Πωλείται η τηλεόραση του τίτλου αγορασμένη το 2014 σε άριστη εμφανισιακή και λειτουργική κατάσταση, με το original τηλεκοντρόλ της επίσης άψογο. Πέρα από τα specs στον τίτλο, να πω ότι έχει 4 hdmi ports και 2 θύρες usb για σκληρούς, φλασάκια κτλ. Μαζί δίνονται ένα ζευγάρι γυαλιά active 3D.

Μόνο από Θεσσαλονίκη λόγω όγκου, έρχεστε με αμάξι από κάτω μου και τη φορτώνετε. Δεν υπάρχει δυνατότητα να την τσεκάρετε πρώτα από κοντά για διάφορους λόγους, οπότε θα πρέπει να μου δείξετε εμπιστοσύνη. Βλέπετε τον αριθμό των αξιολογήσεων που έχω, έχω πουλήσει κι άλλες TVs/Monitors και μάλιστα μια Samsung TV υπερδιπλάσιας τιμής πωλήθηκε πριν λίγους μήνες, μπορείτε να δείτε την αξιολόγηση που άφησε το παιδί.

Παρακαλώ όχι παζάρια και ανταλλαγές, τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται. Η τιμή θεωρώ ότι είναι πολύ καλή για μια TV ναι μεν του 2014, αλλά επώνυμη, διατηρημένη σε άψογη κατάσταση και ποιοτική με πολλά features. Καλοδεχούμενες οι ερωτήσεις, αρκεί να έχουν νόημα και να μην αφορούν πράγματα που λέω ήδη στην αγγελία. Επίσης η ίδια αγγελία βρίσκεται σε πολύ γνωστό site τεχνολογίας, μπορώ να σας παραπέμψω να τη δείτε και εκεί όπου έχω μεγάλο αριθμό θετικών αξιολογήσεων.

Ευχαριστώ.