Αποτελέσματα 1 μέχρι 6 από 6

Η Ευρωπαϊκή Επιτροπή επιβεβαιώνει τον περαιτέρ

ninty Maniac blackmore Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Κλασική Nintendo, όταν μια κονσόλα τις κάνει επιτυχία αδιαφορεί για όλα.
    Νομίζω πως δεν ξανά έγινε κάτι παρόμοιο, δηλαδή ΕΕ / ΗΠΑ ή και χώρες όπως πχ η Γαλλία να κινούνται κατά μιας εταιρείας, όπου ακόμα και μετά από αυτό, η Nintendo εξακολουθεί να αδιαφορεί.
    Δεν ξέρω κατά πόσο είναι καλό αυτό για την Nintendo, για το μέλλον, αλλά με τόσους που κινήθηκαν εναντίον της εταιρείας, από κάπου θα την φάει καλά, και θα ησυχάσει.

Super Moderator Braveheart1980 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    01/04/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από blackmore Εμφάνιση Μηνύματος
    Κλασική Nintendo, όταν μια κονσόλα τις κάνει επιτυχία αδιαφορεί για όλα.
    Νομίζω πως δεν ξανά έγινε κάτι παρόμοιο, δηλαδή ΕΕ / ΗΠΑ ή και χώρες όπως πχ η Γαλλία να κινούνται κατά μιας εταιρείας, όπου ακόμα και μετά από αυτό, η Nintendo εξακολουθεί να αδιαφορεί.
    Δεν ξέρω κατά πόσο είναι καλό αυτό για την Nintendo, για το μέλλον, αλλά με τόσους που κινήθηκαν εναντίον της εταιρείας, από κάπου θα την φάει καλά, και θα ησυχάσει.
    Την αγαπώ και τη λατρεύω την Nintendo, τα joycon ωστόσο είναι το ... red ring of death της όπως τα 360.
    Πρέπει να κάνει κάτι, εκτός και αν δεν μπορεί
    Ή αν το φτιάσει στο Switch Pro. Τους έχω ικανούς.

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Braveheart1980 Εμφάνιση Μηνύματος
    Την αγαπώ και τη λατρεύω την Nintendo, τα joycon ωστόσο είναι το ... red ring of death της όπως τα 360.
    Πρέπει να κάνει κάτι, εκτός και αν δεν μπορεί
    Ή αν το φτιάσει στο Switch Pro. Τους έχω ικανούς.
    Η διαφορά είναι πως η ms όχι μόνο διόρθωσε το πρόβλημα, αλλά όσοι είχαν πρόβλημα με αυτό το θέμα τουλάχιστον, δεν πλήρωσαν ούτε ευρώ από όσο ξέρω, και μια περίπτωση φίλου, είναι πως πέρα από το θέμα, με την ms ήταν ικανοποιημένος, γιατί ήξερε πως θα το στείλει και και όλα καλά, και δωρεάν.

Η Nintendo όχι μόνο δεν επισκευάζει, αλλά δεν δέχεται πως υπάρχει θέμα, και πέρα από αυτό δεν κάνει και πιο προσιτά τα joy cons.
    Για pro δεν πιστεύω ότι θα βγάλει, τουλάχιστον να πραγματικά pro switch, και αυτό γιατί ξέρουμε την Nintendo.

Super Moderator Braveheart1980 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    01/04/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από blackmore Εμφάνιση Μηνύματος
    Η διαφορά είναι πως η ms όχι μόνο διόρθωσε το πρόβλημα, αλλά όσοι είχαν πρόβλημα με αυτό το θέμα τουλάχιστον, δεν πλήρωσαν ούτε ευρώ από όσο ξέρω, και μια περίπτωση φίλου, είναι πως πέρα από το θέμα, με την ms ήταν ικανοποιημένος, γιατί ήξερε πως θα το στείλει και και όλα καλά, και δωρεάν.

Η Nintendo όχι μόνο δεν επισκευάζει, αλλά δεν δέχεται πως υπάρχει θέμα, και πέρα από αυτό δεν κάνει και πιο προσιτά τα joy cons.
    Για pro δεν πιστεύω ότι θα βγάλει, τουλάχιστον να πραγματικά pro switch, και αυτό γιατί ξέρουμε την Nintendo.
    Ναι έχεις δίκιο και γω που είχα 360 τζάμπα το έφτιαξε η MS.

Ημ. Εγγραφής
    07/10/2007
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Braveheart1980 Εμφάνιση Μηνύματος
    Ναι έχεις δίκιο και γω που είχα 360 τζάμπα το έφτιαξε η MS.
    Δεν ξέρω αν υπάρχουν άτομα που πλήρωσαν για το 360, όμως περιπτώσεις που ξέρω δεν πλήρωσαν, όπως και για τα DualShock 4, η Sony δωρεάν τα έκανε αντικατάσταση κατευθείαν.
    Η Nintendo αυτό που κάνει, δεν είναι καθόλου σωστό, και σύντομα θα θέλει να πουλήσει νέο σύστημα.

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας