Σελίδα 3 από 10 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 21 μέχρι 30 από 92
    ninty Noob
    Ημ. Εγγραφής
    19/05/2009
    σχετικα με dsi το εχω αγοραση ειναι καλο εχει πολλες διαφορες εφαρμογες για να περναει η ωρα εκτος αμα σας αρεσουν τα classic game boy game καλυτερο ειναι το ds lite φυσικα.αυριο ισος παρω την platinum.........ειμαι πολυ pokefan ειμαι 13 και πεζω απο 7-8 χρονων πρωτη μου κασετα αμα θυμαμαι ηταν η silver...αλλα καταλαθος πλυθηκαι μαζι με τα ρουχα...heart gold soul silver

ninty Gamer fanny Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    04/01/2009

Talking

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Nick95 Εμφάνιση Μηνύματος
    σχετικα με dsi το εχω αγοραση ειναι καλο εχει πολλες διαφορες εφαρμογες για να περναει η ωρα εκτος αμα σας αρεσουν τα classic game boy game καλυτερο ειναι το ds lite φυσικα.αυριο ισος παρω την platinum.........ειμαι πολυ pokefan ειμαι 13 και πεζω απο 7-8 χρονων πρωτη μου κασετα αμα θυμαμαι ηταν η silver...αλλα καταλαθος πλυθηκαι μαζι με τα ρουχα...heart gold soul silver
    τι πλυθηκε???
    το dsi η η silver???:blink:

εγω πηρα σημερα την ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ Pokemon Platinum απο το seven spots της γειτονιας μου!!!

ninty Follower xPipisx Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    20/05/2009
    Εντυπωσεις?Πιο DS εχες εσυ Fanny ?

Administrator RooF Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από geo2004z Εμφάνιση Μηνύματος
    Αυτή τη στιγμή το μόνο που σου προσφέρει το DSi περισσότερο από το DS Lite είναι μία οθόνη ελάχιστα μεγαλύτερη. Δεν πιστεύω πως είναι λόγος σοβαρός για να δώσεις 50+ ευρώ για να το αγοράσεις. Στη θέση σου θα έπαιρνα το DS Lite που έχει και θύρα για παιχνίδια GBA.

Πρόσεξε όμως! Αν σου αρέσει να surfάρεις στο internet μέσω του DS, τότε πάρε DSi. Έχει μία διαδικτυακή υπηρεσία που ονομάζεται DSi Ware και σου δίνει πολλές δυνατότητες.

Σου προτείνω, επίσης, να ρίξεις μια ματιά στο Review του Roof που έχει κάνει καταπληκτική δουλειά και έχει Video με αρκετές λεπτομέρειες:
    http://www.ninty.gr/forum/showthread.php?t=2177
    http://www.ninty.gr/forum/showthread.php?t=2187
    Πιπη δες το μηνυμα του Geo και τα θεματα με το DSi και θα καταλαβεις τι παιζει.
    "Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει η Nintendo για σένα, αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τη Nintendo"

NFC :
    RooFgr
    3DS FC
    : 1848-1659-1090

ninty Noob
    Ημ. Εγγραφής
    19/05/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από fanny Εμφάνιση Μηνύματος
    τι πλυθηκε???
    το dsi η η silver???:blink:

εγω πηρα σημερα την ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ Pokemon Platinum απο το seven spots της γειτονιας μου!!!
    η silver

ninty Noob
    Ημ. Εγγραφής
    19/05/2009
    παιδια να ρωτησο κατι: χθες πηρα την platinum καλξ ειναι καποιοσ να μου κανει rate το team μου plzz εχο παρη το 2 badge και παω προσ hearthome

Grotle : 26 lvl
    Staravia 24 lvl
    Abra : 15 lvl
    Psyduck :10
    Bidoof :13 μονο για τισ hm το θελο

plzz rate

μια ερωτηση ακομα αμα δεν εχο παρι national dex γινεται να παρω το ιτεμ απο το εvent του shaymin και να το πιασω μετα?

ninty Regular darth_omedus Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/04/2009

μια ερωτηση ακομα αμα δεν εχο παρι national dex γινεται να παρω το ιτεμ απο το εvent του shaymin και να το πιασω μετα?

Κ εγω την ιδια ερωτηση ηθελα να κανω.Ξερει κανεις τι παιζει?Επισης,καμια ημερομηνια για το event?Στο nintendo.gr αναφερουν κατι για 23 Μαιου(αυριο) αλλα δεν εχουν ανακοινωσει ακομη τοποθεσιες.

ninty Noob
    Ημ. Εγγραφής
    19/05/2009

Question καντε ρατε

παιδια να ρωτησο κατι: χθες πηρα την platinum καλξ ειναι καποιοσ να μου κανει rate το team μου plzz εχο παρη το 2 badge και παω προσ hearthome

Grotle : 26 lvl
    Staravia 24 lvl
    Abra : 15 lvl
    Psyduck :10
    Bidoof :13 μονο για τισ hm το θελο

plzz rate

πιρα το 5 badge που το περνις στις hearthome τωρα παο προς pastoria to team mou τωρα ειναι

tortera 32
    staravia 30
    abra 15
    bidoof
    machop 20

kante ena rate re paidia....

ninty Maniac paixtis Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    28/05/2008
    Βασικά είσαι ακόμη αρχή.Μια χαρά μου φαίνεται εμένα.Ανέβασε το abra όμως καθώς είναι ολίγον άχρηστο αν δεν γίνει katabra.
    Βtw το παιδί που πήρε dsi πιστεύω έκανε λάθος επιλογή καθώς no gba slot no old pokemon.Για pokemon το lite και το phat είναι μονόδρομος...
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

ninty Follower xPipisx Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    20/05/2009
    Molis αγορασα DSi kai Pokemon Platinum.Ειρθε η ωρα να δω αν αξιζε τα λεφτα η οχι (200 euro ta peira kai ta 2 mazi ) Y.Γ:SD Card δεν εχει απο μονο του το DSi? πρεπει να αγορασω εγω?(ετσι ρωταω,μην εχιε γινει κανα λαθος)

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας