Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Αποτελέσματα 11 μέχρι 16 από 16
    ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Συμφωνώ με τον Nikosvsl, αν είναι να κουβαλάω ένα σορό πράγματα, καλύτερα να περάσω την ώρα μου με το iPad.
    Είμαι από την Τρίτη διακοπές, και στο iPad έχω δει 6 επεισόδια στο Netflix από μια σειρά, που το κάθε επεισόδιο είναι 40 με 45 λεπτά, και μπαίνω και στο Ίντερνετ, και έχω ακόμα 17 %, που αυτά τα 17 % είναι αρκετά για να δω και άλλα επεισόδια και να μπω στο Ίντερνετ. Έχω μαζί και switch / 3ds αλλά δεν έπαιξα πολύ, όχι για την μπαταρία, αλλά γιατί δεν με τραβάει πολύ στο να παίξω.

Super Moderator Braveheart1980 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    01/04/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από blackmore Εμφάνιση Μηνύματος
    Συμφωνώ με τον Nikosvsl, αν είναι να κουβαλάω ένα σορό πράγματα, καλύτερα να περάσω την ώρα μου με το iPad.
    Είμαι από την Τρίτη διακοπές, και στο iPad έχω δει 6 επεισόδια στο Netflix από μια σειρά, που το κάθε επεισόδιο είναι 40 με 45 λεπτά, και μπαίνω και στο Ίντερνετ, και έχω ακόμα 17 %, που αυτά τα 17 % είναι αρκετά για να δω και άλλα επεισόδια και να μπω στο Ίντερνετ. Έχω μαζί και switch / 3ds αλλά δεν έπαιξα πολύ, όχι για την μπαταρία, αλλά γιατί δεν με τραβάει πολύ στο να παίξω.
    Για να προτιμάς την παθητική στάση του "βλέπω σειρά" από το "παίζω games" μάλλον διακοπάρεις και από το gaming
    Καλά να περνάς

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Braveheart1980 Εμφάνιση Μηνύματος
    Για να προτιμάς την παθητική στάση του "βλέπω σειρά" από το "παίζω games" μάλλον διακοπάρεις και από το gaming
    Καλά να περνάς
    Όταν πας διακοπές, πας διακοπές, και αν εκεί που πήγαμε (λίμνη / βουνό) είχε να κάνεις περισσότερα πράγματα, δεν θα ασχολιόμουν ούτε με το iPad.
    Ευχαριστώ, αλλά σχεδόν τελείωσαν οι διακοπές, του χρόνου πάλι

ninty Lover funkykong84 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    29/09/2010
    Στις διακοπές μόνο κινητό ή ταμπλέτα ;)
    Αλλιώς τι νόημα έχει να κάνεις αυτά που κάνεις στην πόλη;

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από funkykong84 Εμφάνιση Μηνύματος
    Στις διακοπές μόνο κινητό ή ταμπλέτα ;)
    Αλλιώς τι νόημα έχει να κάνεις αυτά που κάνεις στην πόλη;
    Βασικά ούτε και αυτά χρειάζονται, αλλά εμείς δεν βλέπουμε καθόλου tv, όποτε μιας και με τα παιδιά δεν έχουμε πολλές επιλογές, το βράδυ όταν ξαπλώναμε στο κρεβάτι του ξενοδοχείου, βλέπαμε Netflix μέχρι να μας πάρει ο ύπνος

ninty Lover
    Ημ. Εγγραφής
    02/02/2015
    Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες. Λίγη αποτοξίνωση σίγουρα δεν βλάπτει.

Περί ορέξεως θα πει κάποιος, αλλά αν έχεις το real thing δίπλα σου (βουνά, λαγκάδια, παραλία κλπ.), τότε δεν πιστεύω ότι χρειάζεσαι υποκατάστατα (π.χ. εξαιρετικό το BoTW σε αυτά που κάνει ως trekking simulator, αλλά σαφώς δεν είναι το real thing).
    Το κουαρτέτο της Vλακείας: Σ, Δ, Λ, Γ. Οι τοίχοι έχουν αυτιά... ;) και τα αυτιά έχουν τοίχους!

J&H, booze-induced mood swings™

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας