Αποτελέσματα 1 μέχρι 7 από 7

Θέμα: NBA 2k21

ninty Follower ilias78 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    17/04/2020

NBA 2k21

1. Ξέρουμε Ποια modes παίζουν κ offline?
    2. Τα modes που χρειάζεται να είσαι online Για να παίξουν, χρειάζονται κ συνδρομή? Δεν με ενδιαφέρει να παίξω online με άλλους.

Βασικά με ενδιαφέρει το my career κ το my league.

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από ilias78 Εμφάνιση Μηνύματος
    1. Ξέρουμε Ποια modes παίζουν κ offline?
    2. Τα modes που χρειάζεται να είσαι online Για να παίξουν, χρειάζονται κ συνδρομή? Δεν με ενδιαφέρει να παίξω online με άλλους.

Βασικά με ενδιαφέρει το my career κ το my league.
    Θα κοιτάξω να το εγκαταστήσω ξανά να σου δώσω αναλυτική περιγραφή των modes γιατί ομολογώ δεν θυμάμαι καλά πια (ου γαρ έρχεται μόνον ) . To switch μου είναι μόνιμα on line και για αυτό, δοκίμασα μια φορά μόνο off line, την εποχή του review οπότε ίσως να μη θυμάμαι τα πάντα.
    Από μνήμης σου λέω πως My career και My Team θέλουν on line γιατί ειδικά το πρώτο μου έκανε άσχημη εντύπωση και το πρόσεξα.
    Θα επανέλθω με περισσότερα...

Ημ. Εγγραφής
    17/04/2020
    Σε Ευχαριστώ πολύ. Το my team δεν με ενδιαφέρει. Τα μόνα modes που έχω σκοπό να ασχοληθώ είναι τα my career κ my league.
    Τελευταία επεξεργασία από ilias78; 26-02-2021 στις 09:17

Λοιπόν φίλε το My League όπως θυμόμουν είναι πλήρως προσβάσιμο ακόμα και εντελώς off line. Σε όλες του τις επιλογές (και το MyGM).
    Τα άλλα δύο modes δεν ανοίγουν καν από το αρχικό menu σε offline mode. Το PlayNow ανοίγει αλλά είναι κουτσουρεμένο, πράγμα λογικό ως ένα βαθμό αφού κάποιες από τις επιλογές του αφορούν on line παιχνίδια.
    Δυστυχώς δεν έχω κάποια ιδέα για το πως μπορώ να το τσεκάρω on line αλλά χωρίς NSO συνδρομή αφού εγώ διαθέτω τέτοια. Αν έχεις καμιά ιδέα για αυτό μου λες. Μου φαίνεται εντελώς τρελό να μην μπορείς να παίξεις My Career αλλά πάλι όπως τα βλέπω τα πράγματα ειλικρινά δεν ξέρω...

Ημ. Εγγραφής
    17/04/2020
    Φίλε μου σε Ευχαριστώ πάρα πολύ. Όπως είπα με ενδιαφέρουν τα career κ league. Για συνδρομή κ εγώ θεωρώ πως δεν χρειάζεται. Δοκίμασα το demo εχτές κ έχει σαν επιλογή να ξεκινήσεις το my career. Με άφησε κανονικά να φτιάξω τον παίχτη μου όπως κ να παίξω το 1ο παιχνίδι. Οντως ήθελε να ειμαι online αλλα συνδρομη δεν εχω κ με αφησε.

Δύσκολο το πως έχουν κάνει το shoot meter. Από όσο το έψαξα όμως μπορείς μέσα από τις ρυθμίσεις να το αλλάξεις κ να μοιάζει με το προηγούμενο.
    Τελευταία επεξεργασία από ilias78; 28-02-2021 στις 11:36

Ημ. Εγγραφής
    17/04/2020
    Ερώτηση σχετικά με την κατανάλωση μπαταρίας.
    Έπαιξα το NBA για 1 ώρα κ 20 λεπτά. Συνδεδεμένο με 8bitdo adapter κ ds4. Η μπαταρία από φουλ έφτασε στο 63%. Είναι φυσιολογικό για 1 ώρα κ 20 λεπτά?

Ημ. Εγγραφής
    17/04/2020
    Από ότι διάβασα, το συγκεκριμένο παιχνίδι τρώει πολύ γρήγορα τη μπαταρία

Another thing we’d like to point out about performance is that NBA 2K21, similar to previous iterations, eats battery power voraciously enough that it will be impossible to finish a few matches at 8-minute quarters without plugging in the power cord. So if you’re looking to play on the go more often than not, you should have a power bank in your daily carry.

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας