Σελίδα 4 από 9 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 31 μέχρι 40 από 89
    Υπαρχει τιποτα παρομοιο για τα παιχνιδια wii??

Η πύλη του Gaming.

Also check out: www.hatorikitchen.com & loopmedia.gr

Administrator RooF Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από scof1990 Εμφάνιση Μηνύματος
    Υπαρχει τιποτα παρομοιο για τα παιχνιδια wii??
    Στο wii ειναι πιο ευκολο να καταλαβεις τη μουφα. Καταρχην δεν θα παιζει αν δεν ειναι chipaρισμενο το Wii. Επειτα ειναι λιγο δυσκολο να τυπωσουν πανω στο dvd και να ειναι ιδιο με τα αυθεντικα.
    "Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει η Nintendo για σένα, αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τη Nintendo"

NFC :
    RooFgr
    3DS FC
    : 1848-1659-1090

ninty Regular orck Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/03/2009
    roof θα ηθελα να βγαλεις αντιστοιχες φωτογραφιες απο την γνησια και να τις βαλεις διπλα με τις πειρατικες
    δηλαδη θα ηθελα να βγαλεις φωτογραφια πως ειναι οι κολησεις των πλαστικων, πως ειναι το κουτι, η μπροστινη και η πισω οψη της καρτας, ευχαριστω

μπορει εγω να ειμαι βλακας αλλα εαν μου συγκρινεις με ενα ασχετο παιχνιδι δεν καταλαβαινω
    να πω οτι δεν αμφισβητω αυτα που λες, ειλικρινα δεν εχω dsi και δεν εχω δει ποτε μου γνησια καρτα και δεν καταλαβαινω τις διαφορες, ειναι πραγματικα λεπτομεριες (τουλαχιστον για τα δικα μου απειρα ματια)

Administrator RooF Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008
    υπαρχουν ολα στην πρωτη σελιδα. Αν δεις και τις φωτο που ανεβασα και απο το New super mario φαινονται αυτα που λεμε.

Δες αυτη τη φωτο. Ειναι 6 ασχετα παιχνιδια μερικα Ευρωπαικα μερικα Αμερικανικα. Ολα ειναι ιδια δεδομενου του οτι σε μερικα λογο χρησης εχει ξεθωριασει ελαχιστα στο πισω μερος ο κωδικος.

Προσεξε το αυτοκολλητο σε ολα αυτα που ειναι αυθεντικα. Δες την στρογγυλη η οβαλ σφραγιδα που ειναι χρυση και δες μια δυο σελιδες πιο πριν το πειρατικο που ειναι κιτρινη.

Μιας και την πειρατικη της εδωσα πισω θα βγαλω ιδιες φωτο με τη αυθεντικη και θα ποσταρω εδω διπλα διπλα.

edit

Πειρατικη

Αυθεντικη

Λυπαμαι αλλα αν δεν μπορεις να καταλαβεις τη διαφορα δεν μπορω να κανω κατι αλλο παρα να σου ευχηθω καλη τυχη στις αγορες σου lol

ΥΓ. Δεν ξερω αν το ξερεις αλλα αν κανεις κλικ στις εικονες θα τις δεις και σε μεγαλυτερο μεγεθος.
    "Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει η Nintendo για σένα, αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τη Nintendo"

NFC :
    RooFgr
    3DS FC
    : 1848-1659-1090

ninty Lover Vetus Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/10/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Louikos Εμφάνιση Μηνύματος
    παντως και τα πειρατικα αν παιζουν μια χαρα ειναι αν ειναι σε σωστη τιμη
    Noμίζεις! Κάποτε είχα πάρει από αμέλεια μια πειρατική έκδοση του Pokemon Ruby για το Gameboy Advance που την πλήρωσα ως αυθεντική από ένα κατάστημα στην Γλυφάδα που έχει βάλει πλέον λουκέτο (τυχερός είναι, γλύτωσε και την μήνυση). Μου φάνηκε περιέργη η συσκευασία του αλλά λέω "Δεν βαριέσαι. Αν παίζει μια χαρά το παιχνίδι, ουδέν πρόβλημα". Έλα, όμως, που μετά από κάμποσο καιρό διαγράφτηκε από μόνο του το save και τράβαγα μετά τα μαλλία μου! Και μετά όταν το ξαναξεκίνησα από την αρχή, μετά από λίγες μέρες πάλι σβήστηκε το save.

Kι όταν μου στείλαν το παιχνίδι στο σπίτι (ναι, την αγόρασα με delivery) είχαν το θράσος να μου προσφέρουν και κατάλογο με κασσέτες του στυλ "3-in-1", "40-in-1" και δεν συμαζεύεται (κάποτε με το Gameboy είχε ανθίσει η αγορά με τέτοιου είδος κασέτες). Μετά άμα έπαιρνα τηλέφωνο στην αντιπροσωπεία της Nintendo να τους καταγγείλω θα έφταιγα;

ninty Maniac geo2004z Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Vetus Εμφάνιση Μηνύματος
    Noμίζεις! Κάποτε είχα πάρει από αμέλεια μια πειρατική έκδοση του Pokemon Ruby για το Gameboy Advance που την πλήρωσα ως αυθεντική από ένα κατάστημα στην Γλυφάδα που έχει βάλει πλέον λουκέτο (τυχερός είναι, γλύτωσε και την μήνυση). Μου φάνηκε περιέργη η συσκευασία του αλλά λέω "Δεν βαριέσαι. Αν παίζει μια χαρά το παιχνίδι, ουδέν πρόβλημα". Έλα, όμως, που μετά από κάμποσο καιρό διαγράφτηκε από μόνο του το save και τράβαγα μετά τα μαλλία μου! Και μετά όταν το ξαναξεκίνησα από την αρχή, μετά από λίγες μέρες πάλι σβήστηκε το save.

Kι όταν μου στείλαν το παιχνίδι στο σπίτι (ναι, την αγόρασα με delivery) είχαν το θράσος να μου προσφέρουν και κατάλογο με κασσέτες του στυλ "3-in-1", "40-in-1" και δεν συμαζεύεται (κάποτε με το Gameboy είχε ανθίσει η αγορά με τέτοιου είδος κασέτες). Μετά άμα έπαιρνα τηλέφωνο στην αντιπροσωπεία της Nintendo να τους καταγγείλω θα έφταιγα;
    Κακώς..... έπρεπε να τους καταγγείλεις. Έχει παραγίνει το κακό με τα fake παιχνίδια και ειδικά του GBA. Τα πουλάνε με θράσος και στο ebay έχοντας ως υποσημείωμα: "αν θέλετε τα αυθεντικά κουτιά θα δώσετε 15-25 ευρώ παραπάνω....." Τραγικοί!

ninty Lover paokman Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    06/10/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από geo2004z Εμφάνιση Μηνύματος
    κακώς..... έπρεπε να τους καταγγείλεις. έχει παραγίνει το κακό με τα Fake παιχνίδια και ειδικά του Gba. τα πουλάνε με θράσος και στο Ebay έχοντας ως υποσημείωμα: "αν θέλετε τα αυθεντικά κουτιά θα δώσετε 15-25 ευρώ παραπάνω....." τραγικοί!
    το αστείο είναι ότι η αγορά βρωμά από αυτές τις κασσέττες!

ninty Regular Panagoman Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    27/02/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από paokman Εμφάνιση Μηνύματος
    το αστείο είναι ότι η αγορά βρωμά από αυτές τις κασσέττες!
    δεν θα το έλεγα "αστείο" αλλά συμφωνώ.

OBJECTION!

ninty Lover Vetus Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/10/2008
    geo2004z, άμα δεν το 'χαν κλείσει το μαγαζί θα τους είχα καταγγείλει από την στιγμή που σβήστηκε το save μου. Όχι τίποτε άλλο, αλλά επειδή δεν ήμουν 100% σίγουρος αν ήταν μαϊμού. Αλλά μετά το σκηνικό αυτό με το σβήσιμο save (που αποκλείεται να γινόταν στο original) οι υποψίες μου επιβεβαιώθηκαν.

Όσο αφορά το υποσημείωμα πέρι αυθεντικού στο eBay...μ' αρέσει που στο λένε και στην μάπα ότι είναι μαϊμού λες και πρόκειται για κάτι υπερσπάνιο που δεν πρόκειται να βρεις original (όπως έχω πετύχει και σε anime φιγούρες που ήθελα να πάρω κι είχαν εξαντληθεί αλλά επειδή είμαι "ψείρας" με τις φιγούρες εννοείται τις απέρριψα). Αν είναι να στραφώ στις πειρατεία χίλιες φορές καλύτερα να πάρω μια flash cart όπου θα φορτώνω roms που θα κατεβάζω από το internet. Πιο πολύ συμφέρει (αν και θα το 'κανα μονάχα για να παίξω παιχνίδια που έχουν μεταφραστεί από fans όπως το Mother 3 μιας και δεν έχει βγει ποτέ στην Αμερική και στην Ευρώπη κι εννοείται έχοντας και την αυθεντική κασέτα για να στηρίξω την δουλειά των δημιουργών). Για ηλίθιους μας περνάνε;

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από geo2004z Εμφάνιση Μηνύματος
    Κακώς..... έπρεπε να τους καταγγείλεις. Έχει παραγίνει το κακό με τα fake παιχνίδια και ειδικά του GBA. Τα πουλάνε με θράσος και στο ebay έχοντας ως υποσημείωμα: "αν θέλετε τα αυθεντικά κουτιά θα δώσετε 15-25 ευρώ παραπάνω....." Τραγικοί!
    αν δεις πουθενά αντιγραμμένα παιχνίδια στο ebay μπορείς απεθείας να ενημερώσεις το ebay.τελοσπάντων εγώ μέχρι στιγμής δεν είδα πειρατικά παιχνίδια.
    μόλις αγόρασα από ebay το Okami σχεδόν καινούριο για 15 ευρώ μαζί με αποστολές από την αγγλία.YUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
    getor get out.

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας