Σελίδα 2 από 24 ΠρώτοΠρώτο 12345612 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 11 μέχρι 20 από 231
    ninty Gamer
    Ημ. Εγγραφής
    21/03/2017
    Έχετε το θέμα σας με τα κινητά όπως ο Μητροπάνος με τα κομπιούτερ και τους αριθμούς. Τα κινητά είναι ένα μέσο της εποχής. Όπως και οι αρχαιότητες που αναφέραμε παραπάνω.
    Να τα βάζετε με το shovelware και τους προγραμματιστές του.

Δηλαδή αν ένα παιδί παίξει baldur's gate, chronotrigger, xcom, Myst,...(αλήθεια μπορώ να φτιάξω τεράστιες λίστες και μοντέρνων) στο android του χάνει τον χρόνο του ενώ εσείς που παίζετε Μάριο Galaxy στο switch ξέρετε από gaming και απολαμβάνετε υπεύθυνα;

ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Εμένα ο δικός μου, που έγινε εξπέρ στα video games, μιας και από τα του 5 χρόνια, άρχιζε να μας εκπλήσσει όταν έπαιζε, πχ στο New Super Mario bros U, βρήκε πράγματα που εγώ δεν τα γνώριζα, και σε άλλα πολλά παιχνίδια, όπως και φέτος στα 7 του χρόνια, που τα Lego games τα τερμάτισε σε ελάχιστες ημέρες, παίζοντας 1 με 2 ώρες την ημέρα, και τα παίζει σε ds/psvita/ps3/wii/wiiu/xbox360/ps4/xbox one/nes classic/snes classic και κάποια emulators στο pc, ασχολείται και με το tablet που και που, βρήκε παιχνίδια που μπορεί να μην είναι κάτι το ιδιαίτερο, άλλα κάποια είναι όμορφα και διασκεδαστικά, εξάλλου πολλά παιχνίδια του '80, δεν ήταν και καλύτερα, απλώς λόγω ότι τότε ήταν η αρχή ακόμα, τα παιχνίδια ήταν δύσκολα επειδή και τα controller δεν ήταν έτσι όπως θα έπρεπε, άλλα και γιατί τα Donkey Kong,Balloon Fight που έκανα επιτυχία, η αλήθεια είναι πώς δεν διαφέρουμε και πολύ από πολλά παιχνίδια που έχει στο play store, άλλα επειδή φτιάχτηκαν το '80, τότε ήταν το Mario odyssey της εποχής, όπως και πολλά παιχνίδια στο store των κονσολών, έχουν παιχνίδια που δεν καλύτερα από το store του play store, πχ αγόρασα το Koi DX στο switch, γιατί στο τρέιλερ φαινόταν ενδιαφέρων, άλλα τελικά, σε tablet μπορείς να βρεις καλύτερα, και 100% δωρεάν.

ninty Regular Nikos Aikaterinis Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    20/10/2014
    Παιδιά και εγώ παλιός Gamer είμαι (38 ετών), έχω λειώσει με παιχνίδια της sierra, Amiga κλπ. κλπ. άλλα πιο πολύ θυμάμαι και σκέφτομαι τα τότε παιχνίδια με νοσταλγία παρά τα θαυμάζω. Κάθε τι παλιό έχουμε την τάση να το εκθειάζουμε και να λέμε πόσο καλύτερη ήταν η τότε εποχή, διαφωνώ. Τα σύγχρονα games είναι πολύ καλύτερα από τα παλιά, κάθε νέα κονσόλα την ευχαριστιέμαι πολύ περισσότερο από την προηγούμενη, κάθε σύγχρονο παιχνίδι είναι μια οπτικοακουστική εμπειρία. Ο κόσμος προχωράει μπροστά, εξελίσσεται. Παίζοντας στο Switch παιχνίδια όπως το Mario Odyssey και το The Legend of Zelda Breath of the Wild και στο Ps4 παιχνίδια όπως το Last of us, the last Guardian, gta5, uncharted 4, resident evil 7, Bloodborne, Metal Gear Solid V, Journey, Rise of the Tomb Raider κλπ κλπ. δεν μπορώ απλά να βγάλω το καπέλο στα σύγχρονα παιχνίδια. Δεν υπάρχει σχεδόν τίποτα από τα τότε χρόνια που να συγκρίνεται με τα τωρινά καλά παιχνίδια. Εννοείται ότι υπάρχουν και σήμερα άπειρες σαβούρες παιχνίδια άλλα δεν είχα παίξει τίποτα εκείνη την εποχή που να πλησίαζε το μεγαλείο και την ευχαρίστηση που μου προκαλεί σήμερα π.χ. το Gta5 και το Mario Odyssey. Φυσικά αυτή είναι η γνώμη μου και δεν σημαίνει ότι θα συμφωνείται.

ninty Lover Nikol@r@s Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/06/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Nikos Aikaterinis Εμφάνιση Μηνύματος
    Παιδιά και εγώ παλιός Gamer είμαι (38 ετών), έχω λειώσει με παιχνίδια της sierra, Amiga κλπ. κλπ. άλλα πιο πολύ θυμάμαι και σκέφτομαι τα τότε παιχνίδια με νοσταλγία παρά τα θαυμάζω. Κάθε τι παλιό έχουμε την τάση να το εκθειάζουμε και να λέμε πόσο καλύτερη ήταν η τότε εποχή, διαφωνώ. Τα σύγχρονα games είναι πολύ καλύτερα από τα παλιά, κάθε νέα κονσόλα την ευχαριστιέμαι πολύ περισσότερο από την προηγούμενη, κάθε σύγχρονο παιχνίδι είναι μια οπτικοακουστική εμπειρία. Ο κόσμος προχωράει μπροστά, εξελίσσεται. Παίζοντας στο Switch παιχνίδια όπως το Mario Odyssey και το The Legend of Zelda Breath of the Wild και στο Ps4 παιχνίδια όπως το Last of us, the last Guardian, gta5, uncharted 4, resident evil 7, Bloodborne, Metal Gear Solid V, Journey, Rise of the Tomb Raider κλπ κλπ. δεν μπορώ απλά να βγάλω το καπέλο στα σύγχρονα παιχνίδια. Δεν υπάρχει σχεδόν τίποτα από τα τότε χρόνια που να συγκρίνεται με τα τωρινά καλά παιχνίδια. Εννοείται ότι υπάρχουν και σήμερα άπειρες σαβούρες παιχνίδια άλλα δεν είχα παίξει τίποτα εκείνη την εποχή που να πλησίαζε το μεγαλείο και την ευχαρίστηση που μου προκαλεί σήμερα π.χ. το Gta5 και το Mario Odyssey. Φυσικά αυτή είναι η γνώμη μου και δεν σημαίνει ότι θα συμφωνείται.
    Συμφωνώ και επαυξάνω, αυτό ακριβώς που λες μου το δίδαξε το Wii U στο οποίο έχω τερματίσει τουλάχιστον 20 παιχνίδια(Ακόμη και το Game Cube δεν μου πρόσφερε τόση διασκέδαση και χαρά σε Single Player,που την θεωρώ την καλύτερη Nintendo κονσόλα μου)!Παλαιότερα δεν είχαμε τέτοια ποικιλία σε παιχνίδια και τόσες πολλές επιλογές, σίγουρα κάποιες σειρές ή παιχνίδια είναι σταθμός για την Gaming Community αλλά......τα χρόνια πέρασαν,η τεχνολογία εξελίσσεται και το κυριότερο όλων είναι ότι συνεχώς βελτιώνεται!
    Gotta Catch'em all!Finnally I did it

https://www.youtube.com/watch?v=6_VqBQRMg2k

Ημ. Εγγραφής
    20/10/2014
    Για μένα το Wii U ήταν κονσολάρα και κρίμα που χαντακώθηκε έτσι, είχε μέλλον μπροστά του παρόλα αυτά ακόμα το έχω και ακόμα το χρησιμοποιώ, θα μείνει μαζί μου για καιρό!! Δεν έχω ευχαριστηθεί καμία κονσόλα της Nintendo όσο το αδικοχαμένο Wii U...προσωπικά και εγώ είχα όλες τις σταθερές κονσόλες της Nintendo από το nes και κάθε καινούρια κονσόλα την απολαμβάνω περισσότερο από την προηγούμενη....
    Οπως τα λες σήμερα υπάρχουν παιχνίδια για όλους, ωραία τα κλασικά παιχνίδια και σίγουρα έδειξαν τον δρόμο άλλα συγγνώμη θα παίξει κάποιος σήμερα (ας μιλήσω μόνο για το switch) τα zelda και mario και δεν θα εντυπωσιαστεί? Υπήρχε παιχνίδι της Nintendo σε αυτές τις κατηγορίες που ήταν τόσο εντυπωσιακό όσο αυτά τα 2??

Υ.Γ. Μιας και έχω ακόμα το Nintendo 64 δοκίμασα τον Δεκέμβριο έτσι για πλάκα να παίξω το Mario 64, απλά δεν μπορούσα να το παίξω καν, άθλιος χειρισμός, άθλια γραφικά, άθλιοι μηχανισμοί, ξεπερασμένος σχεδιασμός πιστών, τραγικός ήχος και ένα σωρό άλλα προβλήματα...ναι για την εποχή του ήταν κορυφή, σήμερα δεν κάνει ούτε για Mobile game. Η τεχνολογία εξελίσσεται, τα παιχνίδια βελτιώνονται, όχι μόνο στα γραφικά άλλα συνολικά σε όλες τις κατηγορίες.

Y.Γ. Κάπως έτσι ένιωσα παίζοντας για λίγο, πριν καιρό το Tomb Raider 2 που ήταν από τα αγαπημένα μου παιχνίδια εκείνη την εποχή, κυριολεκτικά απορώ πως το έπαιζα τότε!!

Υ.Γ. Και ένα επιτυχημένο σχόλιο που διάβασα προηγουμένως που περιγράφει και την κατάσταση στο gaming, όταν πας στο εξωτερικό για πρώτη φορά πράγματι εντυπωσιάζεσαι ακόμα και από το χρώμα της ασφάλτου. Ύστερα όμως από αρκετά ταξίδια παύεις να εντυπωσιάζεσαι εύκολα και μπορείς να κρίνεις πλέον σωστά και ουσιαστικά τι πραγματικά αξίζει. Ας είχαμε εκείνη την εποχή τα σημερινά παιχνίδια και να δω ποιος θα έπαιζε τα παιχνίδια της sierra και τα παιχνιδάκια της Amiga!

ninty Follower
    Ημ. Εγγραφής
    14/01/2018
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Nikol@r@s Εμφάνιση Μηνύματος
    Συμφωνώ και επαυξάνω, αυτό ακριβώς που λες μου το δίδαξε το Wii U στο οποίο έχω τερματίσει τουλάχιστον 20 παιχνίδια(Ακόμη και το Game Cube δεν μου πρόσφερε τόση διασκέδαση και χαρά σε Single Player,που την θεωρώ την καλύτερη Nintendo κονσόλα μου)!Παλαιότερα δεν είχαμε τέτοια ποικιλία σε παιχνίδια και τόσες πολλές επιλογές, σίγουρα κάποιες σειρές ή παιχνίδια είναι σταθμός για την Gaming Community αλλά......τα χρόνια πέρασαν,η τεχνολογία εξελίσσεται και το κυριότερο όλων είναι ότι συνεχώς βελτιώνεται!
    Συμφωνώ παιδιά μαζί σας . Η κάθε εποχή έχει τα παιχνίδια που θα σ μείνουν ανεξίτηλα . Απλά δεν υπάρχουν τόσες εταιρίες πλεων που να σ δίνουν αυτό που εγώ θεωρώ pure fun .Και μου το δίνει απλόχερα η νιντεντο (σε μαγαλυτερο βαθμο από τις υπόλοιπες τουλάχιστον ) Για κάθε παλιά κοναμι σήμερα έχουμε ένα εξαγορασμένο στούντιο από την ΕΑ δυστυχώς .
    Τελευταία επεξεργασία από Mpakalis; 16-01-2018 στις 16:51

ninty Noob
    Ημ. Εγγραφής
    26/11/2015
    Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες καθότι αυτό προσπαθώ να κάνω και εγώ . Π.χ αυτή την στιγμή ασχολούμε με το pc το ps4 pro,και πρόσφατα με το Nintendo switch αυτό που κάνω είναι να παίζω τα exclusive κάθε κονσόλας καθότι είναι πολύ καλοφτιαγμένοι τίτλοι με πολύ καλό support.ωστοσο πάντα γυρνάω δεκαετίες πίσω και βρίσκω τον χρόνο να παίζω τα αγαπημένα παιχνίδια μιας άλλης εποχής κύριος της Nintendo exclusive τα οποία με χαρίζουν την ίδια αίσθηση όπως και τότε .
    Κατά εμε το ιδανικό και το έχω πετύχει σ μεγάλη βαθμό εδώ και πολλά χρόνια χρόνια είναι να μπορεί κάποιος να έχει όλες τις κονσόλες και να παίζει σε αυτές τα exclusive και τα multiplatform να τα παίζει στ PC .αυτη την στιγμή η μοναδική κονσόλα που δεν έχω στην κατοχή μου είναι Xbox και δεν το βλέπω να περνώ ελεο τίτλων δεν με συγκινούν forza,halo,gears κτλπ. Παντός το χαμόγελο και η αίσθηση που μου αφήνουν τα games τις Nintendo δύσκολα τα βρίσκω άλλου ..

ninty Follower
    Ημ. Εγγραφής
    14/01/2018
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Nikos Aikaterinis Εμφάνιση Μηνύματος
    Για μένα το Wii U ήταν κονσολάρα και κρίμα που χαντακώθηκε έτσι, είχε μέλλον μπροστά του παρόλα αυτά ακόμα το έχω και ακόμα το χρησιμοποιώ, θα μείνει μαζί μου για καιρό!! Δεν έχω ευχαριστηθεί καμία κονσόλα της Nintendo όσο το αδικοχαμένο Wii U...προσωπικά και εγώ είχα όλες τις σταθερές κονσόλες της Nintendo από το nes και κάθε καινούρια κονσόλα την απολαμβάνω περισσότερο από την προηγούμενη....
    Οπως τα λες σήμερα υπάρχουν παιχνίδια για όλους, ωραία τα κλασικά παιχνίδια και σίγουρα έδειξαν τον δρόμο άλλα συγγνώμη θα παίξει κάποιος σήμερα (ας μιλήσω μόνο για το switch) τα zelda και mario και δεν θα εντυπωσιαστεί? Υπήρχε παιχνίδι της Nintendo σε αυτές τις κατηγορίες που ήταν τόσο εντυπωσιακό όσο αυτά τα 2??

Υ.Γ. Μιας και έχω ακόμα το Nintendo 64 δοκίμασα τον Δεκέμβριο έτσι για πλάκα να παίξω το Mario 64, απλά δεν μπορούσα να το παίξω καν, άθλιος χειρισμός, άθλια γραφικά, άθλιοι μηχανισμοί, ξεπερασμένος σχεδιασμός πιστών, τραγικός ήχος και ένα σωρό άλλα προβλήματα...ναι για την εποχή του ήταν κορυφή, σήμερα δεν κάνει ούτε για Mobile game. Η τεχνολογία εξελίσσεται, τα παιχνίδια βελτιώνονται, όχι μόνο στα γραφικά άλλα συνολικά σε όλες τις κατηγορίες.

Y.Γ. Κάπως έτσι ένιωσα παίζοντας για λίγο, πριν καιρό το Tomb Raider 2 που ήταν από τα αγαπημένα μου παιχνίδια εκείνη την εποχή, κυριολεκτικά απορώ πως το έπαιζα τότε!!

Υ.Γ. Και ένα επιτυχημένο σχόλιο που διάβασα προηγουμένως που περιγράφει και την κατάσταση στο gaming, όταν πας στο εξωτερικό για πρώτη φορά πράγματι εντυπωσιάζεσαι ακόμα και από το χρώμα της ασφάλτου. Ύστερα όμως από αρκετά ταξίδια παύεις να εντυπωσιάζεσαι εύκολα και μπορείς να κρίνεις πλέον σωστά και ουσιαστικά τι πραγματικά αξίζει. Ας είχαμε εκείνη την εποχή τα σημερινά παιχνίδια και να δω ποιος θα έπαιζε τα παιχνίδια της sierra και τα παιχνιδάκια της Amiga!
    Για αυτό χοροπηδάω από την χαρά μου για τα ports του Wiiu που θα ρθουν switch . Γ μας που δεν είχαμε wii u θα ναι ευτυχια αυτά τα παιχνίδια .

- - - Updated - - -

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Panikos Εμφάνιση Μηνύματος
    Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες καθότι αυτό προσπαθώ να κάνω και εγώ . Π.χ αυτή την στιγμή ασχολούμε με το pc το ps4 pro,και πρόσφατα με το Nintendo switch αυτό που κάνω είναι να παίζω τα exclusive κάθε κονσόλας καθότι είναι πολύ καλοφτιαγμένοι τίτλοι με πολύ καλό support.ωστοσο πάντα γυρνάω δεκαετίες πίσω και βρίσκω τον χρόνο να παίζω τα αγαπημένα παιχνίδια μιας άλλης εποχής κύριος της Nintendo exclusive τα οποία με χαρίζουν την ίδια αίσθηση όπως και τότε .
    Κατά εμε το ιδανικό και το έχω πετύχει σ μεγάλη βαθμό εδώ και πολλά χρόνια χρόνια είναι να μπορεί κάποιος να έχει όλες τις κονσόλες και να παίζει σε αυτές τα exclusive και τα multiplatform να τα παίζει στ PC .αυτη την στιγμή η μοναδική κονσόλα που δεν έχω στην κατοχή μου είναι Xbox και δεν το βλέπω να περνώ ελεο τίτλων δεν με συγκινούν forza,halo,gears κτλπ. Παντός το χαμόγελο και η αίσθηση που μου αφήνουν τα games τις Nintendo δύσκολα τα βρίσκω άλλου ..
    Έτσι ακριβώς φίλε ..αυτό το ηλιθιο χαμόγελο που σ αφήνουν τα νιντεντο exclusives ..

ninty Lover
    Ημ. Εγγραφής
    02/02/2015
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από vassilis_pap Εμφάνιση Μηνύματος
    Συμφωνώ απόλυτα με mikeus (για άλλη μια φορά).

Θέλει πολύ προσοχή και σεβασμό η νέα γενιά και θέλει εμείς τα ...γερόντια να προσπαθούμε να μπούμε και λίγο στα παπούτσια των πιτσιρικάδων. Αλλιώς θα καταντήσουμε σαν κάτι γραφικούς γέροντες (κυριολεκτικό αυτό) που στα παιδικά μας χρόνια μας κατακεραύνωναν συνεχώς επειδή εκείνοι στην εποχή τους έτσι και εκείνοι στην εποχή τους αλλιώς. Αν έχετε τέτοιες αναμνήσεις καταλαβαίνετε τι λέω (εγώ έχω μπόλικες). Αντιστέκομαι να μην γράψω και εγώ σεντόνι, άλλωστε δεν θα πω κάτι ριζικά διαφορετικό αφού όπως είπα ο mikeus με κάλυψε.

Κάτι τελευταίο. Sorry που θα γίνω ...ο Σπαζοκλαμπάνιας της παρέας αλλά ρε παιδιά προσέξτε λίγο τους κανόνες του φόρουμ. Λίγη προσοχή στην γλώσσα να μην φεύγουν πολλές κακές λεξούλες, μια μικρή έστω προσοχή στο θέμα των off topic και @Mpakalis (δεν θυμάμαι αν στο είπα, καλωσόρισες) λίγη προσοχή στο γράψιμο γιατί σου φεύγουν πολλά λάθη και κοψίματα σε λέξεις (δεν εννοώ ορθογραφικά) και το κείμενο σου γίνεται δυσανάγνωστο. Εντελώς φιλικά όλα αυτά προς όλους...
    Θα συμφωνήσω κι εγώ με τα παραπάνω.

Θυμάμαι κάποτε στην γειτονιά είχαμε μια γριά που μας έκανε «ιστορίες» όποτε βγαίναμε έξω να παίξουμε (γιατί καλό και το Atari, αλλά όχι μόνο αυτό)... ε μια μέρα της κάναμε το μπαλκόνι «ναρκοπέδιο» α λα real life Splatoon (μπαλόνια/αυτοσχέδιες νερόμπομπες με μπογιά). Τα κουδούνια και τα φυσοκάλαμα είναι πταίσματα μπροστά σε αυτό.

Τι θέλω να πω; Τα παιδιά μια χαρά ενσυναίσθηση έχουν και ξέρουν που θα δείξουν σεβασμό και που θα γίνουν διάολοι... ας μην γινόμαστε γεροπαράξενοι, λες και εμείς δεν γεννηθήκαμε παιδιά.

Τώρα για τα περί ηθικοπλαστικής/κηρύγματος, ειλικρινά γνωρίζω πολύ κόσμο (και μικρούς και μεγάλους) που παίζουν παιχνίδια τύπου Candy Crush και ούτε ένας δεν έχει έρθει να μου πει ότι αυτό είναι «καλύτερο» gaming ή δεν ξέρω κι εγώ τι... για την ακρίβεια δεν ασχολούνται καν, ούτε gaming συζητήσεις κάνουν, ούτε θα τους δείτε ποτέ σε forum. Θέλω να πιστεύω ότι γράφτηκε στα πλαίσια της υπερβολής αυτό, γιατί εμένα δεν μου έχει τύχει όπως είπα...
    Τελευταία επεξεργασία από mikeus; 16-01-2018 στις 17:03 Αιτιολογία: typo

Ημ. Εγγραφής
    20/10/2014
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Mpakalis Εμφάνιση Μηνύματος
    Συμφωνώ παιδιά μαζί σας . Η κάθε εποχή έχει τα παιχνίδια που θα σ μείνουν ανεξίτηλα . Απλά δεν υπάρχουν τόσες εταιρίες πλεων που να σ δίνουν αυτό που εγώ θεωρώ pure fun .Και μου το δίνει απλόχερα η νιντεντο (σε μαγαλυτερο βαθμο από τις υπόλοιπες τουλάχιστον ) Για κάθε παλιά κοναμι σήμερα έχουμε ένα εξαγορασμένο στούντιο από την ΕΑ δυστυχώς .
    Ισχύει αυτό με τα studios απλά σκέψου ότι κάποτε ένα παιχνίδι δεν ήθελε πολλούς πόρους για να φτιαχτεί. Ενα μικρό studio με μερικά ταλαντούχα άτομα αρκούσαν για να βγει ένα αξιοπρεπές παιχνίδι, τώρα έχουμε παραγωγές δεκάδων εκατομμυρίων και εκατοντάδες άτομα που ασχολούνται με την ανάπτυξη ενός τίτλου, οπότε είναι δύσκολο να επιβιώσουν, έτσι δυστυχώς έρχεται η κάθε ΕΑ και τους εξαγοράζει.
    Για τα παιχνίδια ευτυχώς έχουμε σήμερα από όλα, προσωπικά θέλω και τα pure fun παιχνίδια της Nintendo, και τους βαρβάτους επικούς τίτλους, και τα action και τα splatter/horror, και αυτοκινητάκια, και sport, και κινηματογραφικά παιχνίδια, και shooters και sand box games και ένα σωρό άλλα. Για αυτό το λόγω ενώ λατρεύω την Nintendo δεν μπορεί από μόνη της να καλύψει τις ανάγκες μου και έτσι έχω και ps4 και gaming pc που επίσης τα χρησιμοποιώ πολύ (ειδικά το ps4).

- - - Updated - - -

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Panikos Εμφάνιση Μηνύματος
    Προσωπικά και εγώ με την σειρά μου δεν βρίσκω κανένα λόγο να πάρω xbox, ελάχιστα exclusvies και αυτά ακόμα τα παίζω και στο pc.....νομίζω σε αυτή την γενιά το έχασε το παιχνίδι η microsoft, η Sony την πάτησε κάτω και τώρα που το Switch διαπρέπει θα πάρει και το υπόλοιπο μερίδιο. Βασικά αν ένας χρήστης έχει ps4 και switch είναι καλυμμένος στο 100% αυτή την εποχή. Αν έχει και ένα καλό PC ακόμα καλύτερα!!

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας