Σελίδα 31 από 36 ΠρώτοΠρώτο ... 21272829303132333435 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 301 μέχρι 310 από 351
    Super Moderator Braveheart1980 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    01/04/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Horbor Εμφάνιση Μηνύματος
    Έχετε ακούσει τίποτα για Panzer dragoon? Για κυκλοφορία κτλ?

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    https://www.nintendo.com/games/detai...remake-switch/

παιδια, εψαξα αλλα δεν βρηκα καταλληλοτερο μερος για να κανω μια ερωτηση που χω σχετικα με ενα SWITCH game. Αν θελουν οι mods, ας μεταφερουν την ερωτηση μου στο καταλληλο μερος. Ξερουμε ποτε θα βγει στο Star wars racer στο SWITCH? αυτο π χαν αναφερει στο τελευταιο τους direct Πριν κανενα 10ημερο;
    Super Mario Sunshine στα ελληνικα: https://www.youtube.com/watch?v=O3Jc...b7SBMRsYXzGjPU

Super Moderator Braveheart1980 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    01/04/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Obiwan88 Εμφάνιση Μηνύματος
    παιδια, εψαξα αλλα δεν βρηκα καταλληλοτερο μερος για να κανω μια ερωτηση που χω σχετικα με ενα SWITCH game. Αν θελουν οι mods, ας μεταφερουν την ερωτηση μου στο καταλληλο μερος. Ξερουμε ποτε θα βγει στο Star wars racer στο SWITCH? αυτο π χαν αναφερει στο τελευταιο τους direct Πριν κανενα 10ημερο;
    Δυστυχώς δε γνωρίζουμε ακόμα. Πάντως δε θα αργήσει.

ninty Regular sokratis04 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    09/01/2017
    Βγήκε καινούργιο update για το λειτουργικό της κονσόλας...το σημαντικότερο...δυνατότητα μεταφοράς του παιχνιδιού από την εσωτερική μνήμη στην sd και αντίστροφα..ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ...
    GB, GBC, GBA, N64, WII, ΝSW

Friend Code: SW-4070-7414-5149

ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από sokratis04 Εμφάνιση Μηνύματος
    Βγήκε καινούργιο update για το λειτουργικό της κονσόλας...το σημαντικότερο...δυνατότητα μεταφοράς του παιχνιδιού από την εσωτερική μνήμη στην sd και αντίστροφα..ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ...
    Πραγματικά επιτέλους. Αυτό έπρεπε να υπήρχε από την αρχή.

ninty Noob
    Ημ. Εγγραφής
    04/08/2019
    Ακόμα όχι τα saves όμως!

Αυτό που μου αρέσει είναι το remapping των κουμπιών, αλλά νομίζω ότι θα έπρεπε να είναι πιο προσβάσιμο.

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Rea Εμφάνιση Μηνύματος
    Ακόμα όχι τα saves όμως!

Αυτό που μου αρέσει είναι το remapping των κουμπιών, αλλά νομίζω ότι θα έπρεπε να είναι πιο προσβάσιμο.
    Δεν νομίζω να κάνουν το ίδιο και για τα save, για το μοναδικό λόγο, ότι θέλουν να σε κάνουν να βάλεις συνδρομή, για να είσαι σίγουρος για την ασφάλεια τους.

- - - Updated - - -

Στο enternity λέει πως με το νέο update, μπορείς να μεταφέρεις και τα save. Μακάρι, θα το δω μετά.

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007

Switch 3 χρόνια μετά.

Το Switch έχει 3 χρόνια στην αγορά, οπότε ας ξανά δούμε κάποια πράγματα.
    Το Switch συνεχίζει να κάνει επιτυχία, όπως και τα υπόλοιπα φορητά συστήματα της Nintendo. Μετά όπως είπε και ο Μιγιαμότο, το Switch πέταξε από την Nintendo το παιδικό, και ο κόσμος πλέον βλέπει διαφορετικά την εταιρία. Πιστεύω πως μεγάλο ρόλο πρέπει να έπαιξε ο νέος πρόεδρος, γιατί από τότε που ανέλαβε, άρχισαν να γίνονται αλλαγές που δεν γινόντουσαν τόσα χρόνια, με το σημαντικότερο πως πλέον βλέπουμε σοβαρές προσφορές, και όχι αυτά που βλέπαμε (ή δεν βλέπαμε τα προηγούμενα χρόνια), βέβαια ακόμα σε αλλά θέματα η Nintendo παραμένει η ίδια πχ για το online gaming.
    Το Switch για αυτό που προσφέρει η τιμή του είναι καλή, το κακό είναι πως κάποια πράγματα όπως ο αποθηκευτικός χώρος που σήμερα τα 32 GB δεν φτάνουν για τίποτα, κάνουν την κονσόλα να χρειάζεται επιπλέον έξοδα. Ένα ακόμα κακό είναι πως τα game cartridge έχουν περιορισμένα GB, όποτε χρειάζεται επιπλέον download σε πολλά παιχνίδια + τα update.
    Για την μπαταρία προσωπικά επειδή δεν παίζω πολύ ώρα συνεχόμενα, η μπαταρία μου είναι αρκετή, το κακό είναι το μέγεθος τις κονσόλας, που δεν είναι ότι καλύτερο για φορητό σύστημα (για μεταφορά εκτός σπιτιού).

Αυτό που με έκανε πλέον να βλέπω περισσότερο θετικά το Switch σαν κονσόλα, ήταν οι προσφορές φυσικά, οι κυκλοφορίες που ευτυχώς βλέπουμε να κυκλοφορούν παιχνίδια σε Nintendo κονσόλα, και άρχισε να μου αρέσει όλο και περισσότερο να παίζω παιχνίδια όπως το Lost Sphear / Diablo 3 κλπ, φορητά.

Τώρα που το θυμήθηκα, ένα ακόμα σοβαρό αρνητικό, είναι τώρα που πήρα 2ο Switch, δεν ξέρω αν έκανα κάτι λάθος, όμως όταν πήγαμε να παίξουμε 2ο με τον μικρό, μας έβγαλε σφάλμα, από ότι κατάλαβα λόγο ότι χρησιμοποιούσαμε το ίδιο λογισμικό, δηλαδή μάλλον ήθελε να πάρουμε 2 φορές το ίδιο παιχνίδι.
    Όπως και όταν έβαλα τον λογαριασμό του μικρού στο νέο switch, τα παιχνίδια δεν έπαιζαν με το λογαριασμό του όπως γίνεται στην κυρία κονσόλα.
    Τελευταία επεξεργασία από blackmore; 20-04-2020 στις 17:37

Ναι, βασικα ρε black δε το πολυ καταλαβα για ποιο λογο πηρες 2ο? για τον μικρο καθαρα κ μονο ή και κατι αλλο;
    Super Mario Sunshine στα ελληνικα: https://www.youtube.com/watch?v=O3Jc...b7SBMRsYXzGjPU

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Obiwan88 Εμφάνιση Μηνύματος
    Ναι, βασικα ρε black δε το πολυ καταλαβα για ποιο λογο πηρες 2ο? για τον μικρο καθαρα κ μονο ή και κατι αλλο;
    Για διάφορους λόγους, όπως για τον μικρό που και αυτός παίζει αρκετά παιχνίδια πλέον, και πολλές φορές θέλει να παίζει ότι και εγώ. Το προηγούμενο διάστημα που έπαιζα το Zelda στο Switch, ήθελε να το παίξει και αυτός, όποτε του το έβαλα στο Wii U.
    Ένα άλλο είναι για όταν πάμε στο χωριό (ή διακοπές), βολεύει το switch, όπως για παιχνίδια όπως το uno.
    Όπως γράφω με την αλλαγή της Nintendo, και το ότι το switch είναι με cartridge, θέλω να ασχοληθώ με την κονσόλα, και να πάρω παιχνίδια , νεο σύστημα ps ή xbox σκέφτομαι για αργότερα σε 4-5 χρόνια, γιατί δεν σκοπεύω να πάρω στην αρχή.
    Και ένα ακόμα, είναι πως η φορητότητα φθείρει την κονσόλα, όποτε την καινούργια θα την χρησιμοποιούμε όσο γίνετε λιγότερο φορητά, και την παλιά θα την ευχαριστηθούμε όσο γίνεται.

- - - Updated - - -

Αυτό που πρέπει να κάνει η Nintendo για να λύση το αποθηκευτικό, είναι αυτό που έκανε η Sony για το ps vita, με το πρόγραμμα για pc που μπορούσες να διαχειριστείς τα παιχνίδια κλπ.

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας