Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 11 μέχρι 20 από 31
    ninty Regular maniakos Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    10/01/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από panagoman Εμφάνιση Μηνύματος
    εγώ είχα κολλήσει στο Tp στο σιμείο που πρέπει να περάσεις τον Link αλλά και ένα άγαλμα (εκείνα που τους ρίχνεις ένα πράγμα σαν φωτεινό μπαλάκι του τένις και μετά τα κατευθύνεις ) από ένα πράγμα σαν ζυγαριά. μου πείρε 1 ώρα να κάνω δοκιμές και αποτυχημένες προσπάθειες. σπαζοκεφαλιά σκέτη....
    εγω αυτο το σημειο το περασα σχετικα γρηγορα.....

VIP Member Tzini9 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    14/05/2009
    το χειρότερο απ'όλα είναι το Monkey Island 3&4 τα οποία έπαιζα μέρες μέχρι να βρω τις λύσεις (άσχετα που στο τέλος δεν άντεξα και κοίταξα τα walktroughs)......

ninty Gamer Ntei Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    12/04/2008
    Στο super mario bros 3 στο κάστρο της 8ης περιοχής περνάω ΠΑΝΤΑ με συννεφο, δεν το έχω καταφέρει ποτε!
    WiiU ID: GeSteYiam
    PSN ID: GeSteYiam

ninty Gamer JFTS Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    14/01/2009
    Οι γνωστες θα γελασουν: στο Ocarina of Time στο Fire Temple υπηρχε ενα υψωμα (στο δωματιο που σε κυνηγουσαν οι φλογες) και επειδη εμενα μου φαινοταν πολυ ψηλο για να πηδηξει ο Link κολλουσα επι ενα μηνα επινοωντας απιστευτες λυσεις μεχρι να δω ενα walkthrough και να καταλαβω ποσο χαζος ημουν!

ninty Maniac geo2004z Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από JFTS Εμφάνιση Μηνύματος
    Οι γνωστες θα γελασουν: στο Ocarina of Time στο Fire Temple υπηρχε ενα υψωμα (στο δωματιο που σε κυνηγουσαν οι φλογες) και επειδη εμενα μου φαινοταν πολυ ψηλο για να πηδηξει ο Link κολλουσα επι ενα μηνα επινοωντας απιστευτες λυσεις μεχρι να δω ενα walkthrough και να καταλαβω ποσο χαζος ημουν!
    Xaxa! Κατάλαβα που κόλλησες. Εγώ ευτυχώς είχα το σκιάχτρο ως βοηθό και δεν είχα τέτοια προβλήματα.

ninty Fan Link - The hero of time Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    31/12/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Panagoman Εμφάνιση Μηνύματος
    Εγώ είχα κολλήσει στο TP στο σιμείο που πρέπει να περάσεις τον link αλλά και ένα άγαλμα (εκείνα που τους ρίχνεις ένα πράγμα σαν φωτεινό μπαλάκι του τένις και μετά τα κατευθύνεις ) από ένα πράγμα σαν ζυγαριά. Μου πείρε 1 ώρα να κάνω δοκιμές και αποτυχημένες προσπάθειες. Σπαζοκεφαλιά σκέτη....
    Στον temple of time εννοεις. Εγω προσπαθουσα πολυ ωρα με το γριφο του master sword και με τα 2 αγαλματα που επρεπε να παρουν την ιδια θεση. Αυτο που λεει ο JFTS οτι οι γνωστες θα γελασουν δεν ειναι ετσι.. Δε θα γελασει κανεις, ο καθενας ας παιζει το παιχνιδι οπως μπορει, αρκει να το ευχαριστηθει και να το χαιρεται.

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Tzini9 Εμφάνιση Μηνύματος
    το χειρότερο απ'όλα είναι το Monkey Island 3&4 τα οποία έπαιζα μέρες μέχρι να βρω τις λύσεις (άσχετα που στο τέλος δεν άντεξα και κοίταξα τα walktroughs)......
    πω πω εγω ειχα κολλησει επι 2 μηνες στο monkey island 2 στο 3 και 4 δεν ειχα ιδιαιτερο προβλημα μονο στο 4 που επερεπε να βρεις ενα φακελο ενος ανθρωπου χωρις μυτη προκειμενου να βρεις το σπιτι του κ.τ.λ κ.τ.λ
    3DS friend code: 1504-5676-8520
    Nintendo Switch: 4364 0938 7496

ninty Regular Baby Mario Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    05/06/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Alexandros87 Εμφάνιση Μηνύματος
    πω πω εγω ειχα κολλησει επι 2 μηνες στο monkey island 2 στο 3 και 4 δεν ειχα ιδιαιτερο προβλημα μονο στο 4 που επερεπε να βρεις ενα φακελο ενος ανθρωπου χωρις μυτη προκειμενου να βρεις το σπιτι του κ.τ.λ κ.τ.λ
    +1

Εγώ είχα δυσκολευτεί πολύ όταν τερμάτισα το god of war 2 στο Titan (Very Hard) mode

εγώ κόλλησα στο r-type και δυστυχώς δεν ξεκόλλησα ποτε.
    έχω φτάσει μέχρι την 5 πιστα!
    getor get out.

VIP Member Tzini9 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    14/05/2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Alexandros87 Εμφάνιση Μηνύματος
    ναι καλά...αν παίξεις στο 3 το hard mode και όχι το εύκολο θα δείς κόλημα
    ειδικά στις ξιφομαχίες έκανα ολόκληρο κατάλογο με τις προσβολές...
    το 2 δεν το έχω παίξει

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας