Σελίδα 2 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 11 μέχρι 20 από 42
    ninty Lover paokman Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    06/10/2008
    Φαίνεται πού ωραίο!!!!

ninty Follower thunderfox Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    05/06/2007
    Θέλω να δω πως συνεχίζει η ιστορία... Μακάρι να είναι συνέχεια των πρώτων. Περίμενα να παίζοθμε αυτήν φορα τον Άλεξ( εκείνον με τα μπλέ μαλλιά).Υ.Γ ποιά είναι η διαφορά μεταξύ rpg και jrpg?
    Mario Kart Wii Code: 0130-1970-0839.Opoios 8elei add as mou steilei mnm

δεν εχω παιξει ποτε μου golden sun αλλα ενας φιλος μου τα εχει ολα και τα κοιταξα τοτες μια ματια και οντος ειναι πολυ ωραια καλοφτιαγμενα παιχνιδια rpg .Τωρα που βγηκε αυτο μιλαμε θα γινει χαμος.
    3DS friend code: 1504-5676-8520
    Nintendo Switch: 4364 0938 7496

ninty Maniac geo2004z Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από thunderfox Εμφάνιση Μηνύματος
    ποιά είναι η διαφορά μεταξύ rpg και jrpg?
    Το J μπροστά από το JRPG σημαίνει Japan. Λέγοντας, λοιπόν, JRPG υπονοείς τα πρώτα RPG που ξεκίνησαν από την Ιαπωνία και έχουν ένα συγκεκριμένο ύφος. Ενώ όταν λες σκέτο RPG μπορεί να είναι η οποιαδήποτε "αηδία" που θέλει να τα απομιμηθεί. π.χ. MMORPG

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από thunderfox Εμφάνιση Μηνύματος
    Θέλω να δω πως συνεχίζει η ιστορία... Μακάρι να είναι συνέχεια των πρώτων. Περίμενα να παίζοθμε αυτήν φορα τον Άλεξ( εκείνον με τα μπλέ μαλλιά).Υ.Γ ποιά είναι η διαφορά μεταξύ rpg και jrpg?
    εχει ακουστει πως πρωταγωνιστες ειναι οι απογονοι των ηρωων και απο εικονες που εχω δει υπαρχουν τρεις χαρακτηρες που μοιαζουν με Isaac Garet και Mia

ninty Lover paokman Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    06/10/2008
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από geo2004z Εμφάνιση Μηνύματος
    το J μπροστά από το Jrpg σημαίνει Japan. λέγοντας, λοιπόν, Jrpg υπονοείς τα πρώτα Rpg που ξεκίνησαν από την ιαπωνία και έχουν ένα συγκεκριμένο ύφος. ενώ όταν λες σκέτο Rpg μπορεί να είναι η οποιαδήποτε "αηδία" που θέλει να τα απομιμηθεί. π.χ. Mmorpg
    χα χα!σωστά το έθεσες...

Παει καιρός αλλά επαναφέρω το θέμα...για να ενημερώσω ότι...το Golden Sun DS πλέον Golden Sun Dark Dawn θα κυκλοφορήσει στην Αμερική στις 29 Νοεμβρίου 2010 δηλαδή στην Holiday Season!!!Ένα μήνα με 2 μετρά θα έρθει ΚΑΙ στην Ευρώπη (λογικά)!:w00t:
    Ο κόσμος έχει αλλάξει, τα Dschinnμάλλον ειναι τα ίδια(72), παλιά και νέα Summon, οι προταγονιστές θα είναι τα παιδιά των ηρώων με τους φίλους τους...κι ότι άλλο θέλετε να μάθετε εδώhttp://http://goldensungreek.de.tl/!
    ΥΓ:Το περιμένω πως και πως!!!

ninty Fan bahamut zero Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/08/2008
    θα πεσει τρελο λιωσιμο τα χριστουγεννα!isaac εχει καποιο προβλημα το ink που εβαλες...διορθωσε το αν μπορεις!
    Switch friend code: bahamut_gr - 1891-8282-4807

ninty Fan bahamut zero Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    25/08/2008
    ok λειτουργει!φιλε δικο σου ειναι το site?αν ναι πρεπει να εισαι τεραστιος fan!
    Switch friend code: bahamut_gr - 1891-8282-4807

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας