Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 μέχρι 10 από 28
    ninty Lover Nikol@r@s Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/06/2008

Pokemon Sword και Shield

Μετά το πρόσφατο direct μάθαμε ότι τέλος του χρόνου έρχονται οι νέες Pokemon Sword και Shield αποκλειστικά για το Nintendo Switch!

Gotta Catch'em all!Finnally I did it

https://www.youtube.com/watch?v=6_VqBQRMg2k

ninty Regular Iliaslgs Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    05/06/2017
    Ωραιο. Θυμίζει λιγο kalos τουλάχιστον στα δικα μου μάτια...Μου αρεσαν και τα αρχικά(γρασίδι,νερό ο λαγος οχι τοσο)Παντός τα τρέιλερ των let's go νομίζω οτι ηταν πιο ελκυστικά

ninty Fan bahamut zero Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/08/2008
    θετικά πρώτα δείγματα, αλλά είναι ακόμα νωρίς. Ελπίζω να υπάρξει επιτέλους βελτίωση στο θέμα των battle animations. Το trailer έδειξε λίγα πράγματα στο κομμάτι αυτό. Θέλω να πιστεύω ότι αυτό σημαίνει ότι το δουλεύουν ακόμα. Παραδοσιακός από ότι φαίνεται ο νέος τίτλος. Η game freak δεν εκανε το βημα πραπανω για open world. Λογικό θα έλεγα, μιας και σαν studio δεν έχει το ταλέντο για να καταφέρει κάτι τέτοιο. Προσωπικά είμαι αισιόδοξος. Πιστεύω πήραν το μάθημα τους από το let's go
    Switch friend code: bahamut_gr - 1891-8282-4807

ninty Fan SHot-OS Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    01/06/2011
    Love the water gecko!

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από bahamut zero Εμφάνιση Μηνύματος
    θετικά πρώτα δείγματα, αλλά είναι ακόμα νωρίς. Ελπίζω να υπάρξει επιτέλους βελτίωση στο θέμα των battle animations. Το trailer έδειξε λίγα πράγματα στο κομμάτι αυτό. Θέλω να πιστεύω ότι αυτό σημαίνει ότι το δουλεύουν ακόμα. Παραδοσιακός από ότι φαίνεται ο νέος τίτλος. Η game freak δεν εκανε το βημα πραπανω για open world. Λογικό θα έλεγα, μιας και σαν studio δεν έχει το ταλέντο για να καταφέρει κάτι τέτοιο. Προσωπικά είμαι αισιόδοξος. Πιστεύω πήραν το μάθημα τους από το let's go
    Ποιο μάθημα ήταν αυτό δηλαδή?
    Row row fight the power! \m/

ninty Fan bahamut zero Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/08/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από SHot-OS Εμφάνιση Μηνύματος
    Love the water gecko!

Ποιο μάθημα ήταν αυτό δηλαδή?
    άπειρη γκρίνια από fanbase, youtubers κτλ.
    Switch friend code: bahamut_gr - 1891-8282-4807

ninty Lover Altair Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    08/11/2008
    Καιρό έχω να ξεκινήσω με water starter,ήρθε η ώρα του νομίζω.Οκ,όχι ακόμα,τέλη 19.
    Το τρέηλερ δε μου άρεσε,θα ήθελα να δείξουν πιο πολλά καινούρια παρά παλιά Pokemon.Anyway,αναμένουμε.
    Carpe Diem
    Sic Parvis Magna
    Νothing is true.Everything is permitted.

PSN ID/NNID:NoobShyBot
    XBL GAMERTAG:N00B SHY BOT
    NSW FC: Alucard 8100-8552-3731

ninty Regular
    Ημ. Εγγραφής
    12/11/2014
    Από εποχής GBA έπαιρνα handheld κονσόλες μόνο για τα pokemon, τώρα τα 300+ δυστυχώς είναι πολλά σε σχέση με τα 100-150 συνήθως (GBA, GBASP, DSi, o3DSXL, n3DSXL). Αργότερα σε κάποια Black Friday με έκπτωση βλέπουμε για το Switch. Θα χάσω βέβαια τα events αλλά that's that
    Να δούμε βέβαια και αν αφαίρεσαν τελείως το casualness που υπάρχει στα Let's Go

ninty Noob Nikon Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    02/08/2014
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από HackerNint Εμφάνιση Μηνύματος
    Να δούμε βέβαια και αν αφαίρεσαν τελείως το casualness που υπάρχει στα Let's Go
    Στα main game, casualness για εμένα είναι το exp share. Ελπίζω να μην το έχουν σαν επιλογή για να γίνει prolonged το game ή απλά να το κάνουν λίγο παραπάνω grindy. Το πιο σημαντικό είναι να φτιάξουν το postgame. Να βάλουν κανονικά online battle με 6άδες ίσως και κανένα online τουρνουά ανά εβδομάδα.
    Nikon- SW-2622-3501-3436

ninty Regular
    Ημ. Εγγραφής
    12/11/2014
    Διαφωνώ κάθετα και θεωρώ γενικά το grinding όχι απλά άσχετο με το "casualness" αλλά κακή και βαριεστημένη επιλογή από τους developers για να δώσουν παραπάνω χρόνο σε ένα παιχνίδι.
    Το exp share μάλιστα από X/Y που πιάνει όλα τα pokemon είναι πολύ καλύτερο αφού παλιότερα τελείωνα όλο το παιχνίδι μόνο με το starter, δεν χρησιμοποιούσα κανένα άλλο pokemon, ίσως το 2ο που έπιανε το exp share. Τώρα είναι πολύ καλύτερα γιατί διαλέγω 3-4 και τα χρησιμοποιώ σε όλο το παιχνίδι (με 2ο το ghastly και πριν και τώρα που στο late game ως gengar δεν καταλαβαίνει τίποτα)

ninty Lover
    Ημ. Εγγραφής
    02/02/2015
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από HackerNint Εμφάνιση Μηνύματος
    Διαφωνώ κάθετα και θεωρώ γενικά το grinding όχι απλά άσχετο με το "casualness" αλλά κακή και βαριεστημένη επιλογή από τους developers για να δώσουν παραπάνω χρόνο σε ένα παιχνίδι.
    Να αγιάσει το στόμα σου φίλε!

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας