Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Αποτελέσματα 11 μέχρι 14 από 14
    ninty Maniac geo2004z Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2008
    Συνήθως ότι παιχνίδι από το ebay είναι από China, Taiwan είναι fake. Στην περίπτωσή σου, βέβαια δε χρειάζεται να ανησυχείς διότι είναι αυθεντικότατο. Έτσι φαίνεται τουλάχιστον από τις Φωτό. Επίσης ο κωδικός UPC που είναι μοναδικός για κάθε προιόν δείχνει ότι είναι αυθεντικά τα προιόντα. Όχι όπως το παιχνίδι που πήρα εγώ που έδειχνε Motorcross.... ενώ ήταν Metroid.

ninty Regular orck Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/03/2009
    παιδια τα χειριστηρια ειναι μια χαρα, σιγουρα αξιζει η αγορα τους, ειδικα εαν σκεφτει κανεις οτι κοστιζουν λιγοτερο απο τα μισα τις τιμης που εχουν στην Ελλαδαρα (τα πηρα 20€, εδω κοστιζουν περιπου 46€)

και τα υπολοιπα που πηρα απο Χονκ Κονγκ ειναι μια χαρα
    πηρα ενα zapper (δεν εχω ακομη καποιο παιχνιδι σχετικο )
    ενα τιμονι
    και μια βαση για επαναφορτιζομενες μπαταριες μαζι με τις μπαταριες που μπαινουν στην θεση της κανονικης θηκης

εχω αγορασει πολλα πραγματα απο ebay και ειμαι ευχαριστημενος.. απλα παιδια, προσοχη στ feedback.. εγω αν ειναι κατο απο 98% δν αγοραζω ποτε..
    Ζήσε απλά, έτσι ώστε κάποιοι άλλοι, να μπορούν απλά να ζήσουν.

ninty Regular orck Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/03/2009
    Ενα απο τα nunchuck που εχω εχει κιτρινισει ο μοχλος και εχει σπασει. Υπαρχει ανταλλακτικο στο ebay; Πως το βρισκω;
    Επισης οι μαλακες θηκες σιλικονης που ειχε μεσα η συσκευασια εχουν κιτρινισει, που μπορω να βρω καλες αλλες;

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας