Σελίδα 2 από 20 ΠρώτοΠρώτο 12345612 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 11 μέχρι 20 από 196
    ninty Gamer Sir Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    15/03/2014
    Μπορει να ισχυει και, σαφώς, μπορει και οχι. Μενει να το δούμε οταν έρθει η ωρα.

ninty Maniac geo2004z Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2008
    Ας με διορθώσει κάποιος αν κάνω λάθος αλλά ουδέποτε θυμάμαι να έχουν διαρρεύσει πληροφορίες της Nintendo πριν για την Ε3, πριν από την Ε3.
    Switch Friend Code: SW-5634-9436-9108

News Poster rockass14 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    24/08/2013
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από mikeus Εμφάνιση Μηνύματος
    Το Fortnite δεν είναι καθόλου απίθανο πάντως και «κόβει» αρκετό χρήμα για F2P...

Το Fallout 3 θα χρειαστεί σοβαρό optimization αν έρθει.
    Το Fallout 3 είναι παιχνίδι του 2008 για PS3 και XBOX360. Πώς είναι δυνατόν να έχει πρόβλημα το Switch;
    Ίσα ίσα αν έβγαινε ποτέ, θα έπρεπε να είναι κάποια remastered έκδοση.

EDIT: τώρα είδα ότι πρόκειται για επανέκδοση. Αλλά και πάλι...
    Τελευταία επεξεργασία από rockass14; 17-05-2018 στις 21:16
    Switch Friend code: rockass14 6414-1280-7823
    NNID: rockas14
    3DS Friend Code: 5472-6849-5709
    Miiverse ID: rockas14

Περιμένω μια πολύ δυνατή παρουσίαση της Microsoft, γιατί το XBOX δε σώζεται διαφορετικά... Νομίζω θα είναι μια πολύ ενδιαφέρουσα E3 η φετινή!

Όσο για τη Nintendo, θα ήθελα να δω ένα παιχνίδι που μας αφήσει άφωνους (MP4 anyone?). Και επιτέλους να μάθουμε πάνω σε τι δουλεύει η Retro για το μηχάνημα, όπως επίσης και αυτό το Pokémon για το οποίο έχουμε ακούσει τόσες φήμες!

ninty Lover Nikol@r@s Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/06/2008

Ζητάω πολλά? Θα κάνω live streaming όλο το παιχνίδι έτσι και το δώσουν στον λαό του Επίσης συμφωνώ πάρα πολύ με το άρθρο,όλα μα όλα τα Mario Games έχουν Sequel εκτός του Sunshine(Το οποίο είχε αφήσει ανοικτό το ενδεχόμενο να υπάρχει συνέχεια στους τίτλους τέλους),νομίζω έχει έρθει η ώρα του έστω και με καθυστέρηση 16 χρόνων

https://metro.co.uk/2018/04/07/why-t...ature-7446702/
    Gotta Catch'em all!Finnally I did it

https://www.youtube.com/watch?v=6_VqBQRMg2k

ninty Lover Altair Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    08/11/2008
    Ξαναπαίζω αυτόν τον καιρό το Rayman Legends.Θα ήθελα πολύ ένα τρίτο Rayman σε αυτό το στυλ.
    Carpe Diem
    Sic Parvis Magna
    Νothing is true.Everything is permitted.

PSN ID/NNID:NoobShyBot
    XBL GAMERTAG:N00B SHY BOT
    NSW FC: Alucard 8100-8552-3731

ninty Regular Spank7 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    11/05/2017
    Προσωπικά αυτο που θα ήθελα απο την nintendo ειναι να βγάλει παιχνίδια ή να δώσει την δυνατότητα στα υπάρχων να φέρει πιο κοντά τους παίχτες στο online κομμάτι ειτε με ενα ανθρώπινο voice chat ή με δυνατότητες chat και γενικά επικοινωνίας μεσα απο την ίδια την κονσόλα και το παιχνίδι.

Ξέρω οτι ειναι δύσκολα πράγματα αυτα και αμφιβάλλω αν θα δωθεί ποτε τετοια δυνατότητα ποσο μάλλον στην e3 αλλα ειναι το μόνο παράπονο μου
    Nintendo old school Rulez
    Switch Friend code : 2208-9402-2815
    2DS XL Friend Code: 0920-5391-0476

ninty Regular Spank7 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    11/05/2017
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από TechPriestNS Εμφάνιση Μηνύματος
    Συγχώρεσε με που θα χρησιμοποιήσω το σχόλιο σου για να δώσω έμφαση στο δικό μου παραπάνω αλλά είναι εμφανές:

Το switch έχει παιχνίδια. Άπειρα μάλιστα. Ναι τα nintendo παιχνίδια είναι λίγα αλλά από το σχόλιό σου διακρίνω ότι και εσύ ίσως (όπως και εγώ) δίνεις μεγαλύτερη έμφαση στο να να γίνει πιο εμφατική η χρηστικότητα της φορητότητας (το selling point) και τελικά της ίδιας της συσκευής, παρά τα ίδια παιχνίδια στην πραγματικότητα.

Με βάση τα παραπάνω επικροτώ. Και εγώ αυτό που θέλω από την Nintendo είναι να δείξει ένα σύγχρονο πρόσωπο - προσθέτοντας λειτουργίες και υπηρεσίες στο switch και να μην επαναπαύεται σε τρίτες συσκευές για κάτι τέτοιο - γιατί απλώς αυτό δεν λειτουργεί ούτε κάνει compute.

Ελπίζω να μην μπέρδεψα περισσότερο
    Τα είπες ολα δεν έχω να προσθέσω κατι παραπάνω.

Το μόνο που θέλω να προσθέσω ειναι οτι η nintendo τι να κάνουμε πρέπει να ξεκολλήσει λίγο απο το παρελθόν ( δεν είμαστε 80s ή 90s ) πλέον να κοιτάξει λίγο να προσπαρμοστει στην σημερινή εποχή σε οτι αφορά το social κομμάτι μεσα απο τις συσκευές της και υπηρεσίες της , μπορεί να το κάνει αν θέλει και γιατι όχι να παρουσιάσει και κατι πρωτοποριακό και σε αυτον τον τομέα.

Ελπίζω η αρχή να γίνει απο την E3
    Nintendo old school Rulez
    Switch Friend code : 2208-9402-2815
    2DS XL Friend Code: 0920-5391-0476

ninty Regular sokratis04 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    09/01/2017
    Πάντως οι φήμες για star fox και pokemon φαίνεται να έχουν υπόσταση, γιατί τις ψιλοεπιβεβαιώνουν με τον τρόπο τους τα μεγάλα site.
    GB, GBC, GBA, N64, WII, ΝSW

Friend Code: SW-4070-7414-5149

ninty Lover Nikol@r@s Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/06/2008
    Όπου υπάρχει καπνός...υπάρχει και φωτιά!12 χρόνια που παρακολουθώ Ε3 έχω καταλάβει ότι 9 στις 10,ότι κυκλοφορεί ως φήμη επιβεβαιώνεται στο τέλος. Και για να το πω πιο απλά,ότι θέλουν να μαθευτεί, θα μαθευτεί, ενώ ότι δεν θέλουν,σκάει σαν βόμβα!Επομένως αυτοί έχουν το μαχαίρι,αυτοί και το καρπούζι.

Δώστε Sunshine 2 στον λαό ρε
    Gotta Catch'em all!Finnally I did it

https://www.youtube.com/watch?v=6_VqBQRMg2k

Ετικέτες γι' αυτό το Θέμα

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία