Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 31 μέχρι 40 από 47
    ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Νομίζω πως δεν χρειάζεται, θα είμαι εντάξει και με αυτό, θα πάρω τηλέφωνο και στον ΟΤΕ να ρωτήσω αν το router τους υποστηρίζει κάτι τέτοιο ή αν έχουν να μου που κάποια άλλη λύση.

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Και εγώ δεν έχω λίγες συσκευές συνδεδεμένες, άλλα δεν δουλεύουν ταυτόχρονα όλες, άλλα μπορεί να φτάσω της 5 συσκευές άνετα να δουλεύουν ταυτόχρονα με ίντερνετ.

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Βρήκα ένα βίντεο στο YouTube για το πως γίνεται, πιστεύω πως θα πάνε όλα καλά 😁

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Διαβάζοντας / συζητώντας, έμαθα πως μέχρι τέλος του χρόνου, όλες οι εταιρίες θα κάνουν τα τηλέφωνα να είναι μέσω router, είναι κάτι που είναι από την ΕΕ, το ίδιο μου είπε και φίλος που έχει μαγαζί με υπολογιστές / δίκτυα κλπ.

Μου είπε επίσης πως το κακό με την σύνδεση 2 router, είναι πως με διακοπές ρεύματος μπορεί να χάνουν την σύνδεση μεταξύ τους.
    Τελευταία επεξεργασία από blackmore; 04-06-2018 στις 16:09

Αν όλα γίνουν VoIP, δε θα υπάρχει πρόβλημα με τις διακοπές ρεύματος; Τα κανονικά τηλέφωνα δεν επηρεάζονται (εκτός από ασύρματα). Αλλά θα μου πεις όλοι έχουν κινητά τώρα.
    I used to be furious! Outraged! Sick with anger! Then I took an arrow in the knee.

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Δεν ξέρω αν είναι ράδιο αρβύλα, άλλα καπνός χωρίς φωτιά συνήθως δεν υπάρχει, όσο για ups, στα σπίτια το σταθερό είναι πλέον ένα ακόμα τηλέφωνο, μια και όλοι μιλάνε με κινητά με τους διάφορους τρόπους που εχουν τα smartphone, πχ εμείς το σταθερό το έχουμε μήπως χτυπήσει μια στις τόσες ή αν χρειαστεί να πάρουμε σε σταθερό μιας και έχουμε δωρεάν, άλλα και αυτό σπάνιο. Προχθές που πήγα στον ΟΤΕ, ρώτησα για ups, άλλα για ίντερνετ, μιας και για εμένα το σταθερό είναι σαν να μην υπάρχει, να φανταστείτε ούτε το νούμερο δεν γνωρίζω, ρωτάω την γυναίκα ή το βλέπω από της επαφές του κινητού..., και αν δεν είχα την γυναίκα δεν θα με απασχολούσε το σταθερό αν πρέπει να είναι μέσω ρουτερ ή όχι, άλλα αν το βγάλω θα έχω μετά την γυναίκα να λέει "τι, τσάμπα το πληρώνουμε..."
    Τελευταία επεξεργασία από blackmore; 04-06-2018 στις 22:40

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας