Σελίδα 33 από 36 ΠρώτοΠρώτο ... 232930313233343536 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 321 μέχρι 330 από 357
    ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Τελικά αυτή που σκέφτομαι να πάρω, είναι αυτή που βρήκες και εσυ.
    https://www.e-shop.gr/samsung-mb-mc1...r-p-PER.577046

ninty Follower ilias78 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    17/04/2020
    Κ εγώ αυτή σκέφτομαι γιατί είναι u3 ενώ η αντίστοιχη sandisk u1

ninty Noob Giannios Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    26/04/2020
    Καλησπερα παιδια νεος στο φορουμ , κατοχος της κονσολας απο το 2017. Ειμαι αναμεσα Luigi's Mansion και Animal Crossing ποιο να επιλεξω και γιατι ?

ninty Noob
    Ημ. Εγγραφής
    30/04/2020
    Καλησπέρα παιδιά, χθες παράλαβα το πρώτο μου nintendo switch κι επιτέλους μπορώ να απολαύσω κι εγώ τα exclusives games της Nintendo. Παρόλα αυτά παρατήρησα στην κονσόλα πως το αριστερό joy con είναι κάπως χαλαρό. Δηλαδή πάει κ πάνω κάτω (πιο έντονα - 1 εκατοστό στο περίπου) κ μπρος πίσω (όχι τόσο έντονα). Σε αντίθεση με το δεξί που φαίνεται στιβαρό κ δεν κουνιέται καθόλου. Είναι φυσιολογικό να συμβαίνει κάτι τέτοιο; Είναι σύνηθες ή να επικοινωνήσω με κατάστημα μιας κ μόλις το αγόρασα; Γιατί εάν είναι σύνηθες κ μου αλλάξουν joycon ή κονσόλα κ σε μία βδομάδα κουνιέται πάλι δεν έχει νόημα να μπω στην διαδικασία. Είδα και κάτι βιντεάκια που βάζουν ένα μικρό κομματάκι μονοτικής ανάμεσα σε joycon κ κονσόλα κ σταματάει η αστάθεια. Λέω να το δοκιμάσω σήμερα. Απλά το μόνο που με προβληματίζει είναι εάν από την πρώτη μέρα κουνιέται τι θα κάνει σε λίγους μήνες;

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Όπως και να έχει, με το καιρό θα χαλαρώσει και το άλλο, απλά δες αυτό που λες ότι το ένα πάει λίγο πιο κάτω από το άλλο.

Kαλο μηνα αλανια μου! Γνωριζει καποιος παρακαλω αν το game ειναι σε κανονικη-φυσικη μορφη ή ειναι σε μορφη κωδικου; Εχει παρει καποιος προσφατα ή ξερει καποιον π να χει παρει; Αυτοι εκει στο πλαισιο ειμαι σιγουρος πως δε θα γνωριζουν 100% οποτε πιο πολυ εμπιστευομαι εσας. Ευχαριστω

https://www.plaisio.gr/gaming-zone/k...dyssey_3345327
    Super Mario Sunshine στα ελληνικα: https://www.youtube.com/watch?v=O3Jc...b7SBMRsYXzGjPU

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Λογικά είναι σε φυσική μορφή, digital είναι όταν το παιχνίδι είναι μέσα στο κουτί πακέτο, εκτός και αν έχουν το παιχνίδι σε digital code, που δεν νομίζω γιατί Ελλάδα δεν είδα πουθενά να πουλάνε κωδικούς.

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από blackmore Εμφάνιση Μηνύματος
    Λογικά είναι σε φυσική μορφή, digital είναι όταν το παιχνίδι είναι μέσα στο κουτί πακέτο, εκτός και αν έχουν το παιχνίδι σε digital code, που δεν νομίζω γιατί Ελλάδα δεν είδα πουθενά να πουλάνε κωδικούς.
    Κι εγω ετσι το σκεφτηκα Black. ευχαριστω για την απαντηση. αν καποιος αλλος γνωριζει κατι παραπανω, ας μας πει, παρακαλω.
    Super Mario Sunshine στα ελληνικα: https://www.youtube.com/watch?v=O3Jc...b7SBMRsYXzGjPU

ninty Follower ilias78 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    17/04/2020
    Κανονικό είναι. Εγώ που πήρα από πλαίσιο κανονικό ήταν.

Τα games είναι region free? Αν δηλαδή παρω ψηφιακά κάποιο παιχνίδι από το αμερικανικό eshop, θα παίζει στην κονσόλα αν κάνω το region Ευρωπαϊκό?

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Αν πάρεις παιχνίδι από το αμερικάνικο eshop, και μετά αλλάξεις τον λογαριασμό σε ευρωπαϊκό, όταν θα μπεις στο ευρωπαϊκό, το παιχνίδι θα μπορείς να το κατεβάσεις και από το ευρωπαϊκό. Το ίδιο ισχύει και από το ιαπωνικό, εκτός ελάχιστων περιπτώσεων , που στο ιαπωνικό μπορεί να μην φαίνεται, πχ σε εμένα δεν φαινόταν ότι έχω τα nes / snes που παίζεις με συνδρομή, ίσως γιατί υπάρχουν και διαφορές στα παιχνίδια που έχουν.

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας