δλδ έβρισκα παιχτες σχεδόν πάντα . Και επιλογές είχα αρκετές 3-4 παιχτες να σαμοναρω . Νταξει παιχνιδαρα το λέω ξανά . Στο ενδιάμεσο τώρα θέλω να παίξω κάτι χαλαρό Κανα Μάριο καρτ η Κανα 2d side schroling και μετά καπάκι πιάνω νταρκ 3 στο πλευ . Μόλις ξεκινήσω θα σ στείλω να μπαίνουμε μαζί . Το 2 θα περιμένω να βγει σουιτς να το παίξω κάτω από τα σκεπάσματα. !
    Τελευταία επεξεργασία από Mpakalis; 17-11-2018 στις 22:21

ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Το Id μου είναι HeartGold gr κάπως έτσι.
    Το online είναι πολύ καλό, αν αρχίσεις θα σου αρέσει πολύ, ειδικά αν εχεις και φίλους να παίζεται μαζί, αν θες να ασχοληθείς στο 2ο play through μην βγάλεις το τελευταίο boss γιατί αναγκαστικά θα πρέπει να ξεκινήσεις από την αρχή. Υπάρχουν κάποιοι που έχουν φτάσει και στο NG+8 και μπορεί και παραπάνω, γιατί το παιχνίδι σε κάθε NG έχει να σου δώσει και κάτι.
    Τώρα για να βγάλουν αλλά dark souls στο switch, δύσκολο αλλά μακάρι

ninty Follower
    Ημ. Εγγραφής
    14/01/2018
    Το switch code σου ποιο είναι ; Δεν μπορώ να σε βρω ανάμεσα στους φίλους μου . Να σ στείλω αίτηση .

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    4532-9146-7322
    Δεν θυμάμαι αν σε έκανα εγώ add ή εσυ, εκτός και αν είσαι από τα άτομα που πρόσθεσα στο switch από τους 3ds/Wii u φίλους.

ninty Follower
    Ημ. Εγγραφής
    14/01/2018
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από blackmore Εμφάνιση Μηνύματος
    4532-9146-7322
    Δεν θυμάμαι αν σε έκανα εγώ add ή εσυ, εκτός και αν είσαι από τα άτομα που πρόσθεσα στο switch από τους 3ds/Wii u φίλους.
    Ενταξει το ειδα . ειμαστε φιλοι κανονικα.

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Ξεκίνησα το παιχνίδι μιας και σκέφτομαι το Πάσχα στην άδεια που θα φύγω να ασχοληθώ μόνο με αυτό.
    Τα θετικά είναι πως σε φορητό το παιχνίδι είναι πολύ καλό, όπως και ότι οταν παίζεις φορητά το παιχνίδι δεν κουράζει καθόλου, έχω φτάσει 50 lv χωρίς να το καταλάβω.
    Τα αρνητικά είναι πως κάποιες φορές υπάρχει μια καθυστέρηση ήχου όπως στο Demo, οπως και στα γραφικά τουλάχιστον στο μάτι, δεν φαίνεται να έχει διαφορά από της άλλες εκδόσεις, όμως κάποιες φορές υπάρχει μια πτώση FPS, γενικά όμως δεν χαλάει καθόλου την εμπειρία του παιχνιδιού, αλλά βέβαια αν κάποιος θέλει να το απολαύσει στο 100% πρέπει να το παίξει σε ps4/Xbox one.
    Ένα από τα μεγαλύτερα θετικά είναι πως βλέπω πως υπάρχει κόσμος για coop στο switch, ενώ στο Xbox one τα πράγματα απο το Σεπτέμβριο δύσκολα να βρεις κάποιον, στο ps4 δεν ξέρω πως είναι τα πράγματα, πάντως είμαι πολύ χαρούμενος που έχει στο switch κόσμο που παίζει online, βέβαια το κακό είναι πως στο switch η μπαταρία τελειώνει σχετικά γρήγορα, σε σχέση με αλλά παιχνίδια.

- - - Updated - - -

Μην ξεχάσω πως το dark souls όταν το παίζεις online, δεν μπορείς να το βάλεις σε sleep mode το switch για ούτε για λίγα δευτερόλεπτα, μιας και όταν το ανοίγεις μετά σε πάει στο menu. Στο offline δεν έχει κανένα πρόβλημα με sleep mode.

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Παίζω το dark souls στο switch, και μου φαίνεται πιο δύσκολο από ότι στο Xbox one, δεν ξέρω αν φταίει ότι πήρα πρώτη φορά Pyromancer και για αυτό μου φαίνεται δύσκολο, όμως το Four Kings δεν μπορώ να το βγάλω, ακόμα και με βοήθεια με άλλο παίκτη.
    Το καλό είναι πως πρώτη φορά έβγαλα το Gravelord Nito μόνος

Όσο παίζω το παιχνίδι φαίνεται πως έκαναν πολύ καλή δουλειά για την έκδοση του switch, τόσο σε tv mode, όσο και για φορητά.

ninty Follower
    Ημ. Εγγραφής
    14/01/2018
    Four kings με μελι όπλο ασταμάτητο σπαμαρισμα . Βγαίνει εύκολα έτσι σαν να αναμετριέσαι με τον χρόνο είναι η μάχη αυτή . Καλά τον νιτο παίζει να τον έπαιζα κ Κάνα δεκάωρο γ να τον ρίξω με είχε ζορίσει πολύ κ εν τέλη ήθελε μια καλή βαριά πανοπλία κ να κολας πάνω του . Κάνω το dlc στο bloodborne τώρα .Τελειώνω κ αν βολέψει παίζουμε με στις γιορτές Κανα κο οπ μαζί . Το είχα αφήσει στην δεύτερη γύρα στον κάπρα ντιμον .

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    To Four kings στο Xbox το έβγαλα με Black Knight Greatsword μόνος. Σήμερα το πρωί το έβγαλα στο switch μόνος, με τσεκούρι. Είναι ένα boss που θέλει ένα όπλο να κάνει καλή ζημιά, και να χτυπάς γρήγορα ώστε να προλάβεις να εξολοθρεύσεις το πρώτο πριν εμφανιστεί το επόμενο.
    Ο Nito αν κολλήσεις επάνω του, δεν μπορεί να σε χτυπήσει, εκτός και πετάξει εκείνη την μαύρη ομίχλη (ότι είναι δηλαδή αυτό που βγάζει), το κακό είναι οι υπόλοιποι σκελετοί που τρέχουν από πίσω σου, και αν πας προς τα εκεί που είναι το bonfire και ορμήσουν και τα υπόλοιπα, γίνεται πολύ δύσκολο.
    Πολύ καλό όπλο είναι κάτι σπαθιά από κρυστάλλους, κάνουν μεγάλη ζημιά.

- - - Updated - - -

Αυτές της μέρες βρήκα αυτό:
    https://mugenmonkey.com/darksouls/557542
    Βοηθάει στο να κανείς το χαρακτήρα σου.

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία