Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Αποτελέσματα 11 μέχρι 19 από 19
    ninty Maniac paixtis Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    28/05/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από paokman Εμφάνιση Μηνύματος
    Θα εξαρτηθεί από την ίδια την Nintendo. Μην εκπλαγείτε αν δούμε κάποια επανέκδοση του Switch, τύπου New 3DS, το οποίο θα έχει κάποιες αποκλειστικότητες, κυρίως από πιο βαριά third party.
    Σωστά περιμένουμε ένα πιθανό switch pro κάποια στιγμή καθώς είναι νωρίς ακόμη γ τν επόμενη κονσόλα
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Braveheart1980 Εμφάνιση Μηνύματος
    Και μέχρι να νιώσει ο Ιάπωνας πως απειλείται μην περιμένεις κάτι νέο σε hw. Θα το ξεζουμίσει όπως έκανε και με το Wii
    Και ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ειναι αυτο που θελω. ΔΕ θελω να βγει νεα κονσολα. Οχι. Γινεται το Switch να πιασει 7ετια; Γινεται παρακαλω; Θελω οταν αγοραζω κατι, να πιανουν τοπο τα λεφτα μου. Να το χρησιμοποιω για πολλα χρονια (στη προκειμενη, 7, γιατι πανω 7 δε νομιζω να υπαρξει ποτε περιπτωση να παει καποια γενια ή μηχανημα αν θελετε). Κ μιλω φυσικα για ολες τις κονσολες ετσι; Τετοιος ειμαι. Και οι κινησεις στυλ "σου βγαζω ενα νεο SWITCH καλυτερο απο το αρχικο (ΟΧΙ πιο μικρο. με αυτο δεν εχω θεμα) ή ενα PS4 Πιο δυνατο απο το αρχικο" ειναι αδικο για τον αρχικο αγοραστη. Α-ΔΙ-ΚΟ! Κατ εμε παντα. Και αυτο επισης ειναι κατι που δε θα θελα να γινεται, αλλα επειδη αυτο λιγο δυσκολο να συμβει, τουλαχιστον ελπιζω στην 7ετια που ειπα προηγουμενως.
    Super Mario Sunshine στα ελληνικα: https://www.youtube.com/watch?v=O3Jc...b7SBMRsYXzGjPU

ninty Lover paokman Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    06/10/2008
    Συμφωνώ, αλλά δυστυχώς το μοντέλο των αναβαθμισμένων κονσολών κρίνεται μάλλον επιτυχημένο, οπότε θα συνεχίσουμε να βλέπουμε εκδόσεις PS4 Pro. Βέβαια, εγώ το PS4 slim έχω και δεν αισθάνθηκα ριγμένος, καθώς ό, τι έπαιξα, έτρεχε απροβλημάτιστα. Εκεί που θα ξενερώσω, θα είναι αν το μελλοντικό Pro έχει αποκλειστικά παιχνίδια, όπως το New 3DS. Αυτό θεωρώ ότι είναι αδικία,

ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Μια χαρά είναι το απλό ps4, ούτε εγώ δεν ζηλεύω το pro.

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από paokman Εμφάνιση Μηνύματος
    Εκεί που θα ξενερώσω, θα είναι αν το μελλοντικό Pro έχει αποκλειστικά παιχνίδια, όπως το New 3DS. Αυτό θεωρώ ότι είναι αδικία,
    Δεν ειχα ιδεα! Αυτο μου ακουγεται αψυχολογητο! Ειναι η ιδια κονσολα. ΤΙ παει να πει αποκλειστικοτητα; Ρε μαμά;;; Δηλαδη πραγματικά, με ποιο σκεπτικο; Πω, δεν ειχα ιδεα λεμε! (δεν πολυ-ασχολουμαι με τα φορητα απο το 2009 και μετα)
    Super Mario Sunshine στα ελληνικα: https://www.youtube.com/watch?v=O3Jc...b7SBMRsYXzGjPU

ninty Maniac paixtis Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    28/05/2008
    New 3ds, DSi είναι παραδείγματα.. Λίγα παιχνίδια βέβαια αλλά ήταν αποκλειστικά
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Το dsi από ότι ξέρω, τα παιχνίδια που ήταν αποκλειστικά, ήταν αυτά από το eshop, και αυτό γιατί το απλό ds δεν είχε eshop.

- - - Updated - - -

Και φυσικά όλα τα παιχνίδια από το eshop, ήταν απλά αδιάφορα παιχνίδια.

ninty Noob
    Ημ. Εγγραφής
    04/08/2019
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από blackmore Εμφάνιση Μηνύματος
    Και φυσικά όλα τα παιχνίδια από το eshop, ήταν απλά αδιάφορα παιχνίδια.
    Θα διαφωνήσω για το "όλα"! Τα Shantae and Risky's Revenge και Zelda: Four Swords Anniversary Edition ήταν από e-shop για DSi. Σίγουρα υπήρχαν και άλλα καλά που δεν τα ξέρω.

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Ναι υπήρχαν κάποια καλά, αλλά τα περισσότερα ήταν οκ.
    Το Zelda: Four Swords Anniversary ήταν δώρο της Nintendo, και ήταν ενδιαφέρον παιχνίδι, που δεν ασχολήθηκα γιατί ήθελε και άλλο άτομο για πιο καλό gameplay, που κάποια στιγμή θα ασχοληθώ με τον μικρό

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας