Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 μέχρι 10 από 14

Θέμα: mario kart wii

ninty Noob statharas13 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    06/01/2014

Cool mario kart wii

Καλησπεριζω την κοινοτητα . Το σκ που μας ερχεται προσφερθηκε ενα φιλαρακι να μου χαρισει το wii του μιας και του πιανει χωρο (οπως αυτος λεει) . Σαν τρελος φαν της Nintendo και μεγαλος του mario kart , θα ηθελα να ρωτησω τα ενεργα μελη της κοινοτητας εαν παιζεται ακομα competitive το παιχνιδι . Εννοω με clans , Οργανωμενα τουρνουα κτλπ . Θυμαμαι ελιωνα 12ωρα στο mario kart με την clan μου πριν 3 χρονια.

ps. Μετανιωνω τοσο που πουλησα το wii μου τοτε

ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Οι server του παιχνιδιού έκλεισαν πριν μερικά χρόνια, υπήρχε ένας τρόπος που έπαιζες online με άλλο τρόπο που βρήκαν κάποιοι άλλα δεν γνωρίζω ακριβώς.

Ημ. Εγγραφής
    06/01/2014
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από blackmore Εμφάνιση Μηνύματος
    Οι server του παιχνιδιού έκλεισαν πριν μερικά χρόνια, υπήρχε ένας τρόπος που έπαιζες online με άλλο τρόπο που βρήκαν κάποιοι άλλα δεν γνωρίζω ακριβώς.
    το γνωριζω , απλος δεν το αναφερα γιατι δεν ειναι "νομιμη" λυση και δεν ξερω εαν επιτρεπεται στο φορουμ
    Εαν ειχα 2 ευρω , θα αγοραζα 2 λεφτα .

Ημ. Εγγραφής
    06/01/2014
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από mikeus Εμφάνιση Μηνύματος
    Νόμιμο online σε Wii/DS δεν υφίσταται πλέον, μόνο με χακιές.

Δες μήπως σε ψήνει να πάρεις Wii U/Switch (Mario Kart 8)...
    ουτε ή αλλιως με χακιες θα το δουλεψω το wii , τωρα για το wii u σκεφτομουνα να πουλησω το wii αυτο και να βαλω καμια οικονομια τωρα απο καλοκαιρι και προς αυγουστο να τσιμπησω ενα

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Υπάρχουν Wii u, άλλα κοντά στο 500 ευρώ.

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Σε διάφορα καταστήματα ελληνικά και ξένα, επειδή σταμάτησε η παραγωγή.
    https://www.bestprice.gr/item/215378...m3_b8526&seq=1

ninty Lover Nikol@r@s Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/06/2008
    Τι μου θύμισες τώρα,ίσως το καλύτερο παιχνίδι μακράν για το Wii!Πριν κλείσει το Nintendo Channel και γενικότερα το Internet για το Wii,είχα γράψει πάνω από 4000 ώρες στην παιχνιδάρα αυτή!Αμέτρητες ώρες στα time trials με τους Mevre,I.D,Paixtis αλλά και Online με πάρα πολλά παιδιά από εδώ!Αυτό το τιμημένο Save του Mario Kart Wii είναι ο λόγος που δεν θα πουλήσω ποτέ την κονσόλα.Εποχές που πραγματικά δεν ξανά έρχονται με τίποτα, εκείνα τα καλοκαίρια του 2008,2009 και 2010 το είχαμε εξατμίσει το παιχνίδι. Δυστυχώς ούτε με το 7 αλλά ούτε και με τα 8,8 Deluxe δεν ακολούθησε κάτι αντίστοιχο καθώς η κοινότητα έχει μικρύνει και το ενδιαφέρον έχει πάει σε άλλα παιχνίδια. Τον Οκτώβριο που είχα ανέβει Θεσσαλονίκη είχαμε παίξει αρκετές ώρες παρέα με τον Paixtis και μου έδειξε τι έχουν φτιάξει τα παιδιά στο Mario Kart Wii αλλά δεν έχω μπει σε διαδικασία να κάνω κάτι αντίστοιχο στην δική μου κονσόλα. Πάντως δεν σε θυμάμαι σαν Nickname οπότε δεν νομίζω να είχαμε παίξει Online ή στα Πανελλήνια Τουρνουά που έγιναν τότε.
    Gotta Catch'em all!Finnally I did it

https://www.youtube.com/watch?v=6_VqBQRMg2k

Ημ. Εγγραφής
    06/01/2014
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Nikol@r@s Εμφάνιση Μηνύματος
    Τι μου θύμισες τώρα,ίσως το καλύτερο παιχνίδι μακράν για το Wii!Πριν κλείσει το Nintendo Channel και γενικότερα το Internet για το Wii,είχα γράψει πάνω από 4000 ώρες στην παιχνιδάρα αυτή!Αμέτρητες ώρες στα time trials με τους Mevre,I.D,Paixtis αλλά και Online με πάρα πολλά παιδιά από εδώ!Αυτό το τιμημένο Save του Mario Kart Wii είναι ο λόγος που δεν θα πουλήσω ποτέ την κονσόλα.Εποχές που πραγματικά δεν ξανά έρχονται με τίποτα, εκείνα τα καλοκαίρια του 2008,2009 και 2010 το είχαμε εξατμίσει το παιχνίδι. Δυστυχώς ούτε με το 7 αλλά ούτε και με τα 8,8 Deluxe δεν ακολούθησε κάτι αντίστοιχο καθώς η κοινότητα έχει μικρύνει και το ενδιαφέρον έχει πάει σε άλλα παιχνίδια. Τον Οκτώβριο που είχα ανέβει Θεσσαλονίκη είχαμε παίξει αρκετές ώρες παρέα με τον Paixtis και μου έδειξε τι έχουν φτιάξει τα παιδιά στο Mario Kart Wii αλλά δεν έχω μπει σε διαδικασία να κάνω κάτι αντίστοιχο στην δική μου κονσόλα. Πάντως δεν σε θυμάμαι σαν Nickname οπότε δεν νομίζω να είχαμε παίξει Online ή στα Πανελλήνια Τουρνουά που έγιναν τότε.
    Και τι δεν θα εδινα να ξαναζησω εκεινα τα χρονια ε οσο για το nickname ειχα κατι ακυρα σε φαση βaτmαn , ξερεις περιεργα με emoticons Μεσα ;P

- - - Updated - - -

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από mikeus Εμφάνιση Μηνύματος
    Απλά να ξέρεις Wii U μόνο μεταχειρισμένο βρίσκεις πλέον και δεν θέλει πληρωμή το online, ενώ Switch βρίσκεις καινούριο και από Σεπτέμβρη θα απαιτεί συνδρομή.

Διαλέγεις και παίρνεις...
    εχω ψυθει ασχημα για wii u και επειδη βλεπω φετος το καλοκαιρι να εχουμε δουλιτσα , ισως ξανα επιστρεψω στην μαμα Nintendo

ninty Lover Nikol@r@s Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/06/2008
    Δεν σε θυμάμαι, πάντως του Wii U το Kart δεν αξίζει, για μένα πάρε καλύτερα Switch!Αν δεν ήταν δώρο το 8, θα το είχα ήδη πουλήσει
    Gotta Catch'em all!Finnally I did it

https://www.youtube.com/watch?v=6_VqBQRMg2k

Ημ. Εγγραφής
    06/01/2014
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Nikol@r@s Εμφάνιση Μηνύματος
    Δεν σε θυμάμαι, πάντως του Wii U το Kart δεν αξίζει, για μένα πάρε καλύτερα Switch!Αν δεν ήταν δώρο το 8, θα το είχα ήδη πουλήσει
    Μακαρι να μπορουσα να διαθεσω τοσα για ενα switchακι Σκεφτομουν για κανα wii u . Μεγαλη συλλογη παιχνιδιων , backwards comp και ευκολο softmod ( το πιο σημαντικο)

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας