Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 μέχρι 10 από 15
    ninty Noob
    Ημ. Εγγραφής
    15/11/2016

Πρόβλημά μετά το που το άνοιξα

Παίδες σήμερα αγόρασα μια κονσόλα. Είμαι η κλασσική έκδοση με τα χρωματιστά. Με τι που την έβαλα στο ντοκ να τη σεταρω μου κάνε αυτό τον ήχο

https://m.youtube.com/watch?v=-Db1z8LjGdA

Wtf? Να τη πάω πίσω. Μετά από επανεκκίνηση σταμάτησε βέβαια

ninty Maniac geo2004z Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2008
    Ωχ.....τι φάση??? Κάνε μία update, δοκιμάσατέ το μερικές μέρες και αν σου ξανά κάνει πήγαινέ το πίσω.
    Switch Friend Code: SW-5634-9436-9108

ninty Noob
    Ημ. Εγγραφής
    15/11/2016
    Του update το έκανα απευθείας πριν το ντοκαρω.Σημερα δουλεύει κομπλέ. Το τραγικό είναι ότι μου το έκανε με το καλημέρα καθ μετά στεναχώρησε ιδιαίτερα όλο αυτό

- - - Updated - - -

Το update το έκανα απευθείας πριν το ντοκαρω.Σημερα δουλεύει κομπλέ. Το τραγικό είναι ότι μου το έκανε με το καλημέρα και με στεναχώρησε/ξενέρωσε ιδιαίτερα όλο αυτό

- - - Updated - - -

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Costacurta Εμφάνιση Μηνύματος
    Του update το έκανα απευθείας πριν το ντοκαρω.Σημερα δουλεύει κομπλέ. Το τραγικό είναι ότι μου το έκανε με το καλημέρα καθ μετά στεναχώρησε ιδιαίτερα όλο αυτό

- - - Updated - - -

Το update το έκανα απευθείας πριν το ντοκαρω.Σημερα δουλεύει κομπλέ. Το τραγικό είναι ότι μου το έκανε με το καλημέρα και με στεναχώρησε/ξενέρωσε ιδιαίτερα όλο αυτό

Μίλησα σήμερα με με το σέρβις (απευθείας ΤΗΣ νιντεντο όχι του καταστήματος) και μου είπαν δέν το χουν ξαναδεί. Και ό,τι θα στείλουν με δικα τους έξοδα για να το παραλάβουν.

Πλήρη απογοήτευση ειδικά προερχόμενος από wii /wiiu που είναι σκυλιά του πόλεμου.

Administrator RooF Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

Μίλησα σήμερα με με το σέρβις (απευθείας ΤΗΣ νιντεντο όχι του καταστήματος) και μου είπαν δέν το χουν ξαναδεί. Και ό,τι θα στείλουν με δικα τους έξοδα για να το παραλάβουν.

Πλήρη απογοήτευση ειδικά προερχόμενος από wii /wiiu που είναι σκυλιά του πόλεμου.
    Όχι και σκυλιά του πολέμου τα wii /WiiU... Είχαν και αυτά μερικά όχι σοβαρά αλλά εκνευριστικά θεματακια. Ξεχνάμε το laser του wii ή το crash του WiiU που απαιτούσε να το βγάλεις εντελώς από την πρίζα;

Πιστεύω πως αφού δε στο ξαναέκανε είναι λίγο υπερβολικό που το στέλνεις σέρβις, αλλωστε δε νομίζω πως θα κάνουν κάτι διότι πως θα αναπαράγουν το πρόβλημα για να δουν τι ήταν /είναι;
    "Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει η Nintendo για σένα, αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τη Nintendo"

NFC :
    RooFgr
    3DS FC
    : 1848-1659-1090

ninty Noob
    Ημ. Εγγραφής
    15/11/2016
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από RooF Εμφάνιση Μηνύματος
    Όχι και σκυλιά του πολέμου τα wii /WiiU... Είχαν και αυτά μερικά όχι σοβαρά αλλά εκνευριστικά θεματακια. Ξεχνάμε το laser του wii ή το crash του WiiU που απαιτούσε να το βγάλεις εντελώς από την πρίζα;

Πιστεύω πως αφού δε στο ξαναέκανε είναι λίγο υπερβολικό που το στέλνεις σέρβις, αλλωστε δε νομίζω πως θα κάνουν κάτι διότι πως θα αναπαράγουν το πρόβλημα για να δουν τι ήταν /είναι;
    Στην περίπτωση μου τα έλιωσα και δεν είχα κανένα θέμα ποτέ.
    Τι υπερβολικό ρε μαν 2 φορές το άνοιξα όλο και όλο και στη πρώτη τοποθέτηση μου έβγαλε αυτό το γκλιτς.
    Και επιπλέον είναι μια καινούρια κονσόλα. Την άνοιξα με ψυχολογία να την χαρώ και κατευθείαν ξενέρωσα. Δεν είναι καμιά μτχ λιωμένη να πω οκ

Στο τηλ μου απάντησαν πιθανόν να έχει άλλο πρόβλημα καλό είναι να ελεγχθεί. Αν το ξανακάνει θα απαιτήσω άλλη η χρήματα δεν δέχομαι να ανοιχθεί καινούριο προϊόν

ninty Lover
    Ημ. Εγγραφής
    02/02/2015
    Αν δεν στο ξανακάνει, καλύτερα να μην το στείλεις.

Κι εμένα στις αρχές η οθόνη ήταν λες και πάθαινε επιληψία στο Splatoon 2 (το έκανε 2-3 φορές το καλοκαίρι), αλλά έχω πολύ καιρό να το δω. Μπορεί να ήταν υπερθέρμανση ή/και game bug που έφτιαξε με update.

Το Wii U έχει κι αυτό κάποια θεματάκια, διαφορετικής φύσεως βέβαια.

ninty Lover funkykong84 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    29/09/2010
    Αφού έχεις εγγύηση για κανα χρόνο ακόμα, μην βιάζεσαι. Δες αν θα στο ξανακάνει και βλέπεις.

ninty Noob
    Ημ. Εγγραφής
    15/11/2016
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από funkykong84 Εμφάνιση Μηνύματος
    Αφού έχεις εγγύηση για κανα χρόνο ακόμα, μην βιάζεσαι. Δες αν θα στο ξανακάνει και βλέπεις.
    Για 1??Στο κατάστημα είπαν 2.Το γράφει και στην απόδειξη. 2 αντιπροσωπείας

ninty Fan bahamut zero Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/08/2008
    2 είναι μην αγχώνεσαι. Τσεκαρισμένο. Κοίτα αν είναι το θέμα στο software και έφαγε κάποιο glitch τζάμπα θα πάει στο service. Δε θα μπορέσουν να σου κανουν και τπτ. Εγω στη θεση σου θα το κρατουσα και θα το εστελνα αν το εκανε ξανα. Ξενερωτικο δε λεω αν στο κανει ειδικα με το καλημερα, αλλα συμβαινει.
    Switch friend code: bahamut_gr - 1891-8282-4807

ninty Maniac geo2004z Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2008
    Για 1??Στο κατάστημα είπαν 2.Το γράφει και στην απόδειξη. 2 αντιπροσωπείας
    2 Χρόνια είναι για όλα τα προϊόντα της ευρωπαϊκής ένωσης. Είναι ευρωπαϊκός νόμος....και να θέλουν να έχουν ένα χρόνο δεν το επιτρέπουν οι Ευρωπαίοι.
    Switch Friend Code: SW-5634-9436-9108

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας