Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345
Αποτελέσματα 41 μέχρι 42 από 42
    Δεν ξέρω αν έχει ανακοινωθεί η είδηση στο site γενικότερα, αλλά η Nintendo ανακοίνωσε ότι θα δώσει για download διάφορα παιχνίδια του Game Boy Advance sto e/shop του Wii U, τα περισσότερα θα είναι ίδια με εκείνα του Ambassador Program στο Nintendo 3DS, όμως στις 17 Απριλίου θα ανεβάσει το 1ο Golden Sun, όποιος δεν το έχει παίξει ποτέ είναι μια καλή ευκαιρία, δεν θα το μετανιώσει! Αλλά και όσοι το έχουν παίξει ας το ξανακατεβάσουν! Μήπως και αυξηθεί η ζήτηση του παιχνιδιού και αν η Nintendo παρακολουθεί το ποιά παιχνιδιά προτιμάει ο κόσμος, να πιέσει τους Camelot για το 4ο παιχνίδι! Δυστυχώς στο Smash Bros. δεν υπάρχει Assist Trophy ο Matthew ή ο Isaac, μήπως και γίνει κάποιος playable? Μακάρι

Στην υπογραφή μου, έχω την σελίδα μου, εκεί μπορείτε να δείτε τα παιχνίδια που δίνει μέχρι στιγμής η Ν. προφανώς και θα εμπλουτίσει την λίστα, αν σκεφτεί κανείς ότι το The Lost Age δεν υπάρχει στην λίστα!!

Αν έχει ανακοινωθεί κάπου η είδηση στο ninty.gr ζητώ συγνώμη για το άσκοπο μήνυμα!

ninty Noob charitos Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    20/02/2014
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από isaac3000 Εμφάνιση Μηνύματος
    (όχι τίποτα άλλο, έχουμε και κάτι πωλήσεις να σηκώσουμε!)!
    δεν θέλω να το παίξω έξυπνος ούτε να πω σε κάποιον να μην το αγοράσει μιλάω καθαρά για το θέμα πωλήσεων, νομίζω ότι στις πωλήσεις οι εταιρίες μετράνε τι πούλησαν χονδρική (τι αγόρασαν δλδ τα καταστήματα) άρα αν αυτά είναι προσφορά για να φύγουν από την αποθήκη του πωλητή (και όχι νέες παραγγελίες) τότε έχουν ήδη μετρηθεί στις πωλήσεις

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας