Αποτελέσματα 1 μέχρι 7 από 7
    ninty Noob
    Ημ. Εγγραφής
    18/02/2009

Battalion Wars 2 Friend Codes

Χτές μπήκα πρώτη φορά να παίξω multiplayer, το Battalion Wars 2, πολύ διασκεδαστικό game, θέλω να ρωτήσω αν μπορούν να παίξουν πολλοί παίκτες μαζί ενα ματς ή αν περιορίζεται μόνο σε 1 vs 1, επίσης ξέρει κανείς αν όσο παίζεις ξεκλειδώνεις νεες μονάδες κλπ. ή κάθε μάτς είναι το ίδιο? ( δηλ. πάντα έχεις 1 τανκ, 1 αεροσκάφος και τους στρατιώτες σου ή όσο παίζεις ξεκλειδώνεις περισσότερες μονάδες? )

Το συνιστώ έχει πολυ γέλιο, απλα θα μπορούσαν οι μπούφοι να κανουν κανα 4-8 players match na γουστάρουμε - ειναι σαν να παίζεις metal slug online xD

http://www.youtube.com/watch?v=Yij_-...eature=related

Επίσης αν θέλει κάποιος να γράψει το code του εδώ μπας κ τον πετύχω κανα βραδάκι ;)

ninty Regular
    Ημ. Εγγραφής
    13/12/2008
    είναι καλό το παιχνίδι? αξίζει τα λεφτά του? σκέφτομαι να το αγοράσω.

Super Smash Bros Brawl: 0517-1336-9316
    add me and pm!!!!

ninty Follower
    Ημ. Εγγραφής
    05/06/2008
    ειναι ενα αξιολογο παιχνιδι που το κραταει το ονλινε μερος του παντως τα 50ε δεν τα αξιζει αν το βρεις ομως 20ε-30ε τοτε παρε το παρεπιπτοντως αν θελετε μπορω να δωσω το κωδικο μου για κανα παιχνιδακι

ειναι δρασης παιχνιδι ή στρατηγικης:??
    Ζήσε απλά, έτσι ώστε κάποιοι άλλοι, να μπορούν απλά να ζήσουν.

ninty Gamer Volga Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    12/04/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από obiwan88 Εμφάνιση Μηνύματος
    ειναι δρασης παιχνιδι ή στρατηγικης:??
    είναι και τα 2.

Έχω δική μου γνώμη απλά τυχαίνει ορισμένες φορές να μη συμφωνώ μαζί της!!!

ninty Noob
    Ημ. Εγγραφής
    18/02/2009
    Στο Πλαίσιο - δεν κάνω διαφήμιση απλα το προτιμώ στις αγορές μου πάντα - το βρηκα 30 ευρώ και διασκέδασα πολύ περισσότερο απο άλλα games των 50, το μόνο που είναι βαρετό και μ..κία μεγάλη της εταιρίας είναι πως τα online matches περιορίζονται σε 1 vs 1, αν το είχαν κάνει για 4 ή 8 παίκτες θα είχα ΚΑΕΙ ( ακόμη ενα μεγάλο μείον είναι πως δεν είναι για 2 παίκτες/splitscreen - μόνο μέσω internet.
    Τέλος, στην αρχή του παιχνιδιού παίζετε εναν "πρόλογο" που δείχνει το παιχνίδι πολύ linear και arcade αλλα σε λίγο αλλάζει όψη...

Asmodeus αν θέλεις δώσε τον κωδικό σου να κάνουμε κανα ματσάκι καμια φορα ;)

ninty Follower
    Ημ. Εγγραφής
    05/06/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από vylker Εμφάνιση Μηνύματος
    στο πλαίσιο - δεν κάνω διαφήμιση απλα το προτιμώ στις αγορές μου πάντα - το βρηκα 30 ευρώ και διασκέδασα πολύ περισσότερο απο άλλα Games των 50, το μόνο που είναι βαρετό και μ..κία μεγάλη της εταιρίας είναι πως τα Online Matches περιορίζονται σε 1 Vs 1, αν το είχαν κάνει για 4 ή 8 παίκτες θα είχα καει ( ακόμη ενα μεγάλο μείον είναι πως δεν είναι για 2 παίκτες/splitscreen - μόνο μέσω Internet.
    τέλος, στην αρχή του παιχνιδιού παίζετε εναν "πρόλογο" που δείχνει το παιχνίδι πολύ Linear και Arcade αλλα σε λίγο αλλάζει όψη...

Asmodeus αν θέλεις δώσε τον κωδικό σου να κάνουμε κανα ματσάκι καμια φορα ;)
    ο Fc μου ειναι 412-446-267-398
    ο δικος σου?

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία