Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 11 μέχρι 20 από 25
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από rockass14 Εμφάνιση Μηνύματος
    Ακόμα και στο σπίτι να ήθελες να παίξεις με το WiiU σε φορητό, έπρεπε να βρίσκεσαι στο ίδιο δωμάτιο με την κονσόλα για να πιάνει.
    Εξαρτάται απ' το σπίτι. Εγώ που έχω υπνοδωμάτιο δίπλα στο σαλόνι, μια χαρά πιάνει ανάμεσά τους.
    I used to be furious! Outraged! Sick with anger! Then I took an arrow in the knee.

ninty Regular Nesboy85 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    28/05/2015
    Η αλήθεια είναι πως η γκάμα των παιχνιδιών του switch είναι περιορισμένη. Το μεγαλύτερο ποσοστό από τα παιχνίδια που πρέπει να έχει κανείς είναι ports από το Wii U. Αυτό εκτός από μόδα των τελευταίων ετών, είναι και λογικό γιατί το Wii U δεν πούλησε και σίγουρα αυτά είναι επιπλέον τυράκι για όσους δεν είχαν Wii U. Σε μερικά από αυτά υπάρχει μια αναβάθμιση όπως το MARIO kart deluxe αλλά δεν είναι Η διαφορά. Από το switch έχουμε πολλά να δούμε ακόμα μιας και είναι μόλις 1 χρόνο & κάτι στην αγορά.

Αλήθεια θυμάστε στον 1 χρόνο πόσο αστεία μικρή ήταν η λίστα παιχνιδιών του Wii U & για πόσο ήμασταν στο περίμενε; Προσωπικά αγόρασα το Wii U το 2015 και θεωρώ πως ήταν η καλύτερη στιγμή μιας και είχαν βγει επιτέλους τα παιχνίδια που πολλοί περίμεναν χρόνια! Μην τα ξεχνάμε αυτά!

Για μένα δεν υπάρχει θέμα σύγκρισης. Το Switch είναι η επόμενη γενιά & σαφώς βασισμένο σε ένα εξελιγμένο Wii U!! Το θέμα είναι κατά πόσο αξίζει κανείς να το αγοράσει τώρα ή να περιμένει καθώς και το αν αξίζει να δώσει το Wii U για να πάρει switch.
    Τελευταία επεξεργασία από Nesboy85; 24-07-2018 στις 23:35
    Nintending Since 1991

ninty Gamer
    Ημ. Εγγραφής
    21/03/2017
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Nesboy85 Εμφάνιση Μηνύματος
    Το μεγαλύτερο ποσοστό από τα παιχνίδια που πρέπει να έχει κανείς είναι ports από το Wii U.
    Γιατί βρε παιδιά;
    Αμέτρητα σοβαρά indies και τόσα ΑΑ/ΑΑΑ υπάρχουν. Και όλα αυτά στην καφετέρια, στο αεροπλάνο, στην αίθουσα αναμονής, στην εργασία (όταν κάνουν οι άλλοι τσιγάρο, όχι πάντα ).

Ποιά είναι τα τόσα πορτ που πρέπει κανείς να έχει ; (δεν έχω ούτε 1 προσωπικά)

ninty Lover funkykong84 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    29/09/2010
    Τον πρώτο χρόνο κυκλοφορίας (περίπου τόσο βρισκόμαστε στο Switch τωρα) είχε αρκετά τρίτα, Assassin's Creed, Mass Effect, Watch Dogs, Rayman Legends, ZombiU.

Ως προς τα Octopath, Setsuna που αναφερθηκαν πριν δεν συγκρίνονται με Mario Maker κλπ. Βέβαια όλα αυτά είναι υποκειμενικά, αλλά τη γνώμη μας λέμε εδώ.
    Τελευταία επεξεργασία από funkykong84; 25-07-2018 στις 03:51

ninty Regular Nesboy85 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    28/05/2015
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από jousis Εμφάνιση Μηνύματος
    Γιατί βρε παιδιά;
    Αμέτρητα σοβαρά indies και τόσα ΑΑ/ΑΑΑ υπάρχουν. Και όλα αυτά στην καφετέρια, στο αεροπλάνο, στην αίθουσα αναμονής, στην εργασία (όταν κάνουν οι άλλοι τσιγάρο, όχι πάντα ).

Ποιά είναι τα τόσα πορτ που πρέπει κανείς να έχει ; (δεν έχω ούτε 1 προσωπικά)
    Ένα μεγάλο μέρος της λίστας των παιχνιδιών που έχω ήδη στο Wii U έχει γίνει post στο switch. Πχ Δεν είχες Nintendo και αγοράζεις τώρα το switch, δεν είμαι must τα MARIO kart, Zelda, Donkey Kong etc?
    Nintending Since 1991

ninty Lover paokman Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    06/10/2008
    Αγοράζεις πάντοτε με γνώμονα τα παιχνίδια που θες να παίξεις και όχι με τις τάσεις του συρμού. Αν έχεις παίξει και ευχαριστηθεί τα παιχνίδια σου στο WiiU, πας στο Switch για τα εκεί παιχνίδια. Αν όχι, δεν υπάρχουν βιασύνες!

ninty Gamer
    Ημ. Εγγραφής
    21/03/2017
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Nesboy85 Εμφάνιση Μηνύματος
    Πχ Δεν είχες Nintendo και αγοράζεις τώρα το switch, δεν είμαι must τα MARIO kart, Zelda, Donkey Kong etc?
    ούτε με 10 ευρώ, δεν είναι πορτ, και δώρο να μου το έδιναν δεν θα το έπαιζα

Αυτό που θέλω να πω είναι πως το switch το αγοράσανε και άνθρωποι που δεν έχουν καμία σχέση με αυτά τα παιχνίδια. Δεν είναι must τίποτα.

Αν είχες U και τα βαρέθηκες, δεν τα αγοράσεις καν ή τα αγοράζεις σε κάποια έκπτωση.
    Αν είχες U και νομίζεις οτι θα σου λείψουν, οκ, θα ξαναπληρώσεις.
    Αν δεν είχες U και ήθελες να τα παίξεις, η τιμή τους είναι μια χαρά.

Γενικά, υπάρχει πράμα για όλους. Και όλα αυτά, οπουδήποτε κι αν είσαι.

ninty Lover funkykong84 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    29/09/2010
    Απ' ό,τι λες, έχεις ήδη παιχνίδια άπαιχτα στο WiiU οπότε αντί να βασανίζεσαι γιατί δεν κάθεσαι να τα παίξεις;

Και όπως σου είπα ψήσου να παίξουμε Watch Dogs online

ninty Gamer Supernino Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    13/04/2015
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από TechPriestNS Εμφάνιση Μηνύματος
    Εγώ προσωπικά που έδωσα το U για το switch, δεν το μετάνιωσα ούτε δευτερόλεπτο και ότι να μου έλλειψε υπάρχει στο switch ήδη και ακόμα περισσότερα.
    Το ίδιο και σε μένα

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας