Σελίδα 1 από 69 123451151 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 μέχρι 10 από 688
    VIP Member Hylian Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    11/01/2008

Είστε Ninty-Maniac;; ΑΠΟΔΕΙΞΗ!!!

Κυρίες και κύριοι εδώ θα μπορείτε να στέλνετε photos με τις συλλογές σας για να τις θαυμάσουν όλοι! Μην στείλετε όμως photo που απλά βρήκατε στο internet. Επίσης μην παρακαλέσετε όλους τους γνωστούς σας να σας δώσουν τις κονσόλες τους για να βγάλετε φωτογραφία!! Χάνεται η ουσία του topic. Εδώ θα μπορείτε να ανεβάσετε την τωρινή συλλογή σας και μετά από καιρό να ανεβάσετε την τότε συλλογή σας έτσι ώστε να κρίνουμε όλοι πόσο αξιοθαύμαστα μεγάλωσε! (ή μίκρυνε!!) Κάνω λοιπόν την αρχή και περιμένω μπόλικες photos!

Nintendo ID: Greek_Hylian

Για όλες τις multiplatform ανάγκες σας, επισκεφτείτε το VGRV.gr, το νέο ελληνικό portal στον κόσμο των videogames.

VIP Member Hylian Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    11/01/2008
    Να τονίσω ότι δεν ήταν εφικτό να...εντοπίσω όλα όσα ήθελα να φαίνονται. Μεγαλύτεροι απώντες τα Resident Evil 4 για GC και το Majora's Mask για N64, τα οποία μου καβάντζωσαν τα ανήψια μου!!! Επίσης θα ήθελα να φαίνεται το CD των Killer Cuts, το soundtrack του Majora's Mask καθώς και μια παλιά κονσόλα Pong που είχε ο πατέρας μου από μικρός!! Κάπου είναι θαμμένα! Στην επόμενη φωτογράφηση ίσως!!

Για όλες τις multiplatform ανάγκες σας, επισκεφτείτε το VGRV.gr, το νέο ελληνικό portal στον κόσμο των videogames.

ninty Regular Marioland Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    10/06/2007
    Sorry δέν είναι post hunting αλλά...

Η ΠΙΤΖΑΜΑ WII TA SPAEI

μιλάμε για epic καταστάσεις....

PM me όταν με προσθέσετε!

VIP Member Hylian Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    11/01/2008
    XAXAXA!! Ναι! Μου την έφερε ένα φιλαράκι από Αμερική! Είναι official, με τη σφραγίδα της Nintendo!! ΧΑΧΑ!!

ninty Maniac geo2004z Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    07/10/2008
    Θαύμασα τη συλλογή σου Hylian! Μου θύμισες το περιοδικό Nintendo World που είχα ξεχάσει ότι κυκλοφορούσε κάποτε στην Ελλάδα, αν και τυπώθηκαν λίγα τεύχη εξ αιτίας της μικρής ζήτησης. Τη θήκη για κασέτες Nintendo 64 την έχω και εγώ φυσικά, από ένα τεύχος του περιοδικού N64 magazine, και μπορώ να πω ότι ήταν πολύ βολική για μας που αλλάζαμε τις κασέτες σαν τα πουκάμισα και που πριν τις είχαμε πεταμένες σε κάποια άκρη του δωματίου.

Όσο για τα παιχνίδια του SNES, διέκρινα πολλά διαμάντια όπως super Metroid, Super Mario World, Donkey Kong Country III αλλά εστίασα, ως λάτρης των RPG, στο παιχνίδι που έχω ακούσει τόσο καλά λόγια και που ποτέ δεν είχα την ευκαιρία να παίξω, το Terranigma! Επίσης, στο Super GameBoy έχεις ένα από τα καλύτερα παιχνίδια, το Gargoyle's Quest! Και τέλος, η πιτζάμα τα σπάει!!!

Administrator RooF Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    22/12/2008
    Πολυ ωραια συλλογη Hylian. Μακαρι και εγω πιο μικρος να τα προσεχα και να τα ειχα τωρα..

Οριστε τα δικα μου.

btw θυμαστε το NES που ειχε βρεθει στην ανακυκλωση? Εκανα παραγγελια τροφοδοτικο για να δουμε αν τελικα δουλευει

Υπαρχει και μια πειρατικη κασετα Wario την οποιο πηρα χαμπαρι μολις πριν απο 1 χρονο lol

Μερικες ακομα GBA που εδωσα σε εναν ξαδερφο μου

Αυτα τα λιγα απο μενα.
    "Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει η Nintendo για σένα, αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τη Nintendo"

NFC :
    RooFgr
    3DS FC
    : 1848-1659-1090

VIP Member Rush Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    23/04/2009
    Πολύ ωραία και η συλλογή του Hylian και του Roof. Κάποια στιγμή θα ανεβάσω και τη δική μου συλλογή!!!

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από marioland Εμφάνιση Μηνύματος
    sorry δέν είναι Post Hunting αλλά...

η πιτζαμα Wii Ta Spaei

μιλάμε για Epic καταστάσεις....
    ναι ρε ακριβως αυτο ηθελα να πω και εγω.αλλα και η συλλογη μια χαρα μπραβω σου
    3DS friend code: 1504-5676-8520
    Nintendo Switch: 4364 0938 7496

ninty Fan Link - The hero of time Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    31/12/2008
    άρχοντες και οι 2!!!! εγω το τελευταιο χρονο εχω εμπλουτισει αρκετα τη συλλογη μου και σε λιγες μέρες θα κανω μια φωτογραφηση που θα.......χαλάσει ο κόσμος..

ninty Fan Link - The hero of time Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    31/12/2008
    Για τσεκαρετε αυτη τη photo.. Ειναι η συλλογη μου απο τα πειρατικα παιχνιδια Mario για της κονσολες family.. Σα συλλεκτης σπανιων πειρατικων παιχνιδιων τα κυνηγαω πολυ αυτα..

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • HTML Κώδικας είναι εκτός λειτουργίας