Σελίδα 32 από 37 ΠρώτοΠρώτο ... 22282930313233343536 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 311 μέχρι 320 από 361
    ninty Follower Sir_Teraflop Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/04/2019
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Braveheart1980 Εμφάνιση Μηνύματος
    Μαζί σου. Το θέμα είναι το πως και το πότε
    Από ότι διαβάζω είδη σκάνε περιφερειακά όπως θήκες για το switch mini 2 και ότι η Nintendo (η μάλλον η Nvidia) έκανε το ακατανόητο, δηλαδή downscale το tegra X1 από τα 20nm στα 16nm.

Για Σεπτέμβρη λένε.

Super Moderator Braveheart1980 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    01/04/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Sir_Teraflop Εμφάνιση Μηνύματος
    Από ότι διαβάζω είδη σκάνε περιφερειακά όπως θήκες για το switch mini 2 και ότι η Nintendo (η μάλλον η Nvidia) έκανε το ακατανόητο, δηλαδή downscale το tegra X1 από τα 20nm στα 16nm.

Για Σεπτέμβρη λένε.
    Γιεπ καιρό το λένε, μένει να δούμε το πως και κυρίως το πότε. Πακετάκι Switch mini με pokemon θα πουλήσει τη μάνα και τον πατέρα του στο 3ds κοινό

Ημ. Εγγραφής
    25/04/2019
    Γιεπ καιρό το λένε, μένει να δούμε το πως και κυρίως το πότε. Πακετάκι Switch mini με pokemon θα πουλήσει τη μάνα και τον πατέρα του στο 3ds κοινό
    Η καραμέλα του ότι τα Pokemon πουλάνε Switch το 2019 πρέπει να τελειώσει. Proof = Ταινίες Nintendo με Pokemon για προσέλκυση κοινού.

Οι καιροί περάσανε. Τα pokemon είναι ένα concept που ανήκει σε παρελθόντες χρόνους, σε gamers παιδάκια και υπάρχουν πολύ πιο ελκυστικές προτάσεις πλέον (π.χ. minecraft).

Και αντίθετα με ότι ισχυρίζεται η Sony σε άρθρο του WSJ πιο πολλά "μωράκια" έχει η Sony παρά η Nintendo.

Οι gamers μεγαλώνουν και εξελίσσονται.
    Τελευταία επεξεργασία από Sir_Teraflop; 03-07-2019 στις 22:39

ninty Noob
    Ημ. Εγγραφής
    29/12/2017
    Οι παλιοί μπορεί να εξελίσσονται αλλά οι μικροί συνέχεια έρχονται κ συνεχίζουν την ιστορία. Εγώ 28 ετών κ ακόμα μ αρέσει να παίζω Πόκεμον στον ελεύθερο χρόνο

Super Moderator Braveheart1980 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    01/04/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Sir_Teraflop Εμφάνιση Μηνύματος
    Η καραμέλα του ότι τα Pokemon πουλάνε Switch το 2019 πρέπει να τελειώσει. Proof = Ταινίες Nintendo με Pokemon για προσέλκυση κοινού.

Οι καιροί περάσανε. Τα pokemon είναι ένα concept που ανήκει σε παρελθόντες χρόνους, σε gamers παιδάκια και υπάρχουν πολύ πιο ελκυστικές προτάσεις πλέον (π.χ. minecraft).

Και αντίθετα με ότι ισχυρίζεται η Sony σε άρθρο του WSJ πιο πολλά "μωράκια" έχει η Sony παρά η Nintendo.

Οι gamers μεγαλώνουν και εξελίσσονται.
    Δε θα σε κατακευρανώσω καθώς τελείς υπό πλήρη άγνοια ή άρνηση του Pokemon φαινομένου.

Ημ. Εγγραφής
    25/04/2019
    Δε θα σε κατακευρανώσω καθώς τελείς υπό πλήρη άγνοια ή άρνηση του Pokemon φαινομένου.
    Κάθε άλλο, αναγνωρίζω ότι είναι βασικός πυλώνας των κυκλοφοριών της Nintendo (άλλο αν μου τη σπάνε εμένα τα pokemon ).

Το σχόλιο μου πήγαινε περισσότερο στο ότι θα έπρεπε να αναπτύξει ΚΑΙ άλλους πυλώνες, γιατί αρκετά franchises ενίοτε (δεν λέω ότι θα γίνει) απαξιώνονται με το πέρασμα του χρόνου, ή τέλος πάντων βγαίνουν άλλες κυκλοφορίες με πωλήσεις εξωπραγματικά περισσότερες όπως π.χ. το minecraft. Ναι το exclusivity δεν βοηθάει αλλά (δυστυχώς) εγώ παρατηρώ περισσότερα παιδιά να μιλάνε για fortnite π.χ. παρά για pokemon.

Για μένα πάντως τα pokemon ηλεκτρονικά games, απευθύνονται σε ένα φανατικό κοινό, παρόλες τις κινήσεις της Game Freak να αποκτήσει νέο.

Κάτι φυσικά που αντικατοπτρίζεται στα αρνητικά σχόλια φανατικών και ειδικού τύπου για το S&S (και τον αριθμό των Pokemon κ.α.).

Εν τέλει αν στο παραπάνω σου σχόλιο, έβαζες αντί για Pokemon το LA, δεν θα μπορούσα παρά να συμφωνήσω

Αυτό περιμένω και εγώ.

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας