Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 μέχρι 10 από 21

ninty Lover
    Ημ. Εγγραφής
    02/02/2015
    Βούλωσε στόματα απόψε η N... μέχρι και 3rd party support είδαμε που το είχαν ξεγράψει κάποιοι κορακοφάγοι!

ninty Regular
    Ημ. Εγγραφής
    12/02/2011
    Ενα απο τα καλυτερα direct πιστευω που εχει δειξει.Ειχαμε mario maker 2,boxboy,astral chain(που φαινεται εκπληκτικο) και φυσικα lins awakening.

Μην ξεχασουμε και ενα σωρο demo που ανακοινωσε.

ninty Lover funkykong84 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    29/09/2010
    - Επιτέλους Mario Maker 2!
    - Βαρέθηκα τη ζωή μου με τα RPG και τα Fire Emblem
    - Ευχάριστη προσθήκη DLC στο Captain Toad, αλλά είναι ένα παιχνίδι που ήδη έχω σε WiiU & 3DS
    - Τα υπόλοιπα λίγο πολύ αναμενόμενα
    Τελευταία επεξεργασία από funkykong84; 14-02-2019 στις 04:53

ninty Lover Altair Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    08/11/2008
    Τραγική η Ν.Όλα τα remaster μέχρι τώρα ήταν πάντα ολοκληρωμένα παιχνίδια,ούτε dlc ούτε τίποτα.Η αρχή έγινε με το Pokken της Namco,τώρα με το Captain Toad.Ναι ξέρω,και η Activision τα ίδια έκανε με το Modern Warfare Remaster αλλά αυτούς τους ξέραμε ήδη τι λαμόγια είναι.
    Carpe Diem
    Sic Parvis Magna
    Νothing is true.Everything is permitted.

PSN ID/NNID:NoobShyBot
    XBL GAMERTAG:N00B SHY BOT
    NSW FC: Alucard 8100-8552-3731

ninty Lover
    Ημ. Εγγραφής
    02/02/2015
    Αυτό ισχύει από πολύ παλιά δυστυχώς. Εγώ περίμενα υψηλότερη τιμή πάντως για 5 πίστες + 18 challenges που είπαν.

- - - Updated - - -

Η δε Nintendo έχει πει εδώ καιρό ότι προσανατολίζεται σε παιχνίδια υπηρεσίες που θα έχουν DLC (είτε free, είτε paid). Τα έχει πει και ο Kimishima, αλλά και σε μια πρόσφατη παρουσίαση που είχα διαβάσει.

Το θέμα είναι ότι το παιχνίδι κοστίζει €40, όχι τα €6 του DLC. Εγώ δεν δίνω πάνω από €20 για SP-only remaster.

Administrator RooF Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008
    Είμαι πολύ ικανοποιημένος από αυτά που έδειξαν! Θα δούμε ωραία πραγματάκια!
    "Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει η Nintendo για σένα, αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τη Nintendo"

NFC :
    RooFgr
    3DS FC
    : 1848-1659-1090

ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Δεν ήταν άσχημα, αλλά δεν ήταν και ότι καλύτερο έχουμε δει, αλλά μέσα στο 2019 μπορεί να δούμε και αλλά.

Το Super Mario Maker 2 ήταν θαύμα που δεν ήταν deluxe, και φαίνεται πολύ καλό.

Το Dragon Quest Builder 2. Τέτοιες κυκλοφορίες πρέπει να βλέπουμε, στην ώρα τους.

Το DRAGON QUEST® XI: Echoes of an Elusive Age το γνωρίζαμε, και φαίνεται πολύ καλό παιχνίδι.

Το Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order μου άρεσε, ελπίζω να μην είναι το online games, βέβαια αν είναι καλό δεν με χαλάει.

Fire Emblem δεν παίζω.
    BoxBoy αδιάφορο.
    Το Bloodstained: Ritual of the Night βλέπω πως υπάρχει στις άλλες κονσόλες, και φαίνεται καλό παιχνίδι.
    Το Dead by Daylight είναι παλιό, και αδιάφορο.
    Το Daemon X Machina καλό φαίνεται.
    Το GRID: Autosport είναι αυτό του 2014?
    Το Senua’s hellblade καλή η κυκλοφορία του και στο switch, αλλά οκ αν έβγαινε τουλάχιστον μαζί με το one θα ήταν καλύτερα, παιχνίδι του 2017, μετά από κανένα χρόνο βγήκε στο one, πριν λίγο καιρό μπήκε στο gamepass και κατόπιν εορτής έρχεται και στο switch.
    To Unravel 2 είναι μια καλή κυκλοφορία για όσους παίζουν τέτοια games, μιας και διαβάζω πως είναι καλό παιχνίδι.
    Το Asssasins Creed II Remastered αδιάφορο, μιας και όσα έχω από gold, δεν με τραβάνε μόνο το black flag άρεσε, και αυτά που είναι στην Αίγυπτο / Ελλάδα μια και μου αρέσουν αυτοί οι πολιτισμοί, καθαρά δηλαδή για να δω τα τοπία, παρά για το παιχνίδι.
    Το Astral Chain φαίνεται πολύ καλό και όμορφο παιχνίδι, μακάρι να είναι ότι δείχνει.
    Το FINAL FANTASY IX το γνωρίζαμε.
    Το ONINAKI ακόμα ένα rpg.
    Το The Legend Of Zelda: Link’s Awakening νομίζω πως δεν το περίμενε κανένας, φαίνεται όμορφο και θα το πάρω γιατί το παλιό δεν μπόρεσα να το παίξω, αυτό που με χάλασε λίγο ήταν τα γραφικά, πχ τα δέντρα φαίνονται πλαστικά.
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από mikeus Εμφάνιση Μηνύματος
    Βούλωσε στόματα απόψε η N... μέχρι και 3rd party support είδαμε που το είχαν ξεγράψει κάποιοι κορακοφάγοι!
    Δεν είναι εδώ για να σου απαντήσουν.

ninty Maniac geo2004z Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2008
    Το 2019 θα είναι η χρόνιά του Nintendo Switch!!! Αυτό κατάλαβα από το χθεσινό Direct. Ίσως το καλύτερο direct που έχω δει με πολλές ανατροπές και εκπλήξεις. Κατέβασα ήδη το FF IX, εν αναμονή για το FF VII.
    Switch Friend Code: SW-5634-9436-9108

ninty Lover Altair Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    08/11/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από mikeus Εμφάνιση Μηνύματος
    Αυτό ισχύει από πολύ παλιά δυστυχώς. Εγώ περίμενα υψηλότερη τιμή πάντως για 5 πίστες + 18 challenges που είπαν.

- - - Updated - - -

Η δε Nintendo έχει πει εδώ καιρό ότι προσανατολίζεται σε παιχνίδια υπηρεσίες που θα έχουν DLC (είτε free, είτε paid). Τα έχει πει και ο Kimishima, αλλά και σε μια πρόσφατη παρουσίαση που είχα διαβάσει.

Το θέμα είναι ότι το παιχνίδι κοστίζει €40, όχι τα €6 του DLC. Εγώ δεν δίνω πάνω από €20 για SP-only remaster.
    Δεν είχα ήχο εκεί που το έβλεπα και δεν άκουσα τιμή. Αν είναι μόνο 6 ευρώ,άντε να πάει και το παλιαμπελο.
    Εξακολουθεί όμως ως πολιτική να μην δικαιολογείται μιας και πρόκειται για port dlc και ως τώρα πέρα από τις εξαιρέσεις που έγραψα όλα τα port από άλλες γενιές ήταν ολοκληρωμένα.
    Ναι πρόκειται για νέο υλικό,οκ.
    Και το Crash Bandicoot N Sane Trilogy είχε δύο free dlc και είναι και της Activision.
    Carpe Diem
    Sic Parvis Magna
    Νothing is true.Everything is permitted.

PSN ID/NNID:NoobShyBot
    XBL GAMERTAG:N00B SHY BOT
    NSW FC: Alucard 8100-8552-3731

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία