Αποτελέσματα 1 μέχρι 4 από 4

Θέμα: Οθόνη switch

ninty Regular Iliaslgs Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    05/06/2017

Οθόνη switch

Έχω το γνωστό θέμα με την οθόνη και το digitizer στην δεξιά πλευρά της οθόνης του switch μου,μάλιστα είναι το δεύτερο switch μου που έχει το συγκεκριμένο πρόβλημα(το προηγούμενο αντικαταστάθηκε) αν και αυτή την φορά τα πράγματα είναι πολύ καλύτερα γιατί δεν είναι όλη η δεξιά πλευρά ξεκολλημενη άλλα μόνο όταν ζεσταίνεται το μηχάνημα ξεκολλάει η κάτω δεξιά γωνία και όταν κρυώνει ξανά κολλάει στην φυσική του θέση.Αλλα αυτο είναι το θέμα που με προβληματίζει το ότι το πρόβλημα δεν είναι μόνιμο και δεν ξέρω τι να κάνω,από την μια δεν μου αρέσει η ιδέα να ξεκολλάει το σημείο αυτό όταν χρησιμοποιείται το switch μου για το σκοπό που αγοράστηκε δηλαδή για να παίζω και από την άλλη δεν είναι το πρόβλημα τόσο σοβαρό και τόσο οφθαλμοφανές γιατί για παράδειγμα μπορεί να το στείλω και να μην δουν καν το πρόβλημα...Εσείς τι λέτε αντιμετωπίζετε Και εσείς κάτι παρόμοιο;
    Switch friend code:4312-1029-8430
    3ds friend code:5000-6344-1416

ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Αυτό γίνεται σε όλα ή μόνο στα πρώτα switch?
    Εγώ έχω το switch Mario odyssey, και δεν είχα κάτι από τα γνωστά θέματα που έχει η κονσόλα, τουλάχιστον μέχρι τώρα.

- - - Updated - - -

Iliaslgs Το πρόβλημα είναι στο μέλλον αν γίνει χειρότερο ή όχι, γιατί δεν θα έχεις εγγύηση (στην περίπτωση που έχεις τώρα), διαφορετικά αν δεν γίνεται χειρότερο και δεν σε ενοχλεί, τότε μην το στείλεις.

ninty Regular Iliaslgs Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    05/06/2017
    Έχω μέχρι τον Σεπτέμβριο και αυτό ακριβώς είναι που φοβάμαι μην επιδεινωθει και φθαρεί και αλλο η κόλλα γιατί cdmedia δεν αναλαμβάνει οθόνες τι θα το κανω με τα χψρις εγγύηση

ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Αν είσαι από Αθήνα, και μπορείς να πας ως την αντιπροσωπεία, καλό είναι να περάσεις μια βόλτα ή πάρε ένα τηλ.
    Αυτό για το ότι δεν αναλαμβάνουν αντικατάσταση οθόνης, κανονικά δεν είναι υποχρεώσει τους, θέλω να πω μήπως και η Nintendo of Europe μήπως δεν κάνει αντικατάσταση?

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας