Αποτελέσματα 1 μέχρι 8 από 8

Unboxing της συλλεκτικής έκδοσης του Link's Awakening - Μέρος 1ο

Ευχαριστούμε το #TheConsoleClub για άλλη μια φορά!

Πατήστε εδώ για να δείτε το πλήρες άρθρο

ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Ήταν πολύ ακριβό για αυτά που είχε η limited edition, αν είχε και το amiibo μαζί, θα ήταν οκ τα 90 ευρώ, εντάξει για τα 120 και πάνω, κανένα σχόλιο...

Super Moderator Braveheart1980 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    01/04/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από blackmore Εμφάνιση Μηνύματος
    Ήταν πολύ ακριβό για αυτά που είχε η limited edition, αν είχε και το amiibo μαζί, θα ήταν οκ τα 90 ευρώ, εντάξει για τα 120 και πάνω, κανένα σχόλιο...
    Κοίτα και γω είμαι υπέρ του όσα περισσότερα τόσο καλύτερο, ωστόσο προσωπικά με υπερκάλυψε για τα +30 ευρώ που ζητά από την απλή με το artbook και το steelcase

ΥΓ Προφανώς δε μιλάμε για εκδορείς στα 120-150 ευρώ...

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Η απλή έκδοση ξεκινάει στα skroutz μαγαζιά, από 48,88 ευρώ, οποτε είναι 40 ευρώ η διαφορά (η limited ξεκινούσε από 89 ευρώ).
    Αν είχε κάποιο αγαλματίδιο ή κάτι άλλο, θα το έπαιρνα και εγώ, όμως για ένα artbook και μια μεταλλική θήκη, δεν θα έδινα 40 ευρώ.
    Η σκέψη μου ήταν πως με αυτά τα χρήματα αγοράζω ένα ακόμα νέο games, όποτε και για αυτό σταμάτησα την παραγγελία. Είναι πως το βλέπει ο καθένας

Συγχαρητήρια για το unboxing.Επιτελους βλέπω πολύ καλές συνεργασίες με καταστήματα εγχώρια που πραγματικά αγαπούν αυτό που κάνουν.
    Ο κύριος Αλέξης έχω να πω ότι είναι ο πιο φανατικός,ενημερωμένος nintedaκιας που έχω συναντήσει και φυσικά απίστευτος άνθρωπος,όπου μπορεί να σου μάθει την ιστορία της μαμάς νιντεντο με μοναδικό τρόπο και που έχει έχει κάνει τρόπο ζωής τη Nintendo.
    Για εμένα καλύτερος άνθρωπος για να παρουσιάσει παιχνίδια της μαμάς νιντεντο δεν υπάρχει!Respect και μπράβο στο ninty!!!!!!!

vgz MISS ME
    Ferrari F1 Team Scuderia
    WII U relax and enjoy what console has to give you!

Τέλειο unboxing, μπράβο παιδιά!!!! Άλλη μια καμένη νιντέντο μάνα!!Ο Λινκ είναι το πέμπτο μου παιδί!!!

Moderator GLAROS Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    29/04/2011
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από blackmore Εμφάνιση Μηνύματος
    Η απλή έκδοση ξεκινάει στα skroutz μαγαζιά, από 48,88 ευρώ, οποτε είναι 40 ευρώ η διαφορά (η limited ξεκινούσε από 89 ευρώ).
    Αν είχε κάποιο αγαλματίδιο ή κάτι άλλο, θα το έπαιρνα και εγώ, όμως για ένα artbook και μια μεταλλική θήκη, δεν θα έδινα 40 ευρώ.
    Η σκέψη μου ήταν πως με αυτά τα χρήματα αγοράζω ένα ακόμα νέο games, όποτε και για αυτό σταμάτησα την παραγγελία. Είναι πως το βλέπει ο καθένας
    Τα έξτρα χρήματα της Limited δεν είναι "τίποτα" μπροστά στην αξία,την αποκλειστικότητα,την σπανιότητα και την ποιότητα του πακέτου.
    Play it Loud

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από GLAROS Εμφάνιση Μηνύματος
    Τα έξτρα χρήματα της Limited δεν είναι "τίποτα" μπροστά στην αξία,την αποκλειστικότητα,την σπανιότητα και την ποιότητα του πακέτου.
    Έχω σπάνια πράγματα, όχι μόνο από video games, αλλά η αξία που λες έχει να κάνει με το ότι εσυ νιώθεις πως έχεις κάτι που δεν έχουν πολλοί, γιατί πολλά πράγματα βλέπω ότι πωλούνται, αλλά οι αγγελίες είναι πολύ καιρό, και δύσκολα κάποιος τα δίνει στην τιμή που θέλει.
    Έχω σταματήσει να τρέχω να αγοράζω με αυτό το σκεπτικό, βέβαια έχει να κάνει και με την τιμή, πχ 70 / 75 ευρώ θα το αγόραζα, αλλά όχι 90 ευρώ.
    Το ότι πωλούνται μέχρι και 250 ευρώ, δεν μου λέει κάτι, και το nes mini κατάφερα να το πάρω όταν δεν υπήρχαν κομμάτια, και δεν ένιωσα ξεχωριστός σε κάτι, και όσοι έτρεχαν να το πάρουν, μετά γέμισαν με αγγελίες τα forum.

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας