Σελίδα 35 από 36 ΠρώτοΠρώτο ... 25313233343536 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 341 μέχρι 350 από 357
    ninty Follower ilias78 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    17/04/2020
    Τι είναι το gyro control που γράφεις?

Το είδα το doom. Δεν φαίνεται άσχημο. Σίγουρα δεν βιάζομαι. Έχω αλλά στο πρόγραμμα. Πικ πολύ έχω την περιέργεια να δω πως είναι τα fps στο switch γιατί γενικά τα πρώτο προσώπου με κούραζαν εύκολα στο ps4 Κ την μεγάλη τηλεόραση.

ninty Regular Uncle Carl Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    24/05/2010
    Gyro controls είναι όταν κουνάς όλο το χειριστήριο για να στοχεύσεις, η έστω το ένα joycon αν τα έχεις χωριστα. Είναι πολύ βολικό για fps. Στο Wolfenstein είναι πολύ πιο εύκολο να στοχεύσεις με gyro controls παρά με τον αναλογικό.

Ημ. Εγγραφής
    17/04/2020
    Ευχαριστώ.

Πήγα να κάνω μια αγορά από το αμερικανικό eshop Κ ζητάει zip code. Να βάλω έναν οποιοδήποτε αμερικανικό? Από νέα Υόρκη πχ?

ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από ilias78 Εμφάνιση Μηνύματος
    Ευχαριστώ.

Πήγα να κάνω μια αγορά από το αμερικανικό eshop Κ ζητάει zip code. Να βάλω έναν οποιοδήποτε αμερικανικό? Από νέα Υόρκη πχ?
    Αν βάλεις νέα Υόρκη, θα βάλεις zip code από νέα Υόρκη, στο Ίντερνετ με μια αναζήτησή σου βγάζει.
    Αγορά με τι θα κανείς, γιατί αν πληρώσεις με κάρτα, θα πληρώσεις και συνάλλαγμα, πχ όταν είχα κάνει αγορά από νότια Αφρική, η τράπεζα είχε κρατήσει 1-2 ευρώ για συνάλλαγμα, που πάει ανάλογα με τα χρήματα, πχ 2 με 10 ευρώ μπορεί να πληρώνεις 1-2 ευρώ συνάλλαγμα, για 30-40 ευρώ μπορεί να πληρώνεις περισσότερα. Είναι ανάλογα με το ποσό, αλλά δεν ξέρω ακριβώς.

Ημ. Εγγραφής
    17/04/2020
    Ναι νε κάρτα. Υπάρχει άλλος τρόπος?
    Από origin πάντως που έχω πάρει κάποια games κ πληρώνω με κάρτα, δεν μου κρατάει συνάλλαγμα. Μαλάκια της Nintendo είναι αυτή?

ninty Regular Uncle Carl Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    24/05/2010
    Η δικιά μου κάρτα στο αμερικανικό eshop δε περνάει. Αγοράζω κυρίως από Νορβηγία και Ρωσία. Όταν πληρώνω με PayPal δεν έχω παρατηρήσει καμιά έξτρα χρέωση. Για τιμές μπορείς να τσεκαρει εδώ https://eshop-prices.com/games?currency=EUR

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Από όσο διάβασα πρόσφατα, το PayPal χρεώνει πολύ λίγο για μετατροπή συναλλάγματος, γιατί ήθελα να αγοράσω από Βραζιλία Gold για το Xbox. Και κάπου στο Sita του PayPal είχε ποσό χρεώνει.
    Επειδή δεν χρησιμοποιώ PayPal, μια φορά είχα χρησιμοποίηση πριν πολλά χρόνια, δεν ξέρω τι γίνεται, και τι γίνεται σε αυτό που λες.

Για αυτό που λες για ότι δεν φαίνεται έξτρα χρέωση, να πω πως και σε εμένα δεν φαινόταν η χρέωση του συναλλάγματος όταν έκανα την αγορά, η χρέωση γίνεται μετά από μέρες.

Καλό είναι να ρωτήσεις για σίγουρα, γιατί και παλιότερα που αγόραζα από το PlayStation store, η χρέωση από την τράπεζα δεν φαινόταν πραγματικά πουθενά, απλά η τράπεζα κρατούσε 2 ευρώ, φαινόταν νομίζω σαν δεσμευμένα τα 2 ευρώ, αλλά δεν φαινόταν σαν χρέωση, και το ανακαλύψαμε μόνο όταν ρωτήσαμε γιατί φαίνονται τα 2 ευρώ δεσμευμένα.

παιδια να ρωτησω τη γνωμη σας... Εχω μονιμα την κονσολα πανω στο dock διοτι δεν με ενδιαφερει να παιζω εκτος τηλεορασης. Την χρησιμοποιω κανονικα σαν να ναι ΜΟΝΟ home console δηλαδη. Λετε αυτο να κανει κακο στη μπαταρια; Ενταξει δε νομιζω, θα ταν μεγαλη βλακεια, αλλα ειπα να ρωτησω τι λετε εσεις. Ποιοι απο εσας την χρησιμοποιουν οπως εγω;
    Super Mario Sunshine στα ελληνικα: https://www.youtube.com/watch?v=O3Jc...b7SBMRsYXzGjPU

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Κακό δεν κάνει, αλλά δεν ξέρω αν χρειάζεται που και που να παίζεις και φορητά. Πάντως και τα ups πρέπει να είναι συνέχεια στο ρεύμα.
    Η μπαταρία έτσι και αλλιώς με το καιρό θα πέφτει η απόδοση της, και αυτό που με χαλάει είναι η τιμή της νέας, και η διαδικασία αλλαγής.

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από blackmore Εμφάνιση Μηνύματος
    Η μπαταρία έτσι και αλλιώς με το καιρό θα πέφτει η απόδοση της, και αυτό που με χαλάει είναι η τιμή της νέας, και η διαδικασία αλλαγής.
    Aρα εμενα που δεν υπαρχει περιπτωση να παιζω φορητα δεν με επηρεαζει αυτο που λες, ε;
    Super Mario Sunshine στα ελληνικα: https://www.youtube.com/watch?v=O3Jc...b7SBMRsYXzGjPU

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας